Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motoserce


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Magnolia Park. Start od 10 rano, o 17 parada.

Po 18 impreza na Ceglanej 8.

Ktoś chętny upuścić sobie pół litra z krwioobiegu (tak dla odmiany - zamiast wlewania ;P )? Ja jak pogoda pozwoli się przejadę.

Igieł nie cierpię, ale krew kilka razy oddawałem - wierzcie (ci, co nie oddawali nigdy) - to nic strasznego, a samopoczucie po takim "zabiegu" jest fantastyczne (świadomość, że komuś coś dobrego za free daliśmy).

Odnośnik do komentarza

Ja planuję wyjazd po obiadku wczesnym (ok 12-13), aby sił starczyło po upuszczeniu czerwonego na powrót do domu. Lub jak mi się zachce to z rana o 10 uderzę, aby szybko mieć to za sobą bez czekania w kolejce :angry:

Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar wystartować około 11,Misioooo tak na marginesie czy wczoraj po 18 nie jechaliście we dwóch przez Grunwald ? :lol:

Jak coś to możemy się zdzwonić ,numer do mnie 691390203

Pozdro Tomek !yeah

Odnośnik do komentarza

Tomcio tak, wczoraj z Enkiem lecielismy przez pol miasta. Na Grunwaldzie ok 18:20 spod orlenu kolo pasazu wystartowalismy :angry:

I dzis sie spotkalismy, hehe. Mi krwi niestety nie pobrali - za wolno leciala (a nawet wcale) pomimo cisnienia okej (140/70)... Ale tak juz mam - ma krew jak pies - nie chce mnie opuscic (min 25min spedzam na fotelu jak oddaje, do 45min okolo ;P )

Pogoda pod psem - chyba spasuje z wyjazdem na parade. Do tego samolot rozbity - niezbyt wypada. Za to po 17 moze podejde piechota na pivko na Ceglana :angry: Ktos chetny?

---EDITED

Parada odpadla z wiadomych powodow. Na spotkanie "po" sie udalem. Minuta ciszy tez byla.

DSC01367.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...