Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Route 66 VI Edycja 27-29 maj 2016


selmen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Planowana trasa:

https://goo.gl/maps/h57eumceWQP2

Noclegi będą w Hajnówce ale ważą się jeszcze losy miejscówki. Koszta zbliżone do lat ubiegłych czyli około 150 za całość (w tym wyżywienie wieczorne w piątek i sobotę w formie grilla lub ogniska). Trochę osób z Burgmanii tę imprezę zaliczyło już.

26 maj jest wolny więc można przyjechać wcześniej jak ktoś chce albo rozłożyć trasę na 2 dni jak z daleka. Imprezy 4 dniowej jako takiej nie robię bo to jest od zawsze impreza w konwencji: przyjazd-rajd-wyjazd i niech tak zostanie. Będą ludzie z innych for i klubów. Znani mi i sprawdzeni. . Reszta szczegółów wkrótce. Jeśli ktoś chce przyjechać w czwartek i zaliczyć np. Białowieżę lub wąskotorówkę po puszczy w piątek rano to proszę pisać, że od czwartku.

Lista:

1. Selmen

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • selmen

    32

  • EndriuBis

    12

  • kordziuk

    12

  • Saper

    9

Top użytkownicy w tym temacie

................... Trochę osób z Burgmanii tę imprezę zaliczyło już..................

Ale nie wszyscy znają imprezę.

Możesz coś więcej podać, ewentualnie jakiś link do tego co było we wcześniejszych latach ?

Nie mogę nic wygooglać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem uczestnikiem już dwóch edycji. Super impreza. Szczególnie dla osób chcących poznać nasze wschodnie rubieże.

A co do wyszukania w internecie to słabo szukaliście. :)

http://nonomnis.jimd...iwum-wydarzeĹ/

I oczywiście proszę o dopisanie do listy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie chciałam się dopisać a tu niespodzianka, Wrzonio o to zadbał :)

Bardzo miło wspominam ostatni pobyt w tak zacnej ekipie i już cieszę się z ponownego spotkania.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czysto techniczne - do kiedy trzeba się określic z chęcią wzięcia udziału w imprezie?

Do 20 maja proponuję.

Ewik, też się cieszymy z Waszej obecności :)

Odnośnik do komentarza

Nie powiem fajna trasa :)i moje rejony rodzinne:)bo Bielsk Podlaski rodzice :)jeżeli będzie można to dodał bym kilka jeszcze miejscowości aby sobie obejrzeć :)oczywiście poza programem kto by chciał nad rzeka Narwia wioska Ploski:)jest ośrodek Ptasia Osada i tereny fajne bo tam dziadków mam więc mógł bym trochę pomóc; )ale to wszystko na miejscu jak juz będzie wszystko ustalone:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Do Ptasie Osady na skuterach lub krążownikiem Goldasem ,to może być problem.

Obecnie-cywilnym samochodem to droga przez mękę,terenowym -wielka frajda.

Odnośnik do komentarza

Selmem nie musze odświeżac wspomnien:)często witam w moje rodzinne strony bo mam znajomych i rodzine bo mi tylko się zachciało wielkiego świata Wawa:)ale fakt wspomnienia z 2oo to poczatki moje z moto sie zaczynaly:)do Ptasiej nie będzie aż takiego problemy sam jeździłem WSK i pierwszym skuterkiem moim Jawa kaczka :)od strony trasy 19 jest już w miarę wyrównana ta droga fakt asfaltu brak:(ale potem widoki kajaki obiadek można zjeść w lesie :)a jak namówił bym kilka lub więcej osób na moto to fajnie by przez Ploski przejechać na 2oo:)nie powiem zrobić przyjemność mieszkańcom starszego pokolenia ze kilkanaście moto przejedzie :)a i moze bym sie postarał to jakiej rarutasy moto wsk czy iz czy cos innego Mz aby przypomniec jak to bylo kiedys:)a grill jak by co na mojej posesji zrobic:) w sumie już oddanej siostrze bo mnie nie ma ciągle :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

1. Selmen

2-3 Campto+Laura

4 Arturro 73

5-6 Ewik i Wrzonio

7 Czarny

8 Kordziuk

9-10 Foczka+ Krzytro

11 marycha

W najbliższą sobotę mam nadzieję znajdę w końcu czas żeby objechać miejscówy noclegowe. Wtedy stanie się jasność. Pozdro

Odnośnik do komentarza

1. Selmen

2-3 Campto+Laura

4 Arturro 73

5-6 Ewik i Wrzonio

7 Czarny

8 Kordziuk

9-10 Foczka+ Krzytro

11 marycha

12 Bartheez5

No i tak. Termin jest bez zmian ale lokalizacja inna niż we wstępie, za to taka sama jak w ubiegłym roku tj. Ośrodek Park Linowy Doktorce:

http://doktorce.com/

IMG_20150416_093109.jpg

W ubiegłym roku impreza była w tej lokalizacji bardzo udana a szefostwo ośrodka bardzo pomocne i życzliwe

28.08.2015%252520-%2525201.jpg

a więc biorąc pod uwagę trudności ze znalezieniem ośrodka dla dużej liczby uczestników zdecydowałem się na nieeksperymentowanie w tym roku z niepewnymi miejscówkami. Dolot na pogranicze dość dobry także zakładana trasa sobotniej objazdówki będzie nieco dłuższa od przewidywanej ale podobna. Proszę o zabranie zniczy albowiem zgodnie z tradycją odwiedzimy na trasie miejsce pamięci narodowej tym razem w Olszewie:

640px-Podlaskie_-_Bra%C5%84sk_-_Olszewo_-_Pominik_ofiar_20110903_01.JPG

Zakwaterowanie w domkach z aneksem kuchennym i WC. Prysznice w oddzielnym budynku. Cena za pobyt w terminie 27-29.05.2016 wynosi 160 od osoby a co w tej cenie oprócz noclegów podam w poniedziałek jak ustalę szczegóły.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...