Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

a co maja wierszyki do skuterow?...chcialem podzielic sie milymi wspomnieniami z minionych lat...zreszta prawie wszystkie skutery teraz spia wiec pozwolilem sobie na mala zmiane tematu:)

Odnośnik do komentarza
Podtytuł - tytułu - jest dla mnie bardzo myl?cy ....

Nie powinno byc "Starocie"?

Na komunie? Nie pamietam...

Pamietam ze moj pierwszy pojazd(uzywany Komar) kosztowal 1000zl ;) a bylo to jakos w 1979-80 roku ;) ...

Szczerze powiedziawszy, to te zegarki, kalkulatory i stare boomboxy ;) nie wzbudzaja mojego podziwu... sprzedawane w dziesiatkach (setkach) tysiecy egzemplarzy, maja niecale 30 lat i nie sa niczym szczegolnym. No ale zbierac mozna kazdy smiec ;) ...

Odnośnik do komentarza

Ja na komuni? dostałem aparat fotograficzny i kuwety, żebym się bawił w fotografa. Aprat Druch...... Focę do dzi?. Czasem nawet zawodowo. Wła?nie w sobotę mam do obfocenia imprę pod nazw? "Sami dla siebie". Co? dla Dacji.... pokazy młodych projektantów mody. Konkurs międzynarodowy z poważnymi sławami ze ?wiata polskiej mody w jury (Antkowiak, Druri i inni)

A na deskorolce jeĽdziłem jako jeden z pierwszych Polaków. Przywiozłem sobie to cudo z USA w 1977 roku.... Jak ten czas leci.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podtytuł z tytułem wi?zać się może w nieco nieeleganckie zapytanie młodego człowieka ;);)

Za moich czasów ;) niezwykle "trendy" było dostać na komunię zegarek, rower i... encyklopedię ;) U mnie "drop" był kompletny ;)

Teraz to pewnie sqt albo quad w?ród zamożniejszych "owieczek" ;)

BTW:

Na deskorolce też jeĽdziłem w pionierskich czasach siedemdziesi?tych lat. Miałem

"mercedesa", ale znałem kolesia co miał "tak? ze Stanów", na przezroczystych, kauczukowych i "walcowatych" a nie owalnych kólkach... ;) W tamtych też latach

pierwszy raz poczułem co znacz? konie mechaniczne na 2 kołach, nazywało się toto "motorynka" (ta pierwsza, z biegami w "łapce") ;);)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ja na komunie dostalem rower "Romet Alka" z jedna przerzutka i automatycznie koledzy nie chcieli ze mna jezdzic bo jak twierdzili "za szybko jezdzilem" a reszta miala wigry3, zas deskorolke dostalem od ojca taka plastikowa ktora zlamala sie jak ojciec stwierdzil, ze pokaze dziecku jak sie jezdzi....co do zegarkow...wypas 7 melodyjek..stoper nic jak tylko puszczac az baterie wyczerpia sie:P

Odnośnik do komentarza

Na komunię hmmm... bodajrze w 1995 roku j? miałem. Dostałem encyklopedię i trochę kasy. Na tamten czas dostawało się rower górski i zegarek jaki?. Ja takiego czego? nie miałem bo zegarków miałem mase (ale nie jakich? wypasionych) i żaden nie wytrzymał dłużej niż tydzień, poza tym nie lubię nosić zegarka. A rower... miałem kaca moralnego że nie dostałm ale już wtedy miałem motorynke (któr? aktualnie remontuje) więc rower nie był mi potrzebny ;):wacko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...