Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grill nad Odrą


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

24 lub 25 kwiecień 2010

W sobotę/niedzielę (zależnie od chęci i pogody) planujemy z małżonką grilla na wałach nad Odrą (okolice pętli tramwajowej Sępolno przy ul. Mickiewicza).

Godzina do ustalenia, raczej popołudnie (pora obiadowa). Kto chętny pisać - kiełbaski i trunki każdy we własnym zakresie, my dostarczymy grilla i węgiel !OKK Miejsce takie, że spokojnie można wziąć zwierzaka (my szczeniaczka będziemy mieli ze sobą). Proponuję dojazd tramwajem (linie 9, 12, 17 do pętli na Sępolnie, stamtąd 5min piechotą) /autobusem (linie 145, 115 do pętli na Sępolnie) - będzie można !sciana wypić.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem dać znać, że mnie nie będzie - ani na grillu ani na ewentualnym wyjeździe po Rum Tuzemski tudzież gdziekolwiek indziej - dopóki nie znajdę nowej pracy :D

Mimo wszystko życzę udanej imprezy

Pzdr

Odnośnik do komentarza

"Kulaj beret" jak to ktoś mądrzejszy kiedyśna tym forum napisał !happybth Najażniejsze, że jest dobrze i może być tylko lepiej. Krok 1. - dobra pogoda! 23 stopnie, słoneczko.... Aż mam chęć do Świdnicy lub Wałbrzycha na frytki podjechać wieczorem! Ktoś chętny? :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...