Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Ciesu 16.36 pod ABB na Aleksandrowskiej, mam farta do Ciebie kolego:-)

Jak miło Ciesu że mnie w końcu dojrzałeś dziś rano:-)

Odnośnik do komentarza

Może kolega Lucjan nam zareklamuje Jeziorsko - można wziąść jakąś łódkę w czarter i popływać ( my z małżonką posiadamy uprawnienia...)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj i jutro w Liberty na Dąbrowskiego jest "Harley on tour". zapisałem się na jazdy na jutro i dostałem listę uczestników z godzinami- są jeszcze wolne miejsca na jutro, jesli ktoś byłby zainteresowany. :)

Odnośnik do komentarza

To co , poza Julem nikt niema ochoty popławić się jutro w wodzie ? A będzie gorąco... , chyba że macie baseny ? Przyznać się !

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że na tamie w Pęczniewie - będę jechał z Brzezin przez Zgierz,Aleksa,Poddębice jak ktoś chce się dołączyć to proszę ( 510 -322-330 ) . Julo mogę prosić o tel. do Ciebie jak bym miał problem z odszukaniem Was !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki kochani za miło spędzony czas nad wodą.Możemy częściej robić takie spotkania.

Gazda miło było cię poznać,Ania super że zasiliłaś swoją osobą babskie grono na burgmani.

Odnośnik do komentarza

My właśnie dotarliśmy tuż przed ulewą i burzą, spotkanko było z tych "the best " Miło powitać kolejnych zakręconych burgmaniaków.

Odnośnik do komentarza

My również w domu ale niestety nie na sucho !!! Brakło 5 km aby dojechać przed burzą i HALNYM , dziękujemy wraz z Anią za miłą niadzielę i do zobaczenia w czwartek na Strykowskiej a póżniej tak jak wcześniej pisałem u NAS ! Julo , Romario , Dziewczyny - sorry że się niepożegnaliśmy ale miałem pilny telefon i musiałem zjechać .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...