Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Pany !scooter

gadałem dziś z Upiorkiem.

Jedziemy na Burgmanię już w czwartek.

Spotykamy się ok. 10-tej w Grębocinie przy restauracji Pod Kasztanami.

Czy ktoś z zacnego grona ma ochotę do nas dołączyć ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • robson

    11

  • Bobas

    10

  • upiór

    8

  • fundi600

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jasna sprawa - możecie zgarnąć mnie po drodze , też planuję jechać w czwartek , byle nie tak rano :);) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pytanie jak będziecie jechać nie wiem jak Michu ale ja też jade w czwartek przez Włocławek i Gąbiń

Odnośnik do komentarza

Panie Panowie , aby nie robic nikomu pod górkę i nie robic nie potrzebnych zbędnych sytuacji , jako Prezes ZACNEJ marki podejmuję osobistą decyzję o spotkaniu ekipy Kujawsko Pomorskiej w miejscowości AL . Kujawski u serdecznego Kolegi Robsona . W miejscu zwanym sklep osiedlowy około godziny 10.30 tam gdzie zbieraliśmy się na ognisko ;) . Będzie to taki punkt docelowy naszej zbiórki jeśli chodzi o wyjazd na ZLOT .

Oczywiście do godziny 10.30 każda osoba śmiga jak chce i z kim chce , tak aby na godzinę około 10.30 stawic się w AL . Kujawskim koło sklepu .

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jestem za tym ,żeby śmigać w kupie , bo w kupie siła !YES ;)

A tak poważnie nie wobrazam sobie inaczej....Grupa kujawsko- pomorska i pomorska jedzie razem , no i oczywiscie każdy kto bedzie miał chęć jest mile widziany

Odnośnik do komentarza

Zadanie dla Robsonka

Trzeba dowiedzieć się jak w Al. Kuj. idą procesje , co byśmy się nie wpakowali

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Procesje będą , jak najbardziej. Zbiórka rano u mnie , najpierw na procesję wszyscy idziemy a potem wskakujemy na :) i kierunek Warka !OKK !V ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas - może jeszcze zdążysz zmienić Viaderko na :D co by Ci nie wiało za bardzo !happybth , bo jeszcze się jakiś chorób nabawisz i wtedy !happybth !w00t .

Odnośnik do komentarza

Ja niestety śmigam :D dopiero w piątek po pracy taki los ale naj , że w ogóle śmigam jeśli ktoś po południu w Piątek bedzie na 200 w strone wiadomom sie udawał to zapraszam

Odnośnik do komentarza

Chyba już jutro jadę na Burgmanię, bo i tak nie będę spał 2 tygodnie !scooter

A jak będzie zimno to wypożyczamy chyba autobus, co ???? !OK

Odnośnik do komentarza

Boasku

Na pewno na burgmani pogoda będzie superowa !happybth !OKK i tej wersji sie będziemy trzymać

!zorro !zorro

Odnośnik do komentarza

Mamy czekać do 3 ;) !wchair

Myślałem i wymyśliłem !wchair a jak by tak drugiego :) po robocie zawsze zostaje jeden dzień więcej !zorro ;)

Odnośnik do komentarza

Pamietajcie o procesjach blokujacych 03.06 kazda przejazdowa ulice w "miasteczkach" ;) ...

PS. Kiedys jadac do Leborka podrzednymi drogami (bez obwodnic) sie w taki syf wbilismy, tragedia !zorro .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pamietajcie o procesjach blokujacych 03.06 kazda przejazdowa ulice w "miasteczkach" ;) ...

PS. Kiedys jadac do Leborka podrzednymi drogami (bez obwodnic) sie w taki syf wbilismy, tragedia !zorro .

A co mamy zrobić jak mamy takiego jednego z CALiforni i inaczej już wtedy się nie da. Po drodze dużo barów, będzie gdzie przeczekać. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pamietajcie o procesjach blokujacych 03.06 kazda przejazdowa ulice w "miasteczkach" !happybth ...

PS. Kiedys jadac do Leborka podrzednymi drogami (bez obwodnic) sie w taki syf wbilismy, tragedia !piwko .

A co mamy zrobić jak mamy takiego jednego z CALiforni i inaczej już wtedy się nie da. Po drodze dużo barów, będzie gdzie przeczekać. !happybth

Nie stresujcie się !happybth , jeśli pojedziemy wstępnie zaplanowaną trasą , tj. Włocławek - Płock - Wyszogród - Sochaczew - Grójec , lub Włocławek - Płock - Gąbin - Sochaczew - Żyrardów i dalej na Grójec , ewentualnie Włocławek - Kowal - Gostynin - Gąbin - Sochaczew to raczej nie natrafimy na procesje !happybth . Dawno nie jechałem żadną z tych tras , także nie bardzo wiem którą wybrać !happybth .

Fundi - tą traską o której wspomniałeś , czyli Radziejów - Koło i dalej wbijać się na A2 , do samego Piotrkowa byśmy musieli "uczestniczyć" we wszystkich procesjach !happybth !happybth , tam już tylko same wioski i miasteczka !happybth .

Proponuję pojechać którąś z wyżej wymienionych - może ktoś doradzi którą będzie lepiej !happybth .

Odnośnik do komentarza

Proponuję pojechać którąś z wyżej wymienionych - może ktoś doradzi którą będzie lepiej !happybth .

Robsonek, podejmij decyzję, a my się dopasujemy, nie Panowie ?

Jak zaczniemy doradzać to powstanie z 10 tras !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie nie pipidówkami to ja nie jadę w taki dzień, zostaje Gąbin !vampire

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wtrącę swoje 3 grosze. Przed wyjazdem do Rogoźna mieliśmy podobne problemy.

Grupa Więckowa wyjechała z Warszawy o godz. 10 i jechaliśmy przez małe miejscowości. Tylko raz natrafiliśmy na procesję, która i tak nie zakłóciła naszej jazdy.

Generalnie przelot był bardzo udany, a co ciekawsze nagrany

! . Uważam, że niepotrzebnie się obawiacie.

Do zobaczenia w czwartek. !OKK

Odnośnik do komentarza

WITAM SERDECZNIE . Koledzy jestem z Gostynina i nie będę ukrywał że ucieszyło by mnie bardzo żebyście wybrali jedną z dróg którą proponuje czcigodny " robson " czyli np. Wocławek , Kowal , Gostynin , Gąbin , Sochaczew itd. Wybierając tą trasę pozwolił bym sobie przytulić się do was . A nadmieniam że ta trasa jest dość dobrą i przede wszystkim spokojną . Zatem przemyślcie . Pozdrawiam . !OKK

Odnośnik do komentarza

tak sobie czytam te posty I coś mi się mocno wydaje że będę smigał w piątek po południu sam dobrze że nawi wgrałem do telefonu bo do soboty bym nie dojechał do Warki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
WITAM SERDECZNIE . Koledzy jestem z Gostynina i nie będę ukrywał że ucieszyło by mnie bardzo żebyście wybrali jedną z dróg którą proponuje czcigodny " robson " czyli np. Wocławek , Kowal , Gostynin , Gąbin , Sochaczew itd. Wybierając tą trasę pozwolił bym sobie przytulić się do was . A nadmieniam że ta trasa jest dość dobrą i przede wszystkim spokojną . Zatem przemyślcie . Pozdrawiam . ;)

Witam również kolegę ujeżdżacza ZACNEJ marki !TOMCAT !OK !OKK .

Po krótkiej naradzie oraz za przyzwoleniem prezesa Zacnej , ogłaszam co następuje :

wyruszamy w czwartek 3 czerwca w okolicach godz.10.30 - 11 spod mojej posiadłości w kierunku - Włocławek - Kowal - Gostynin gdzie zgarniamy kolegę BIBA , i dalej - Gąbin - Sochaczew - Żyrardów - Grójec - Warka !V .

Zapraszamy na wspólny przejazd tą trasą , tempo oczywiście spacerowe ;) .

Do zobaczenia :( !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter :) .

Aha - trasę przez Płock odpuszczamy ze względu na bliskość terenów powodziowych na dłuższym odcinku Włocławek - Płock ,droga przebiega dosłownie obok Wisły :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...