Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2019 - edycja 6


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Się będzie działo.
Wstępnie z Ola jesteśmy z możliwością powiększenia składu o Meggy i Tosie

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
4 godziny temu, arturas napisał:

Znamy już datę SBF 2020! To weekend 10-12 lipca!

Bezdyskusyjnie jestem. Plan jest nawet o "poszerzenie" zakresu tripu o LT, LV, RU/OK ?

Artur, czas klepać termin w naszej sprawdzonej agro ?

20190714_100323.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie też tam w tym roku nie może zabraknąć. Może nawet udało by się przyjechać we dwoje ? ?

Odnośnik do komentarza

Witam Brać skuterową i wszystkich entuzjastów Bluesa ?

Kochani informuję skromnie że termin w zaprzyjaźnionej agro został już przeze mnie zarezerwowany na okoliczność naszego lipcowego spotkania ? jestem na etapie ustalania kosztów na ten rok i jak tylko uda mi się zebrać do kupy wszystkie konkrety (mam nadzieję że będzie to kwestia +/- dwóch tygodni), pozwolę sobie na założenie nowego tematu zarezerwowanego typowo już dla Burg-Blues-Manii 2020.

Gorąco wszystkich pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mateo... dobrze, że działasz ? Czekamy na szczegóły. Pozdrowienia dla Suwałk i do zobaczenia ?

Odnośnik do komentarza

To nie jest zadne zbiegowisko to kulturalno-muzyczno-degustacyjno konsumpcyjno-zwiedzająco-intergacyjna impreza. krótko pisząc jest zajebiście.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie, środkowo i końcowo jestem, zresztą powiedziałem Przemkowi , że odwiedzę Go w Mrągowie więc klamka zapadła. Tyle tylko, że bilety na koncert klubowy to może kupić w necie, co myślicie o tym ?

Odnośnik do komentarza

Trzymam cały czas rękę na pulsie i obawiam się że nie będę miał dobrych wieści gdyż z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie można się spodziewać takiej sytuacji. Z nieoficjalnych źródeł wiem że SOK (Suwalski ośrodek kultury) który jest głównym organizatorem całego Blues Festiwalu bardzo poważnie rozważa odwołanie tegorocznego Blues Festiwalu gdyż najprawdopodobniej ani miasto ani sanepid nie wyrażą zgody na tak potężną imprezę w tak krótkim czasie od pandemii w obawie przed powstaniem kolejnej fali zarażeń.
Z tego co udało mi się ustalić nie biorą nawet pod uwagę terminu alternatywnego w tym roku, organizatorzy wychodzą z założenia że blues festiwal to nie dożynki czy odpust w wiejskiej parafii w małej wiosce w związku z czym nie interesują ich półśrodki, w ich założeniu jeśli blues festiwal ma się odbyć w Suwałkach to albo na tzw "pełnym gazie", albo wcale... Aczkolwiek ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła...
Osobiście nie widzę problemu (oczywiście jeśli warunki epidemiologiczne na to pozwolą) by urządzić "bluesowe spotkanie" w zasadzie bez bluesa takiego jakim go doświadczaliśmy do tej pory (czyt. Bez atrakcji wynikających bezpośrednio z imprez festiwalowych) ale do organizacji takiego spotkania potrzebne info na temat tego czy byłoby zainteresowanie, jeśli tak to w jakiej liczbie itp. Teoretycznie rezerwacja na termin w ośrodku nie jest jeazcze odwołana więc zapraszam do burzy mózgów i podzielenia się opinią co o tym sądzicie...

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Korzystajmy z każdej okazji na spotkanie bo w tym roku może być cienko. Mateo znajdz byle imprezę na pretekst, choćby zebranie Koła Gospodyń Wiejskich a 20 burgmaniaków powinno się nazbierać.

Kowal nie da rady nalewek sam wypić  a i ja z cytrynówkami już nie nadążam ?

Odnośnik do komentarza

Moi kochani!!
To już niestety jest fakt :(
Blues Festiwal 2020 oficjalnie został odwołany :(:(:(:(



Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...