Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartek 29.08.2013r.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dla mnie godzina 18 to za wcześnie mogę być o 19, więc proszę o info czy mam po co przybywać tym bardziej, że będzie ze mną kolega na aprilia scarabeo

Oczywiście są dwa terminy 18-ta i 19-ta, ale uprzedzam wszystkich trzeba być punktualnie czekamy 3 min. po czasie. he he...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla mnie godzina 18 to za wcześnie mogę być o 19, więc proszę o info czy mam po co przybywać tym bardziej, że będzie ze mną kolega na aprilia scarabeo

To i ja postaram się przywieźć z sobą dwóch kolegów na skuterach... Pierwszym będzie Janusz "Matrix" na swoim biało-czarnym Pantheonie, a drugim jego brat Jarek, na swoim nowym nabytku, czerwonej Hondzie Jazz...

Nie wiem tylko jeszcze czy dojedziemy na pierwszą turę (godz. 18.00), czy dopiero na drugą czyli na 19.00...

Odnośnik do komentarza

Marek dopisz do listy chętnych moją żonę. :-)

Oczywiście, odbiór chętnych jest równo o 18.00 i 19.00.

Tak jak Bilety napisał, max. 3-5 minuty oczekiwania na zbiórkę i "GOŁ"!!

Ja prowadzę peleton, więc lekko nie będzie. :-))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanse, że będę rosną. Póki co Wrocław, ale pozdrawiam z dziś nawiedzonej Wisły (i pałacu Pana Prezydenta! : ).

2013-08-28%20Wisla%2009.jpg?w=AADxCKbE8TNt_yAVScNb53DONxt7uOGZhWgNJQDvzoamdQ

2013-08-28%20Wisla%2012.jpg?w=AABNyCzCKLjD0kXUmbFfokHB7M2JRf2oUumoKI-nyXxZJA

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanse, że będę rosną. Póki co Wrocław, ale pozdrawiam z dziś nawiedzonej Wisły (i pałacu Pana Prezydenta! : ).

2013-08-28%20Wisla%2009.jpg?w=AADxCKbE8TNt_yAVScNb53DONxt7uOGZhWgNJQDvzoamdQ

2013-08-28%20Wisla%2012.jpg?w=AABNyCzCKLjD0kXUmbFfokHB7M2JRf2oUumoKI-nyXxZJA

Super że szanse rosną, jadę już coś przygotowywać,

obrazki nie działają

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek i Marek,

WYRAZY OGROMNEGO UZNANIA i PODZIĘKOWANIA ZA TAK WSPANIAŁE SPOTKANIE - WIELKI SZACUN !!!

Mega niespodzianka, super organizacja i cudowna, rodzinna atmosfera !!!

Dziękuję za to, że mogłem być tam z Wami.

Pozdrawiam serdecznie i do następnego czwartku.

P.S. Jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Zosi.

Odnośnik do komentarza

Zosia, ja również nie wiedziałem o Twoich urodzinach, więc jeszcze raz wszystkiego naj i 100 !

A imprezka to po prostu mistrzostwo świata, jeszcze nie mogę dojść do siebie, faktycznie niespodzianka, było wszystko, a nawet więcej :) Rybka miodzio dla podniebionka, wycieczka po porcie :DDD Jeszcze chodzę do tyłu :) Gadkę mi odjęło, brak mi słów...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za przeuroczą imprezę, która miała takie "coś", czego ja nie potrafię do końca określić, ale, które to powodowało, że czułem się magicznie. Takie "coś" zawsze tworzą w pierwszej kolejności ludzie, potem miejsce i sytuacja. Dziękuję wszystkim, Zosiu wszystkiego dobrego- (ciasto było rewelacyjne )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za wspólną świetną imprezę. Wielkie podziękowania dla Marka i Arka Niezrzeszonego za przygotowanie spotkania,rejs i przepyszną rybkę, no i dla Maćka za skoszoną trawę i pilotowanie :) (a teraz czekamy na zdjęcia!) Zgadzam się z minimi co do atmosfery imprezy.

Zosia, Tobie 100 lat raz jeszcze! Zdrowia, szczęścia i pieniędzy!

:) !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja również nie przypominam sobie kiedy byłem ostatnio na tak udanej imprezie, podziękowania dla wszystkich za wkład pracy i za niezliczone atrakcje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie znalazłem trochę czasu. Chcielibyśmy podziękować wszystkim w tak dużym gronie przybyłym, było nam miło was ugościć. Wasze zadowolone miny były dla nas najcenniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Wam "zazdraszczam"... Nie mogłem pojechać niestety, a stracić taką okazję do wspólnego biesiadowania i poznania się bliżej, to normalnie grzech... Powiedzcie mi, gdzie to było, bo okolica fajna i te kociaki (kocham koty - ale kolega Kot może się czuć bezpieczny :P)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Wam "zazdraszczam"... Nie mogłem pojechać niestety, a stracić taką okazję do wspólnego biesiadowania i poznania się bliżej, to normalnie grzech... Powiedzcie mi, gdzie to było, bo okolica fajna i te kociaki (kocham koty - ale kolega Kot może się czuć bezpieczny :P)...

Na bazie rybackiej w Szczecinie przy ul. Łowieckiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...