Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu 2012


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dla tych, którzy nie wybierają się 14-15 kwietnia 2012r. na Jasnogórski Zlot Gwiaździsty który przeniesiony został do Gietrzwałdu k/Olsztyna mam propozycję zorganizowania naszego ORS 2012.

Sądzę, że najodpowiedniejsza będzie niedziela 15.04.2012.

Jak zwykle każdy przywozi co nie co i robimy ucztę.

IMG_3726.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    19

  • Joasia70

    12

  • arturo-bb

    9

  • franio212

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

piszę się na to :(

ciasto mam przywieżć ? :)

ps. TU informacje na temat Zlotu Gwaiździstego dla tych, którzy się wybierają

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla tych, którzy nie wybierają się 14-15 kwietnia 2012r. na Jasnogórski Zlot Gwiaździsty który przeniesiony został do Gietrzwałdu k/Olsztyna mam propozycję zorganizowania naszego ORS 2012.

Sądzę, że najodpowiedniejsza będzie niedziela 15.04.2012.

Jak zwykle każdy przywozi co nie co i robimy ucztę.

IMG_3726.JPG

Patryk czemu w tym samym czasie, CZYŻBY BYŁO ZA DUŻO IMPREZ ZEBYŚMY MUSIELI WYBIERAC GDZIE JECHAĆ . Osobiście chciałbym spotkać się z Wami (nigdy nie opuściłem ogniska na rozpoczęcie sezonu !YES ). Zmieńmy ten termin, od kilku lat zawsze jezdziłem na rospoczęcia do Częstochowy (to że zmienili lokalizacje nie ma dla mnie znaczenia) a przy okazji można spotkać się z kumplami z innych rejomów polski !OK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorry Migu ale nie zawsze wszystkich da się zadowolić. Brałem pod uwagę dotychczasowe wyjazdy grupy śląskiej, konsultowałem ten termin i sugestie (czym zastąpić Cz-wę), a ORS w tym terminie to na otarcie łez.

Odnośnik do komentarza

Patryk czemu w tym samym czasie, CZYŻBY BYŁO ZA DUŻO IMPREZ ZEBYŚMY MUSIELI WYBIERAC GDZIE JECHAĆ . Osobiście chciałbym spotkać się z Wami (nigdy nie opuściłem ogniska na rozpoczęcie sezonu !YES ). Zmieńmy ten termin, od kilku lat zawsze jezdziłem na rospoczęcia do Częstochowy (to że zmienili lokalizacje nie ma dla mnie znaczenia) a przy okazji można spotkać się z kumplami z innych rejomów polski !OK .

Migu !OK zgadzam się z Tobą :lol:

Odnośnik do komentarza

Bafka, czy Ty wybierasz się do Olsztyna????

Podłączam się do pytania Patryka Bafka ;)

Widzę ze Migu się wybiera może jest więcej osób chętnych !scooter do Olsztyna ,

to jak dla mnie można zmienić datę ORS 2012

A jak by była fajna ekipa do Olsztyna to propozycja warta rozważenia tylko wtedy jak tu się rozdwoić :( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Migu Wielki jest !OKK i czy 300, czy 500 km to nie stanowi dla niego problemu ale co ma robić reszta niejadąca - tylko kibicować !placz1 ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic nie stoi na przeszkodzie zrobić ORS i ORS-bis. Wyznacz drugi termin i do roboty wpid-zawod-pisarz-gdzie-szukac-inspiracji-47699b74f4692a0a2e4242ee8ab3d146-150x150.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic nie stoi na przeszkodzie zrobić ORS i ORS-bis. Wyznacz drugi termin i do roboty wpid-zawod-pisarz-gdzie-szukac-inspiracji-47699b74f4692a0a2e4242ee8ab3d146-150x150.jpg

Taki bis to nie ma sensu mało kto przyjedzie :) ,lepiej przełożyć termin czasu jest dość !YES i nikt nie będzie się musiał zastanawieć gdzie jechać !scooter (proszę o pozytywne rozpaczenie już nie tylko mojej prośby :) !piwko !OK ).

Odnośnik do komentarza

ja z Krzyśkiem raczej wybierzmy się na ORS 2012

rozpocząć oficjalnie sezon trzeba więc pomysł mi się podoba :)

no i oczywiście stęskniłam się za Wami :)

chyba że mój dziadziuś będzie wtedy odprawiał urodzinki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja zdecydowanie jestem za 15 kwietnia, pod Olsztyn na jeden dzień nie wybiorę się, a data na rozpoczęcie sezonu jest jak dla mnie !OKK ( resztę miesiąca z powodu przejścia w pełnoletniość mojego maleńkiego synka jest !sciana o mamo ! jaka ja jestem stara !! :D )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To najwyższy czas zostawiać mu wolną chatę na dłużej i częściej. Pewnie informacja o Norwegii bardzo go ucieszyła :)

odp. na pytanie poniżej : koleżanki !!!!! odgrzeją w mikrofalówce :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a kto mu będzie obiadki gotował ? :)

odp. na pytanie poniżej : koleżanki !!!!! odgrzeją w mikrofalówce :)

no masz rację :) znaczy moge spokojnie jechać bo dziecko nie umarnie z głodu :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...