Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Doskonalenie jazdy na motocyklu / skuterze


krzytro

masz ochotę udoskonalać technikę jazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W porozumieniu z właścicielem szkoły jazdy Promotor Piotrkiem Gadajem,jest propozycja zorganizowania(oczywiście nie za darmo)spotkań na placu manewrowym w celu udoskonalania techniki jazdy.Jeśli będzie zainteresowanie przygotujemy terminy i plan spotkań

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kisiel

    5

  • rpp

    5

  • krzytro

    4

  • malina666

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

(oczywiście nie za darmo)

Jak najbardziej tak, ale nasuwa się pytanie: jak bardzo nie za darmo? :)

Nie znając ceny trudno się jednoznacznie zadeklarować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzytro pomysł w 10 !OK

Jestem po przeprowadzanym przez Promotor szkoleniu "Doskonalenie techniki jazdy" (parę lat temu) i baardzo polecam, choć zaznaczam że nie jest to szkolenie dla nieobytych z moturami. Innymi słowy nie ma żadnego mechecheche :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak najbardziej tak, ale nasuwa się pytanie: jak bardzo nie za darmo? :)

Nie znając ceny trudno się jednoznacznie zadeklarować.

Tak jak napisałem w pierwszym poście,cena jest uzależniona od ilości osob

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orientacyjnie:

Wykład z teorii i dynamiki jazdy - cena regularna 150zł (ja płaciłem chyba 50 :) )

Jak zaczynałem szkolenie godzina treningu indywidualnego kosztowała 50zł jak kończyłem kosztowała 75zł (kończący kurs płacili po starych cenach).

Teraz macie jakieś pojęcie;

Pytanie jak ma wyglądać takie szkolenie. Grupowe czy indywidualne, choć nie bardzo wyobrażam sobie szkolenie grupowe w grupach większych niż 3-5 osób.

Odnośnik do komentarza

Swietny pomysł. Już sam chciałem takie cos organizować, ale bez nadzoru osób mających doświadczenie oraz wiadomości kończy sie to na jeździe wokół słupków na czuja. Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orientacyjnie:

Wykład z teorii i dynamiki jazdy - cena regularna 150zł (ja płaciłem chyba 50 :( )

Jak zaczynałem szkolenie godzina treningu indywidualnego kosztowała 50zł jak kończyłem kosztowała 75zł (kończący kurs płacili po starych cenach).

Teraz macie jakieś pojęcie;

Pytanie jak ma wyglądać takie szkolenie. Grupowe czy indywidualne, choć nie bardzo wyobrażam sobie szkolenie grupowe w grupach większych niż 3-5 osób.

Marcin,ja mam z Piotrkiem troszkę inne układy.Na razie jest to tylko propozycja z mojej strony.Szczegóły będę dogadywał w zależności od ilości osób

Odnośnik do komentarza

Dobrze by było od razu z nimi ustalić czy na praktyce śmigamy na własnych sprzętach czy też podstawią coś swojego.

Na doskonaleniu jazdy motocyklem mają własne "orurowane" sprzęty więc w razie szlifa nie ma tragedii z połamanymi plastikami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marcin,ja mam z Piotrkiem troszkę inne układy.Na razie jest to tylko propozycja z mojej strony.Szczegóły będę dogadywał w zależności od ilości osób

Krzysiek zrozum, że ludzie muszą cokolwiek wiedzieć żeby podjąć decyzje. Choćby czy to będzie 100 czy 1000zł, dlatego podałem koszty difoltowe.

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo chętnie skorzystam. W zeszły weekend zaliczyłem Suzuki Shell Moto Szkoła i było fantastycznie. Sporo braków umiejętności można nadrobić i wyrobić nawyki podczas awaryjnych sytuacji. Polecam i chętnie wezmę udział w kolejnych kursach doszkalających.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... W zeszły weekend zaliczyłem Suzuki Shell Moto Szkoła i było fantastycznie...

Tylko nie chwal się tym w Pro-Motorze !pomidor :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...