Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szlachetna Paczka od Bugmaniaków - Ogólnopolska Akcja Charytatywna


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było w roku ubiegłym:

Chciałbym zarazić wszystkich fanów maxi i nie tylko do niesienia pomocy innym osobom, a w szczególności rodzinom, które potrzebują wsparcia.

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na ’’SZLACHETNEJ PACZCE’’ celem, wiadomo pomagać Jinnym

Pomoc jednej osoby nigdy nie będzie na tyle wydajna, aby zaspokoić potrzeby rodziny, która składa się z trzech, czterech czy pięciu i więcej osób.

Wszystkie nasze działania powinny płynąć z serca i muszą być bardzo przemyślane, dlatego ja będę popierał wybór rodzin, które znam i są blisko w moim miejscu zamieszkania.

Po konsultacji z liderami grupy Zdolny Śląsk ustaliliśmy, że w tym roku pomagamy rodzinie,(którą wspólnie odwiedzimy i przekażemy paczkę)w mojej gminie Dz. Kłoda, w kolejnych latach będziemy losować, aby było sprawiedliwie-każdy będzie typował swoją rodzinę do szlachetnej paczki.

Dobrze by było zaszczepić taką akcje charytatywną w Burgmaniakach i cyklicznie w okresie zwłaszcza Świąt Bożego Narodzenia, kontynuować przez długie lata.

Może w każdej grupie wojewódzkiej znajdzie się pomysł na taką paczkę?

Tu link,streszczenie wydarzeń.

http://www.forum.bur...achetna-paczka/

Zapraszam do wzięcia udziału i dyskusji w kolejnej edecji.

Może w tym roku znajdzie się osoba,która w swojej miejscowości znajdzie rodzinę,której przekażemy paczkę?

Jeśli się nie znajdzie to w mojej Gminie nie brakuje osób potrzebujących i z chęcią przedstawię Wam propozycję.

Proponuję już wstępnie się wpisywać,pomoże to osobie,która podejmie się organizacji Szlachetnej Paczki od Nas wszystkich.

Lista chętnych do wpłat:

1.rypak-100pln(wstępna deklaracja)

2.Krzytro i Foczka-100pln

3.Arturas-70pln

4.Piotr-50pln

5.Andrzej.S-50pln

6.JuSta-50pln

7.Joasia-50pln

8.Worlan-50pln

9.Termi_N-50PLN

10.Krys70-50pln

11.Moni82-100pln

12.Zicoo62 i Bożena-50pln

13.EwaB-B i ArturoB-B-100pln-

14.Baltona-100pln

15.Anton-50pln

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ewa B-B

    25

  • Pan rypak

    24

  • Moni82

    8

  • krys70

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Heyka Rafał, zacny cel trzeba wspierać :)

Proszę mnie wpisać na listę, wstępnie 70 zł

I na kolegę Arturasa można liczyć,co nam Wszystim piękny Kalenarz wydaje :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja rownież chętnie pomogę i dokładam 50 zł.

Dzięki Piotrze za twój 1 raz heh-widzę,że warto było wznowić tak szlachetną akcję,innych,którzy jescze nie posmakowali pomocy zapraszam do udziału w Naszej Akcji.

Odnośnik do komentarza

Rypaczku zacny z Ciebie człowiek to i cel zacny. W zeszłym roku nie zdążyłam więc w tym chciałabym dołożyć swoją cegiełkę. Deklaruje 50 złotych:lol:

Odnośnik do komentarza

Ja dokładam 50 zł.

Pozdrawiam.

Andrzeju,dziękuję i zapraszam w przyszłym roku :clapping:

Rypaczku zacny z Ciebie człowiek to i cel zacny. W zeszłym roku nie zdążyłam więc w tym chciałabym dołożyć swoją cegiełkę. Deklaruje 50 złotych:lol:

JuSta,wielkie nosisz w sobie serce,dziękuję

Odnośnik do komentarza

Worlan 50 złociszy.

Dziękuję Worlanie za zaangażowanie :fireman2:

Dorzucę 50 zyla - gdzie wpłacić?

Termi_N,wspaniała inicjatywa z twojej strony,dziękuję :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Czesc Rafal

Ja (MY) tez z 50pln sie dolozymy :) (nr. konta podaj)

Dzięki za wsparcie Krys70 i Ania?(chyba dobrze pamiętam) :fireman2:

od nas poleci 100 (ja i Robert) wiemy, że dobrze ja wykorzystasz !OKK wielki Buziak dla Ciebie

Monia na ciebie i Roberta to zawsze można liczyć-wielkie podziękowania :fireman2:

Tylko znowu nie mów,że i tamta rodzina powinna zostać obdarowana-bo idąc tym wątkiem będę latał po Gminie przez cały rok hehe,a czas mam ograniczony i inni również. :xmas:

Odnośnik do komentarza

hehe ja już nic nie mówię, ale swoja drogą..... młody jesteś to możesz trochę pobiegać :P

ps. wiem, że spiszesz się znowu na medal, byleby tylko kasiorka dopisała. Powodzenia !!!

Jakby co to służymy pomocą.

Odnośnik do komentarza

Drodzy Burgmaniacy.

Otwierając nową edycję’ ’Szlachetnej Paczki od Burgmanii-2014’’chciałem Was wszystkich jeszcze bardziej zmobilizować do pomagania innym zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Nie sądziłem jednak,że tak wielu z Was będzie chciało wziąć udział w tym roku, nie znając scenariusza dalszych wydarzeń.

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście,jest to tylko deklaracja wpłat na obecnym etapie, aby ułatwić osobie,która podejmie się organizacji tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki.

W roku ubiegłym byłem organizatorem i mimo pewnych trudności udało się spełnić marzenia jednej rodziny(na miarę Naszych możliwości)-po wpisie Moni82 pomogłem jeszcze kilku rodzinom przy wsparciu mojej firmy, ale już po świętach.

W tym roku chciałbym poznać Wasze pomysły, tzn. osób, które ewentualnie podejmą się organizacji tej zacnej akcji.

Ustalam termin deklaracji osób chętnych do organizacji tej akcji do 7grudnia.

Po tym terminie,jeśli nie będzie chętnych zaproponuje Wam kilka rodzin(z mojej Gminy) do Szlachetnej Paczki.

Celowo nie podaję nr.konta do wpłat, ponieważ nie znamy osoby, która podejmie się organizacji tegorocznej akcji.

Zapraszam do dyskusji i propozycji osób chętnych do organizacji kolejnej akcji.

Odnośnik do komentarza

Halo,przecież napisałem w poście ile deklaruje.

Przepraszm Krzysiu,ale edytowałeś posta wczoraj przed 22.00 i nie dopilnowałem-przepraszam i nanoszę poprawki.

Ps,nie jest łatwo organizować tego typu akcję i śledzić wszystkie posty,no ale to juz mój problem.

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat co roku jesteśmy z moją lepszą połową na Ziemi Kłodzkiej przynajmniej raz w roku (zawsze na Andrzejki w Boboszowie - tak, tak, to już za tydzień :kicking: - taka nasza nowa świecka tradycja, ale to historia na oddzielną opowieść).

Z tym większą satysfakcją dorzucimy z Bożenką skromne 50 zł na tak ten cel (oczywiście na paczkę, nie Andrzejki).

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat co roku jesteśmy z moją lepszą połową na Ziemi Kłodzkiej przynajmniej raz w roku (zawsze na Andrzejki w Boboszowie - tak, tak, to już za tydzień :kicking: - taka nasza nowa świecka tradycja, ale to historia na oddzielną opowieść).

Z tym większą satysfakcją dorzucimy z Bożenką skromne 50 zł na tak ten cel (oczywiście na paczkę, nie Andrzejki).

Zicoo62 i Bożence dziękuję za wsparcie i życzę udanej zabawy Andrzejkowej :detective:

Uzbieraliśmy już 770pln-zadeklarowane wpłaty :clapping:

Przypominam,że poszukiwana jest osoba/osoby do organizacji tegorocznej akcji,która powinna zgłosić chęć dalszej organizacji do 7grudnia-połowę pracy ma już wykonaną i pozostało przedstawić rodziny/rodzinę,której przekażemy Naszą paczkę.

Proponuję wpłaty do 18grudnia,czwartek-zostanie kilka dni na zakupy i przekazanie Naszej paczki.

Wpłaty będziecie mogli realizować na wskazane konto po ogłoszeniu organizatora,czyli po 7grudnia.

Zapraszam Wszystkich niezdecydowanych do wsparcia tegorocznej akcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...