Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu 2012


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, teraz u mnie leje jak scebra, wracołek z imprezki i jak by niy paryzol to bych popłynoł, a trzewiki to mi pół drogi klaskały bo przemokły (po kostki w wodzie), z tego co mi wiadomo to cała niedziela niestety mo loć, wiec nie jest chyba nom pisane te ognisko teraz na rozpoczecie sezonu zrobić (a co jest powodem chyba ta rozłąka z Jasna Górą, przeniesli nom Msza i poświęcenie moplików - to i pogoda dała swoje znaki, że tylu wiernych motocyklistów zostało podzielonych na różne grupy i podziały) nie ładnie, wiec GÓRA BRZMI.

Pozdrawiam wszystkich chętnych na zlocik ogniskowy, ale jo po dzisiejszym przemarszu w wodnistej scieszce odpadam, a z tego co widziołek na kilku portalach niestety cała niedziela mo być zachmurzono z opadami. Więć ognicho trzeba przenieść chyba na inny termin, bo rozpoczecie musi być z klasą jak na śląsk przystało. Chyba że twardzie się znajdą i w dyszcz pojadą, ale to szacun dla nich !OK

Jeszcze raz pozdro

Lion

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patryk

    19

  • Joasia70

    12

  • arturo-bb

    9

  • franio212

    8

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety u mnie też leje. :D Do wyjazdu zostały jeszcze 4 godziny. Może przestanie padać?

pozdrawiam

Wojtek

www.lublinieckiemorsy.pl

www.atwlubliniec.pl

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie też już się udało wrócić do domu i z tego co widzę to nie przestanie tak szybko padać. Także Lion ma rację, że jak ktoś nie chce aby mu zmokła grzywa to niech siedzi w domu. Trudno, ORS zrobimy w innym terminie.

Odnośnik do komentarza

No widze, że pogoda nam nie sprzyja i ORS trzeba będzie przeniesć na inny termin... Była mowa o moim wkupieniu się, więc moge załatwić fajne zaciszne miejsce na grila pod laskiem w Kuźni Raciborskiej jest tam zadaszenie i kominek grilowy - musze tylko pogadać z właścicielem i git co wy na to ? Pozdrawiam Grzes.

Odnośnik do komentarza

W sprawie ORS , pytałem właściciela i możemy robić spotkanko grilowe w rudzie kozielskiej pytał tylko o termin bo ma już kilka rezerwacji jeśli wam pasuje to kiedy mam zaklepać termin ?dajcie znac chyba że wam nieodpowiada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patryk zagoniony organizowaniem zlotu zapomniał napisać ... na ostatnim czwartkowym Chudowie uzgodniliśmy wstępnie, że ognisko 6 maja w niedzielę rozpalamy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję że wszystkim pasuje termin 6.05.2012r.

Spotkanie na McD na Rozdzieńskiego, zbieramy się od 10:00, kawa i inne dodatki na McD i ruszamy kierunek Hutki-Kanki.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że wszystkim pasuje termin 6.05.2012r.

Spotkanie na McD na Rozdzieńskiego, zbieramy się od 10:00, kawa i inne dodatki na McD i ruszamy kierunek Hutki-Kanki.

Patryk mi nie bardzo pasuje, !placz1 ale mnie sie nikt nie pyta !placz1 !placz1

Odnośnik do komentarza

Ja najprawdopodobniej się dołączę myślę że doktor pozwoli.

Tym razem naprawdę najadłem się strachu,i jak powie że nie to nie.

Ale doktor terz jeżdzi więc chyba będzie człowiekiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut

PRZYPOMINAM O OGNISKU 06.05.2012

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA POD KARĄ ADMINISTRACYJNĄ :)

GOŚCIE Z SĄSIEDNICH ZAPRZYJAŹNIONYCH REJONÓW MILE WIDZIANI

DO ZOBACZENIA

!tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...