Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Trzecie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Panie i Panowie

Zgodnie z tradycję na koniec sierpnia dzięki uprzejmości Arka, jest nam bardzo miło zaprosić Was na imprezę już cykliczną pt. "Trzecie Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka". Spotykamy się w sobotę 29.08.2015r. o godzinie 16:00 na ul. Łowieckiej, bawimy się do ostatniego gościa. My jako organizujący Ja z Arkiem zabezpieczamy stronę techniczną i oczywiście rybkę, resztę czyli napoje ciasta, sałatki ew. mięsiwo, sztućce musimy zrobić ściepę, za co bardzo przepraszam jest nas już za dużo i i nie dam rady. Mile również widziane smakołyki zrobione przez nasze Panie. Oczywiście nie zapomnijmy dobrych humorów i to każdy we własnym zakresie.

Jak co roku nie ma musu co do skuterów, każdy przyjeżdża czym chce i oczywiście zapiera swoje Panie ew. dzieci mile widziane. Procenty wedle uznania. Będziemy przygotowani na ewentualny deszcz posprzątamy wiatę i będzie git. Organizacyjnie jedna prośba nie zabieramy psów i nie ma tam toalet

Jako że nie było chętnych do pomocy w organizacji został wytypowany jak zawsze nie zawodny Wojtek (Urbi) i z nim proszę resztę ustalać.

Listę gości bardzo bym prosił o zrobienie do 23.08.2015r. muszę wiedzieć ile potrzebujemy ryby, stołów, ławek, jaki grill itd.

Link do pierwszego spotkania: http://www.forum.bur...rtek-29082013r/

Link do drugiego spotkania: http://www.forum.bur..._rybaka__st__20

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    12

  • burgifan

    8

  • minimi1

    8

  • ArtCho

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Jak zawsze, z przyjemnością, włączę się i chociaż trochę pomogę w przygotowaniach spotkania.

Jak już wspomniał Marek, wszystkich uczestników będzie obowiązywała symboliczna składka (zrzuta na naczynia, pieczywo, dodatki, napoje) w kwocie 30 zł na rodzinę. Wpłat dokonujemy po wcześniejszym zadeklarowaniu uczestnictwa na podane poniżej konto maksymalnie do 23.08.

Ponadto bardzo proszę, jeśli oczywiście ktoś ma ochotę, czas i możliwość, o przyniesienie zrobionych przez siebie sałatek lub upieczonych ciast.

DANE DO PRZELEWU:

Wojciech Urbanelis

17 1910 1048 2207 0357 7475 0001

Lista uczestników:

1) Arek rybak - ZAPŁACONE

2) Marek bilety + Zosia - ZAPŁACONE

4) Maciek melmacie - ZAPŁACONE

5) Wojtek Urbi - ZAPŁACONE

6) Artur ArtCho + Iwona - ZAPŁACONE

8) Roman romeo1971 - ZAPŁACONE

9) Waldek wd40 + Jola Merida - ZAPŁACONE

11) Piotr hrabia - ZAPŁACONE

12) Arek wooferai + żona + syn- ZAPŁACONE

14) Maciek ZRX + Ania - ZAPŁACONE

16) Piotr minimi1 + osoba towarzysząca - ZAPŁACONE

18) Termi_N + Wiolka - ZAPŁACONE

20) Maciek burgifan - ZAPŁACONE

21) Krzysiek qszysiek + osoba towarzysząca - ZAPŁACONE

23) Tomek Joshua_77 -

24) Robert Robsson + Asia - ZAPŁACONE

26) Krzysiek KriSSo + Jola + dzieci - ZAPŁACONE

28) Ryszard kunisz + Elżbieta - ZAPŁACONE

30) Grzegorz grota10 + Dorota - ZAPŁACONE

32) Mirek Elvis - ZAPŁACONE

33) Jacek "Rzelu" + osoba towarzysząca - ZAPŁACONE

35) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A dla przybyszy z daleka jestrzewidziany jakiś nocleg?

Ja już mam w domu na ten termin przybyszy z Wielkopolski, może ktoś z kolegów ew. hotel.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Warszawa tam nocowała w drodze na Rugię- byli zadowoleni

Sobier był w tej grupie, więc jeśli Warszawa tam sapała, to i On tam już spał :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A dla przybyszy z daleka jestrzewidziany jakiś nocleg?

Maciek, jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu fajnego noclegu i rezerwacji. Dajcie tylko znać trochę wcześniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Też się stawię na tak zacną imprezę (czekam jeszcze na deklarację szanownej małżonki, na razie będę solo). Podajcie tylko nr konta do wpłaty.

Odnośnik do komentarza

ja tak- może z osobą towarzyszącą - żona, ew córka- przyniosę sałatkę (rozumiem, że jest to spotkanie u Rybaka, jednakże czy zamiast zupy rybnej której nie chce mi się robić (jakoś przeszło mi) może być gęsty, pyszny wspaniały barszcz ukraiński?). Pytam się bo mam fazę na barszcz i ćwiczę go zawzięcie, aby był najlepszy na świecie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja tak- może z osobą towarzyszącą - żona, ew córka- przyniosę sałatkę (rozumiem, że jest to spotkanie u Rybaka, jednakże czy zamiast zupy rybnej której nie chce mi się robić (jakoś przeszło mi) może być gęsty, pyszny wspaniały barszcz ukraiński?). Pytam się bo mam fazę na barszcz i ćwiczę go zawzięcie, aby był najlepszy na świecie

Jak najbardziej barszcz ukraiński jest OK - czy potrzebny ci jest termos żołnierski?

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej barszcz ukraiński jest OK - czy potrzebny ci jest termos żołnierski?

Nie - o ile jest tam mała kuchenka do podgrzania- potrzebne będą też na zupę talerze z plasdingu i łyżki, też plazdingowe- jak nie ma to przywiozę, chochlę wezmę swoją (małą kuchenkę gazową mam- muszę sprawdzić sprawność i gaz)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...