Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAJ 2010r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Siemka

Dzisiaj nas odwiedził Robson z Ritą na małe pogaduchy !scooter

Rita Robert dzięki bardzo za spotkanko !happybth !happybth

I my również dziękujemy za gościnę i mile spędzone popołudnie :D !happybth !happybth !happybth . Do następnego spota ;) .

ZACNE GÓRĄ !happybth !piwko !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    15

  • robson

    13

  • Tomekgdz

    12

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Siemka ludziska <_< . Ja już dzisiaj robię próbne pakowanie :lol: !OKK ;) .

Mój wigwam z Biedronki pomyślnie przeszedł testy podczas deszczu , także spoko ;) .

Wczoraj nie miałem dostępu do neta , jakiś "błąd 744" w TPSA , ale już mam łączność ze światem :unsure: . Odliczanie do wyjazdu rozpoczęte ...

Odnośnik do komentarza

Powiem tak kupiłem sobie super namiot z B…..ki :lol: jak zawsze jest problem moja ślubna pyta jak my się zapakujemy :D Odpowiadam te parę buteleczek wejdzie pod fotel :D a reszta do kufra ;) i zaczął się DYM !OKK

Pogoda jednym słowem Kibel !OK tak, że Witek działaj z tym SZAMANEM !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja już też mam ,,sraczkę'' - odliczam godziny

A co do pakowania to znając podejście naszych kobitek , bez bocznych sakw sie nie obędzie

!bicz !bicz :angry::angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Powiem tak kupiłem sobie super namiot z B…..ki :lol:  jak zawsze jest problem moja ślubna pyta jak my się zapakujemy  :angry: Odpowiadam te parę buteleczek wejdzie pod fotel :D  a reszta do kufra whist  i zaczął się DYM !w00t  

Pogoda jednym słowem Kibel :angry:  tak, że Witek działaj z tym SZAMANEM !bicz

Tomas - powinieneś już to wiedzieć , że napojów% nie można przewozić !bicz na dłuższych dystansach , niż ze sklepu do domu !tut , różnie może być np. wpadniesz w dziurę na jezdni i cały zapas w p**** :lol: !YES , także lepiej zakupić na miejscu . Ostatnio przewożąc :angry: skutem , troszku pozostało go w kufrze :angry: .

Ale przecież my się wszyscy brzydzimy !OK i te kilka browarów na miejscu nam powinno wystarczyć.

A wigwamy z Biedronki są !OK , jak coś będzie nie teges , to go po prostu zostawiasz/wyrzucasz i udajesz się na spoczynek do koleżanek/kolegów lub do pierwszego wolnego wigwamu :lol: .

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że najlepiej będzie po przyjeździe rozpakujemy sie i udamy do sklepiku nabyć wódeczkę drogą kupna !zorro !happybth :lol:;) !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.W ostatnią niedzielę zwiedziliśmy z Burgermanem i plecaczkami troszeczkę kaszub przy rewelacyjnej pogodzie jak na ten rok.

Jeśli chodzi o wyjazd na zlot to dobra rada aby nie brać % w puszce tylko w szkle,puszka jest bardziej podatna na wyginanie się i może szybciej narobić problemu z ciuszkami.Przeżyłem to jadąc ostatnio do Legionowa,puszki popękały,szkło zostało nietknięte !happybth .

Dzisiaj sobie zdałem sprawę że za tydzień o tej porze będę już rozbijał namiot !happybth .

Odnośnik do komentarza
Ja też już jestem jedną nogą w Warce  :lol:

Bobasku jak Ty jesteś jedną nogą w Warce , to ja się boję o Kolegę :D:D .

Odnośnik do komentarza
To już we wtorek zaczyna się zlot w Warce :lol: ??

Zlot zaczyna sie "oficjalnie" w piatek, ale przyjechac na miejsce mozna duzo wczesniej :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam z wieczora. Dzionek dziś był piękny tak więc wybrałem się w stronę Szczecina i w połowie drogi spotkałem  ;)  ;)  !scooter  !scooter  z Zachodnio pomorskiego. Na swojej dalszej drodze spotkaliśmy stado Żubrów i zwiedziliśmy bunkry obrony wału pomorskiego.

Oczywiście dzięki za odwiedziny, zapraszamy znów. :D tylko większą grupę.

Zobacz zdjęcia

Pozdrowienia dla Kuj-Pom. Pewnie spotkamy się na Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie piszą bo pogoda jest przygnębiająca.Dziś w radio jeszcze mówili że mają być gruntowe przymrozki ;) .

A i jeszcze chciałem się poprawić,wczoraj myślałem przez cały dzień że jest środa i dlatego napisałem że za tydzień ;) .

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłem z przejażdżki z przygodami.

Jadę sobie, jadę, a tu zaj....... huki za mną.

Patrzę w lusterka, a tu na wysokości 2 metrów leci mój nowy siemikowy kufer.

Niedawno podklejałem go filcowymi podkładkami i chyba nie wpiąłem go do końca.

Kuferek leciał jak szybowiec, potem jak piłka kulał się i odbijał od chropowatego asfaltu.

Jest cały pokiereszowany i ma popękane odblaski.

Już wszystko pokleiłem i podmalowałem czarnym sprayem.

A był taki ładny

;)

Odnośnik do komentarza

Jak pech to pech........ !scooter Ale najważniejsze, że kuferek poskładałeś do kupy.. !scooter

pozdrawiam i do zobaczenia w warce ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolejny powód, aby przykręcić go na stałe. Miałeś pecha. U mnie urwał się zaczep jak przy AA 500 i przykręciłem na stałe. Nie zapomnę tego widoku w lusterku. whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja właśnie wróciłem z przejażdżki z przygodami.

Jadę sobie, jadę, a tu zaj....... huki za mną.

Patrzę w lusterka, a tu na wysokości 2 metrów leci mój nowy siemikowy kufer.

Niedawno podklejałem go filcowymi podkładkami i chyba nie wpiąłem go do końca.

Kuferek leciał jak szybowiec, potem jak piłka kulał się i odbijał od chropowatego asfaltu.

Jest cały pokiereszowany i ma popękane odblaski.

Już wszystko pokleiłem i podmalowałem czarnym sprayem.

A był taki ładny

whist

To jakieś fatum chyba melmacie też zgubił swój kufer (też sporo rys), a wcześniej mój kolega przyjechał do domu i stwierdził że nie ma kufra przy majeczce - poszukiwania nie dały rezultatu, masz Fundi racje chyba lepiej przykręcić na stałe.

Odnośnik do komentarza

No nie Bobasek załamany !OKK :( .

A zawsze pociesza nas we wszystkich bolączkach życia , a teraz masz los kuferek .

Wiem na pewno testował ile ten kuferek pomieści :lol: i tu taki pech .

Krzysztof głowa do góry , i jak to ty powiadasz ( nie przejmuj się olej to będzie dobrze zobaczysz ) .

Pozdrawiam !OKK .

Jeszcze tylko 5 długich dni i 5 nie przespanych nocy .

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

ZACNA powróciła do domku byłem tam i tu , tu i tam :lol: .

Tomek cukiereczek cacy , szacun dzięki za kawę whist . Widzimy się w czwartek ;) , szkoda tylko że nie miałem możności porozmawiac z Marzenką szkoda .

No i dzięki za gościnę u Siemików :D:D , no i za obiadek i kawę , Dizlowi za spotkanie i małe śmiganie :D:D:D .

P.S

ZACNA na koniec troszkę zmokła ale to tylko ten MALBORSKI kusz zmyło :Dwhist .

Odnośnik do komentarza

No i jestem...

cała i zdrowa no i oczywiście z banannem na ustach

Paryż zdobyty !happybth

po drodze jeszcze Kolonia i Amsterdam...

jakieś 3200 km !happybth

wrażenia - BARDZO POZYTYWNE

w Paryżu wszędzie skutery, skutery i jeszcze raz skutery

bajka i marzenie !happybth

fotki wrzucę później

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasia - cieszę się , że Ty się cieszysz !happybth .

Najważniejsze , że wyjazd się udał i wróciliście cało.

Szkoda tylko , że nie jedziesz z nami na Burgmanię !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...