Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mnie tam pasi, może być na skróty do okoła zacnych będzie wiele :( !OK jesteśmy umówieni :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robson

    11

  • Bobas

    10

  • upiór

    8

  • fundi600

    8

Top użytkownicy w tym temacie

WITAM SERDECZNIE . Koledzy jestem z Gostynina i nie będę ukrywał że ucieszyło by mnie bardzo żebyście wybrali jedną z dróg którą proponuje  czcigodny " robson " czyli np. Wocławek , Kowal , Gostynin , Gąbin , Sochaczew itd. Wybierając tą trasę pozwolił bym sobie przytulić się do was . A  nadmieniam że ta trasa jest dość dobrą i przede wszystkim spokojną . Zatem przemyślcie . Pozdrawiam .  !OK

Witam również kolegę ujeżdżacza ZACNEJ marki !TOMCAT ;) !OKK .

Po krótkiej naradzie oraz za przyzwoleniem prezesa Zacnej , ogłaszam co następuje :

wyruszamy w czwartek 3 czerwca w okolicach godz.10.30 - 11 spod mojej posiadłości w kierunku - Włocławek - Kowal - Gostynin gdzie zgarniamy kolegę BIBA , i dalej - Gąbin - Sochaczew - Żyrardów - Grójec - Warka !V .

Zapraszamy na wspólny przejazd tą trasą , tempo oczywiście spacerowe ;) .

Do zobaczenia !piwko :):) !scooter !scooter !scooter !scooter :) .

Aha - trasę przez Płock odpuszczamy ze względu na bliskość terenów powodziowych na dłuższym odcinku Włocławek - Płock ,droga przebiega dosłownie obok Wisły :D .

B) jestem za

Odnośnik do komentarza

Ja tam też jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !happybth

Jechać, jechać, jechać, jechać ..............................

Już mi palma odwaliła !happybth

Chyba muszę zacząć coś na sen łykać, bo bedę na Burgmanii szary i blady !happybth

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę zacząć coś na sen łykać,

Ja już biorę whist

Postanowiłem stawić się już w środę :D w Warce tak, że załatwię Wam ładne miejscówki i przywitam chlebem i :lol: jak człowiek :D Jak będę spał :D jeszcze lub już whist proszę zadzwonić :D i posmakuję wasze napoje :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Postanowiłem stawić się już w środę

Chodzą słuchy, że jakieś 2 vany od VWeja z przyczepkami będą na zlocie :lol: Prawda to czy fałsz? whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba muszę zacząć coś na sen łykać,

Ja już biorę :D

Postanowiłem stawić się już w środę :D w Warce tak, że załatwię Wam ładne miejscówki i przywitam chlebem i :lol: jak człowiek :D Jak będę spał :D jeszcze lub już whist proszę zadzwonić :D i posmakuję wasze napoje :D

Tomas zdradził , jedzie już w środę ;) , a my biedaki .... no ale jak obiecał nam dobre miejscówki , oraz przywitać chlebem , to można mu wybaczyć whist .

Odnośnik do komentarza

Ja tam Prezesowi mogę wybaczyc , ze względu na Małżonkę :D .

No faktem jest że degustowac można whist wszędzie nawet i w VWeju :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki bardzo Upiorku za odwiedzinki.

dsc01206h.jpg

dsc01207v.jpg

dsc01208u.jpg

dsc01209z.jpg

Dzięki bardzo Dizel i Aneta za przejażdżkę wzdłuż Wisły.

EDIT:

SORKI znów się zakręciłem i nie w tym temacie napisałem :lol: .

Odnośnik do komentarza
Postanowiłem stawić się już w środę

Chodzą słuchy, że jakieś 2 vany od VWeja z przyczepkami będą na zlocie :) Prawda to czy fałsz? :)

Wieści bardzo szybko się rozchodzą :) ciekawe, kto puścił farbę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba muszę zacząć coś na sen łykać,

Ja już biorę :)

Postanowiłem stawić się już w środę ...

Mam wiadomośc dla tych którzy będą próbowali się przebic trasą z Sochaczewa na Grójec że w dni pracujące Żyrardów może byc zatkany przez TIRy. Zalecałbym wobec tego niedużą poprawkę czasową .

http://mapa.targeo.pl/,24,21.18944,51.7840...26e63227796a14c

Odnośnik do komentarza

Gumisiek spoko ZACNE pójdą taranem :D;) .

Spoko damy radę w razie czego śmigniemy po wodzie albo po polu z kukurydzą .

ZACNE górą ;):D;):lol::lol::lol: .

Pozdrawiam serdecznie . Pozostało około 70 godzin do wyjazdu !OKK !OKK .

Szaman uparty na tę pogodę , jak ja mam u tego psu brata załatwic temat pogody ech :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wieści bardzo szybko się rozchodzą :D ciekawe, kto puścił farbę :lol:

Lokalna gazeta Wieści z Warki. ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Koledzy mam prośbę, aby troszkę przesunąć godzinę , a mianowicie spotkanie u Robsona około 11.30 i wyjazd o 12,00 :lol:

Ja z działki wyjeżdżam około 10,00

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej sprawy ;):D;)

Odnośnik do komentarza
Witam

Koledzy mam prośbę, aby troszkę przesunąć godzinę , a mianowicie spotkanie u Robsona około 11.30 i wyjazd o 12,00 :D

Ja z działki wyjeżdżam około 10,00

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej sprawy :lol:;);)

Spoko loko Michale.

Umówiłem się już z Upiorkiem, że odbiorę go z tobołami o 10- tej z jego domu :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zwykle umawiają się o 10 w californi a potem niestresuj się :D

Michale mi tam pasuje. A Ci bez stresu i tak przyjadą o 12 :lol:

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko może około 12.00 :lol::D .

Jak powiedział kiedyś ktoś nie żeby tam się spieszyc ale śmigniemy że hej , panocku .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No doooobra , może być troszku pózniej , ale nie za pózno ;) , i żeby mi nikt nie odważył się przyjechać jakimś katamaranem , bo pogonię z dzielni !scooter , toż to w końcu zlot maxiskuterowy , a nie jakiś 400 albo innych VW :P !OKK .

Odnośnik do komentarza

No chłopaki życzę Wam

wspaniałej zabawy... i niezapomnianych

wrażeń ....

bardzo chciałam jechać z Wami, ale tak to jest

w życiu trzeba dokonywać wyborów

ja w tym roku postawiłam na Paryż

no i chlapnijcie za mnie whist

najlepszego :D

Odnośnik do komentarza
No doooobra , może być troszku pózniej , ale nie za pózno ;) , i żeby mi nikt nie odważył się przyjechać jakimś katamaranem , bo pogonię z dzielni :D , toż to w końcu zlot maxiskuterowy , a nie jakiś 400 albo innych VW ;)whist .

Teraz się okaże kto jest motocyklistą, a kto vanowcem :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No doooobra , może być troszku pózniej , ale nie za pózno ;) , i żeby mi nikt nie odważył się przyjechać jakimś katamaranem , bo pogonię z dzielni :D , toż to w końcu zlot maxiskuterowy , a nie jakiś 400 albo innych VW :P  whist .

Teraz się okaże kto jest motocyklistą, a kto vanowcem ;)

No i tymi słowami Krzysztof przechlapałeś sobie u "Vanowców" , chociaż ja pewnie też :o:D;) .

A tak na marginesie - w następny weekend wybieram się na zlot Audi TT , tylko nie wiem jeszcze czy Zacną , czy TT-ką z kumplem , no ale czy mnie nie pogonią gdybym jednak pojechał SW ;);) .

Odnośnik do komentarza
No doooobra , może być troszku pózniej , ale nie za pózno !scooter , i żeby mi nikt nie odważył się przyjechać jakimś katamaranem , bo pogonię z dzielni :D , toż to w końcu zlot maxiskuterowy , a nie jakiś 400 albo innych VW !scooter  !scooter .

Teraz się okaże kto jest motocyklistą, a kto vanowcem ;)

No No dobra pojeździliście sobie po koledze lepiej Wam B)

Jest Mi bardzo smutno !OK z tego powodu, dlatego postanowiłem, że dzisiaj się napoję B) za wasz szczęśliwy przyjazd :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...