Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartek 29.08.2013r.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jako że planuje z moim kolegą pewną niespodziankę na czwartek, chciałbym widzieć wcześniej kto przybędzie na spota bez względu na pogodę i skuterem. Muszę to widzieć na 99,99% związane jest to z przygotowaniem, logistyką i kosztami. Nie chciałbym żeby się okazało że jest zdeklarowane np 5 osób a przyjedzie 15 lub odwrotnie. Mam nadzieję że rozumiecie mnie. Mile widziane plecaczki.

Oto Lista osób:

1. Marek (bilety)

2. Zosia,

3. mój serdeczny kolega (niezrzeszony),

4. wooferai + żona

6. Urbi,

7. Maciek (mechanik)

8. Ania

9. Rzelu,

10. VOLF + kolega

12. burgifan,

13. Samba

14. ArtCho

15. minimi1

16. melmacie

17. Ela,

18. ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja powinienem być w najbliższy czwartek jaki i 29 sierpnia również...

Co Marku rozumiesz pod pojęciem "plecaczki"...?! Czy to plecak jako torba na plecy? Czy "plecak" w żargonie motocyklowym - pasażer...?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja powinienem być w najbliższy czwartek jaki i 29 sierpnia również...

Co Marku rozumiesz pod pojęciem "plecaczki"...?! Czy to plecak jako torba na plecy? Czy "plecak" w żargonie motocyklowym - pasażer...?

Jak najbardziej chodzi o pasażerkę / pasażera

Odnośnik do komentarza

Bez plecaczka będę z pewnością (czyli sam). Jeżeli zaś pewna niespodzianka nie wiąże się z szaleńczą jazdą przekraczającą możliwości PCX (powyżej 95/h i 30 km od Pleciugi) to również proszę o dopisanie do listy (jeżeli przekracza to dumnie udam się w kierunku KFC)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z przykrością muszę wycofać moje zgłoszenie z czwartkowego spotkania... Chyba, że przyjadę na jakimś stylowym rowerze...

Mój nowy nabytek - Piaggio, odmówił współpracy... Nie wiadomo dlaczego nie chce zapalić... Rozebrałem go wczoraj popołudniu, przekazałem na "izbę przyjęć" i czekam... - w przyszłym tygodniu będziemy stawiali diagnozę...

"Trochę" jestem zawiedziony jego postawą... Zrobiłem mu przegląd, wymieniłem oleje, płynu, filtry, kupiłem nowe "buty" - dostał Micheliny... A on mi taki numer wywinął... Nie dał mi się nacieszyć sobą "zbyt długo"... Zaczynałem się do niego już przyzwyczajać i nawet już go trochę lubić... Muszę przyznać, że nawet mam trochę "doła"...

Na razie koledzy... Do zobaczenia... kiedyś...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością muszę wycofać moje zgłoszenie z czwartkowego spotkania... Chyba, że przyjadę na jakimś stylowym rowerze...

Mój nowy nabytek - Piaggio, odmówił współpracy... Nie wiadomo dlaczego nie chce zapalić... Rozebrałem go wczoraj popołudniu, przekazałem na "izbę przyjęć" i czekam... - w przyszłym tygodniu będziemy stawiali diagnozę...

"Trochę" jestem zawiedziony jego postawą... Zrobiłem mu przegląd, wymieniłem oleje, płynu, filtry, kupiłem nowe "buty" - dostał Micheliny... A on mi taki numer wywinął... Nie dał mi się nacieszyć sobą "zbyt długo"... Zaczynałem się do niego już przyzwyczajać i nawet już go trochę lubić... Muszę przyznać, że nawet mam trochę "doła"...

Na razie koledzy... Do zobaczenia... kiedyś...

Pozdrawiam

Jest ci wybaczone możesz przyjechać 400

Jest jeszcze jedna propozycja co do czwartku, chętnie możemy spotkać się wcześniej np 18;00 i oczywiście kto nie może to o godz. 19;00 też będzie druga tura.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością muszę wycofać moje zgłoszenie z czwartkowego spotkania... Chyba, że przyjadę na jakimś stylowym rowerze...

Mój nowy nabytek - Piaggio, odmówił współpracy... Nie wiadomo dlaczego nie chce zapalić... Rozebrałem go wczoraj popołudniu, przekazałem na "izbę przyjęć" i czekam... - w przyszłym tygodniu będziemy stawiali diagnozę...

"Trochę" jestem zawiedziony jego postawą... Zrobiłem mu przegląd, wymieniłem oleje, płynu, filtry, kupiłem nowe "buty" - dostał Micheliny... A on mi taki numer wywinął... Nie dał mi się nacieszyć sobą "zbyt długo"... Zaczynałem się do niego już przyzwyczajać i nawet już go trochę lubić... Muszę przyznać, że nawet mam trochę "doła"...

Na razie koledzy... Do zobaczenia... kiedyś...

Pozdrawiam

Jak w czwartek zdążę, to zapraszam do garażu, gdzie czeka drugi - mogę Ci udostępnić na czas spotkania czwartkowego (i podenerwować :) ). Wiesz, rodzaj jazdy próbnej! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To SUPER że może być 18-ta więcej czasu zostanie na atrakcje, oczywiście dzięki uprzejmości Arka druga tura też dojedzie. (przejazd w jedną stronę około 12 km.)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też będę o 18, chociaż zaczynam podejrzewać że ta niespodzianka to przymusowe oddanie krwi :clapping:

I tu się mylisz, po 18-tej nie oddaje się krwi.

Właściwie to mogę już napisać część atrakcji - jedziemy na rybkę do naszego kolegi Arka rybaka.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie godzina 18 to za wcześnie mogę być o 19, więc proszę o info czy mam po co przybywać tym bardziej, że będzie ze mną kolega na aprilia scarabeo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak w czwartek zdążę, to zapraszam do garażu, gdzie czeka drugi - mogę Ci udostępnić na czas spotkania czwartkowego (i podenerwować :) ). Wiesz, rodzaj jazdy próbnej! :lol:

Artur, bardzo dziękuję za tak przemiłą i kuszącą propozycję..., ale znając siebie muszę z przykrością powiedzieć, że nie skorzystam... Wiem, co by było po tej przejażdżce... - nie żyłbym już normalnie, moje myśli krążyły by wokół SW-T400, nie spałbym, tylko myślał i kombinował, w jaki sposób zdobyć pieniądze... aż do skutku, i za kilka dni znów zapukałbym do Twoich drzwi i po sfinalizowaniu transakcji, odebraniu dokumentów i kluczyków, zwolniłbym miejsce w Twoim garażu...

A tak, to nadal cieszę się moim nowym nabytkiem, który aktualnie przechodzi szeroko pojęty przegląd techniczny... Piaggio dzisiaj odżyło, silnik odpalił! Ciśnienie sprężania zostało sprawdzone - nawet jest nieźle jak na ten przebieg. Ciśnienie paliwa również zmierzyliśmy - tu trochę gorzej... Okazało się, że wtrysk paliwa był "trochę" zabrudzony... Ale jeszcze nie chodzi tak jak byśmy tego oczekiwali..., więc przy okazji rozbrojenia skutera do tak zaawansowanych czynności serwisowych, wykonamy wszystkie niezbędne operacje, regulacje i wymiany, które okażą się potrzebne do właściwego ustawienia pracy i przywrócenia sprawności silnika. Poza wymianą olejów, filtrów, płynów eksploatacyjnych oraz świecy zapłonowej, okazało się że również należy już wymienić rozrząd - łańcuch już zamówiony. Po jego wymianie pozostanie jeszcze wykonać regulację zaworów i przepustnicy wtrysku wraz z jej czyszczeniem. Po tych czynnościach silnik powinien już wrócić do normalnej pracy.

Przepraszam za OT... trochę się rozpisałem, ale wybaczcie i zrozumcie szczęśliwego posiadacza "nowego" skutera...

Wracając do tematu, Bilety dziękuję za wybaczenie i postaram się jakimś innym transportem dostać na spotkanie czwartkowe.

Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia już niedługo na ulicach...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...