Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cud czy co???


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Sory, że nie w temacie, ale musze sie z kims tym podzielic bo mnie zaraz h.. strzeli.

Sprawa dotyczy sie mojego samochodu. Krótko powiem. Po założeniu gazu wolne obroty zaczely mi pływać do?ć mocno. Pojechalem z reklamacj? a fact mówi - Nie ma sprawy, to silnik krokowy, wyczy?cimy i bedzie OK. Zostawilem samochód i dzwonie dzisiaj z pytaniem jak mu poszlo. - Paaanie ten silnik krokowy to złom. Kup pan nowy, bo wyczy?cili?my i nie pomoglo. No to dzwonie do autoryzowanego salonu i pytam o ten silnik. Facet kazal podać numer nadwozia i slychacac bylo jak cos w kompter wklepuje. Potem jakies szepty i konsternacja w końcu mowi mi - przepraszam ale w tym modelu nie ma silnika krokowego.... Zadzwoniłem do innego fachmana - potwierdził, nie ma. Skuterowy wniosek jest taki. Nie oddawajcie waszych sprzętów byle komu...bo będ? wam czy?cić czę?ci których nie ma.

Pozdrowienia

W?tek przeniosłem do "ogólniaka" ponieważ ma on niewiele wspólnego z maxi- skuterami a bardziej nadaje się na forum "fanów gazowników" LPG. W dziale "serwisowanie maxi- skuterów" powinny być tylko i wył?cznie w?tki i wrażenia po serwisach skuterów.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...