Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, to jest elitarny (przynajmniej w Europie :) ) klub uzytkownikow tego modelu...

PS. Nosze koszulki nieprasowane, mowiac wprost "jak wyciagniete psu z gardla" !wolf ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzyś jesteś wielki, koszulka SUPER i jeszcze z dostawą do domu! dzięki również za odwiedziny zawsze miło znów spotkać i pogadać z kolegą z Chojnic. !wolf

Odnośnik do komentarza
Bobas wstrzymaj się z oddaniem komuś innemu tych koszulek,dziś skontaktuję się z krzyś 68 i dam Ci znać.

Grześ, już wszystko OK.

Rozmawiałem dziś z Krzysztofem !scooter

W związku z tym koszulki rozeszły się po kościach .

Odnośnik do komentarza
A dla mnie koszulka? Kurde dlaczego nikt nic nie mówił ? Poproszę XL jak jest możliwe. Będę miał pare do kamizelki.

Tez ostatnio przylukalem temat ale juz niestety po fakcie !sciana szkoda !scooter chyba że kolega Bobas może coś jeszcze zamówic.

Odnośnik do komentarza

Jedynym problemem z domówieniem jest u mnie brak wolnego czasu.

Możecie zrobić sobie takie koszulki w każdej firmie, która zajmuje się produkcją lub dystrybucją gadżetów reklamowych.

Mogę Wam przesłać logo Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

@Bobas Ty łobuzie <_< Pokręciłeś nazwisko i na koszuleczkę czekałem dłużej niż powinienem. Całe szczęście, że mnie , tu znają i listonosz doniósł do rąk własnych. Pięknie się prezentuje, śliczna jest. Dzięki. Pojadę w niej na egzamin.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...