Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1-kwiecień


Tomekgdz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    13

  • Tomekgdz

    13

  • siemik

    10

  • michu

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj widziałem W Bydzi SW na poznańskich rejestracjach, czyżby Twoja?

Tak,to moja - jeszcze jej nie przerejestrowałem..Niebawem będzie NGI...A gdzie dokładnie mnie zobaczyłeś?? Zdjęcia będą w długi weekend. Jutro śmigam do chaty.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja chciałbym zaproponować za jakiś czas wspólny wypad do Nietoperka ( okolice Gorzowa ). Jest tam Międzyrzecki Wał Umocniony- dziesiątki kilometrów poniemieckich bunkrów i zarazem największe siedlisko nietoperzy w Polsce.

Całość jest udostępniona do zwiedzania z przewodnikiem.

Wyjazd z noclegiem.

Krzysiek podaj termin !happybth

Odnośnik do komentarza
Ja chciałbym zaproponować za jakiś czas wspólny wypad do Nietoperka ( okolice Gorzowa ). Jest tam Międzyrzecki Wał Umocniony(...)

Akurat jesli chodzi o MRU, to znajdziesz tu na forum kilku "specjalistow" !happybth . Jesli masz jakies pytania, to wal smialo !happybth ...

PS. Wejscia z przewodnikiem sa w Boryszynie i w polowie trasy Kalawa- Wysoka, ale z tego co wiem, nie jest mozliwe obejscie calego systemu umocnien z przewodnikiem za przyzwoite pieniadze (zreszta po co- w grupie lepiej).

Na pewno Artix moze podzielic sie swoimi aktualnymi spostrzezeniami z ostatniego, kwietniowego wypadu na MRU :D .

Edit: Jesli termin bylyby ok, to moze bym sie skusil !happybth ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ładnie "artyści" punkty zbieracie !happybth , ja ostatnio na "jedynce" wstrzymuję skurcz prawego nadgarstka ,bo jak tylko coś wyprzedzam to widzę w lusterkach jakiś czarny obiekt podążający tuż za mną , ale na szczęście nie jest to Vectra !happybth .

A'propos "zacnych" - już chyba najwyższa pora ogłosić nasze kuj-pom mekką tejże marki !happybth .

Odnośnik do komentarza

Czaro, gratulacje z zakupu !happybth Zacnej !happybth !happybth . Świetny wybór, no i Upiorek się ucieszy. !kiss :D

Niech Zacna wozi Ciebie bezpiecznie i bezawaryjnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Czaro No to pojechałeś po całości :P .Nic lepszego nie mogłeś wybrać :P .

Prócz BURGMANA ale rozumiem twoje intencje :D i zażyłość z K/P więc uważam że wybór jest jak najbardziej adekwatny.

Odnośnik do komentarza
Wyskoczyłem sobie do Koszalina.

No, Bobas teraz podpadłeś.Byłeś w koszalinie i nawet nas nie odwiedziłeś. :P

Mam nadzieje że chociaż na nasze majowe spotkanie wpadniesz :D

Czaro69 gratutuluje zakupu :P

Odnośnik do komentarza
Wyskoczyłem sobie do Koszalina.

No, Bobas teraz podpadłeś.Byłeś w koszalinie i nawet nas nie odwiedziłeś. :)

Mam nadzieje że chociaż na nasze majowe spotkanie wpadniesz :lol:

Sorki, ale byłem bardzo ograniczony czasowo, bo musiałem dzieciaki z przedszkola odebrać.

Także pojechałem, chwyciłem punkty karne i wróciłem :P:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...