Skocz do zawartości
Forum Burgmania

łza się w oku kręci - nowy Tmax znowu w Polsce


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nowy Tmax wraca oficjalnie do polskich dealerów

a o to ceny:

33.900 standard

34.900 black

35.900 ABS

Takze ceny s? mysle s? ok.

Ceny dotycza wersji K6 dostepnej na przełomie luty/marzec

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem Mario sk?d masz te dane bo Mitsui nic na ten temat nie wie?

Ja za chwile zakladam inny watek o naszym rynku odnosz?cy się do maxi- skuterów.

Ceny dotycza wersji K6 dostepnej na przełomie luty/marzec

A od kiedy Yamaha ma takie oznaczenia swoich wersji? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Faktycznie w SM jest wzmianka o T-maxie ale Mario troche Ľle doczytałe? bo chyba pani w kiosku na Ciebie nerwowo spogl?dała czy bierzesz to pismo wreszcie czy tylko przegl?dasz !TAZ... końcowo nie wzi?łe? :lol:

Wzmianka mówi, że Yamaha Mitsui będzie oferowała na indywidualne zamówienie w/w modele XP 500, czyli nikt oficjalnie nie wprowadzi tego maxi- skutera do cennika i nie będzie go można nadal zobaczyć "in real"... krótko mówi?c zmieni się tylko to (w stosunku do roku 03, 04), że nareszcie Yamaha idzie po rozum do głowy i NARESZCIE obniża cenę na swój flagowy model maxi.

Może 34 ty?. pln nie jest niewiadomo jak? okazj? ale t? cenę można zaakceptować.

Pozatym nareszcie cena T-maxa ma wła?ciw? relację w porównaniu do Burgmana 650, który cennikowo kosztuje niecałe 40 ty?. pln.

Nareszcie Yamaha obudziła się ze swojego letargu i moim zdaniem jest szansa, żeby sprzedać kilka sztuk Xp' eka... Osobi?cie w naszym gronie znam 3 osoby, które s? potencjalnymi klientami, napaleńcami na ten model !TAZ

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie tylko czemu nie moze tego zrobic Honda? Przy indywidualnym zamowieniu nie maja przeciaz zadnych kosztow... A moze by ze 2 sztuki sprzedali :lol: ...

Minusem takich akcji jest niestety jakosc serwisu. Bo jak tu serwisowac Tmaxa, jak sie go widzi 2 razy w roku na oczy? Samo zdjecie plastikow moze juz byc wielkim wyzwaniem !TAZ .

PS. Sam jestem ciekaw, kiedy pojawi sie pierwszy XP500i w Klubie !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...