Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię ze Śląska


voit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    7

  • Lion

    6

  • Patryk

    5

  • voit

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Gregor ty dopiero z imprezy chyba wróciłeś, bo nijak cię nie moge zrozumieć :D

Odnośnik do komentarza
to sie zgadza ze z imprezy

a co do wyjazdu to juz w czwartek czesc wyjezdza (boze cialo)

Część ale chyba bardzo mała bo z tego co wiem to tylko Ty i Karton he he

Odnośnik do komentarza

Dzięgiel,17-05-2010, 23:11

"to sie zgadza ze z imprezy

a co do wyjazdu to juz w czwartek cześć wyjeżdża (boże ciało)"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Część ale chyba bardzo mała bo z tego co wiem to tylko Ty i Karton he he

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzięgiel, do tego grona to ja się też pisze i prawdopodobnie Migu z Halinką również ;)

(zależy od pogody)

Odnośnik do komentarza
Dzięgiel,17-05-2010, 23:11

"to sie zgadza ze z imprezy

a co do wyjazdu to juz w czwartek cześć wyjeżdża (boże ciało)"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Część ale chyba bardzo mała bo z tego co wiem to tylko Ty i Karton he he

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzięgiel, do tego grona to ja się też pisze i prawdopodobnie Migu z Halinką również :)

(zależy od pogody)

A to przepraszam !scooter ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W związku z rozesłanym e-mailem do zainteresowanych i otrzymaniem pierwszych propozycji spotkania przedBurgmaniowego "ustalam" whist spotkanie w sobotę godz. 17:00-18:00 na McD Roździeńskiego (ostatni stawia).

Pogodzie robię whist i tak muszę przyjechać ciężarówką.

Może zapadną ostateczne ustalenia dot. wyjazdu, składu grup (wolna i wolniejsza, do której już się piszę)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W związku z rozesłanym e-mailem do zainteresowanych i otrzymaniem pierwszych propozycji spotkania przedBurgmaniowego "ustalam" whist spotkanie w sobotę godz. 17:00-18:00 na McD Roździeńskiego (ostatni stawia).

Pogodzie robię whist i tak muszę przyjechać ciężarówką.

Może zapadną ostateczne ustalenia dot. wyjazdu, składu grup (wolna i wolniejsza, do której już się piszę)

" ... nie poganiaj mnie bo trace oddech , nie poganiaj mnie bo gubie rytm ... " ja też w wolniejszej grupie poproszę

chociaż jeśli część jedzie już w czwartek, część będzie jechała ze ... z innego kierunku ;-) to kto jedzie w piątek ?????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i myk myk wszystko ustalone, grupy czwartkowo - piątkowe podzielone !YES dzięki za spotkanie

Odnośnik do komentarza

Patryk dzięki jeszcze raz za podrzucenie "towaru" do Częstochowy, przelew w drodze.

Napiszcie jak to wygląda z tymi wyjazdami, żeby sie jakoś dopasować.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Towar spoko !happybth Patryk dzięki, wyjazd czwartkowej ekipy z Maka o godzinie 9,oo !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wyjazd grupy piątkowej { wolniejszej i chętnej na pierożki w Janosiku (ciekawe czy będzie grupa szybka !happybth ) } - McDonald na Roździeniu - pierwszy parasol - godz. 9.00

Odnośnik do komentarza

z grupą piątkową sie wybieram tylko czy zdąże na 9.oo jeszcze nie wiem (nocka) jak co po drodze się spotkamy postaram sie dojechać reszte !happybth

Odnośnik do komentarza

mig z maka w czwartek o 9.00

to znaczy w boze cialo(czwartek)

pierwsza grupa ta najwolniejsza !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
mig z maka w czwartek o 9.00

to znaczy w boze cialo(czwartek)

pierwsza grupa ta najwolniejsza  :D

Spoko dojdziemy Was.

Tylko parasol z McD (ten pierwszy) już zarezerwowany jest dla grupy piątkowej - także z łapami od niego ........... ;)

Rysujcie strzałki na drodze, żeby wiedzieć gdzie nie jechać.

Jeszcze jedno

Migu a jak Halinka dojedzie w piątek na McD :D bo słyszałem, że jedzie z nami whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

hmmm .... nie wiem czy nie trzeba by jakiej warty wystawić przy "naszym" parasolu bo go jeszcze grupa czwartkowa śmignie i jak wtedy się znajdziemy przy tym maku ??? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...