Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zliczanie postów na forum Burgmanii


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

A jak już Burgman, to tylko 650. Wtedy każdy post liczy się x2 :):lol::lol: .

Wprowadzasz kolegę w błąd :D:lol: Nie x2 tylko wprost proporcjonalnie do ilości czujników :lol: :lol: :lol: te w ręce też się liczą :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zamienię posty burgmanii na punkty vitay, bądź 5 plus w proporcji 1:3

Zainteresowanych proszę na pw.

ps.

franio nie da się wieczorem położyć spać zuchem, a wstać rano harcmistrzem :D

Odnośnik do komentarza

Jak już się pośmialiście się to ja dziadek poraz pierwszy jestem na forum gdzie coś jest połowiczne i uznaniowe.Ani na forum strzeleckim "iweb"nie ma takich cudów ani na "elektroda "na PZŁ"nawet na forum podrużniczym.Tak wogule to się zastanawiam czy dobrze trafiłem.Żegnam wszyskich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyluzuj trochę Franiu. Niezliczanie postów w tematach niezwiązanych ze skuterami ma swój cel przedyskutowany już dawno temu. Zatem po postach widać kto zabiera głos w sprawach istotnych, bo w nieistotnych dla celu forum głosy mu się nie liczą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i jak zwykle ktoś zniechęca nowego - nie przejmuj się ja to też zaliczyłem. A co do zliczania to jestem całkowicie ZA, każde forum jest inne nasze takie i basta .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koniec pitolenia

Siadać na skutery i kilometry nawijać.

Omawiana sprawa działa dobrze i nikt nie będzie tego zmieniał.

Mam nadzieję że kolega franio212 nie dostał za pokutę zarejestrować na na Burgmanii więc może zrobić jak będzie uważał.

Albo zaakceptować taki beznadziejny, niekomunistyczny system zliczania postów, którego nie ma na żadnym forum (a kolega franio212 zna wszystkie - jak Czak Norris ;) ) albo odpłynąć dalej po bezkresnych wodach internetu ....

Odnośnik do komentarza

Kisiel chyba masz rację po 36 latach na motorku i kilkanaście na forum motocyklowym ciężko się przestawić.

To nie jest tak jak piszecie ,przesiadłem się po paru większych latach jazdy na skuterka i myślałem że skuter to jednoślad jak motocykl,a forum jak to forum wszystkie takie same.

I rozczarowanie człowiek ponoć całe życie się uczy.

Stąd moje niedoiformowanie,przecież nie będę całego forum czytał , prawie wszystkie działają tak samo.

Jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam ,będę spływał więc z powrotem na motocyklowe , tam już jestem dziadkiem nie muszę się niczego uczyć.

Życzę wszystkim wielu szczęśliwie przejechanych kilometrów po prostu powodzenia szerokości.

Pozdrawiam Franio

Odnośnik do komentarza

(...)I rozczarowanie człowiek ponoć całe życie się uczy.(...)

(...)tam już jestem dziadkiem nie muszę się niczego uczyć.(...)

Jednak chyba nie, istnieją osoby, które po prostu nie chcą się uczyć :) .

Pozdrawiam :lol: .

Odnośnik do komentarza

Życzę wszystkim wielu szczęśliwie przejechanych kilometrów po prostu powodzenia szerokości.

Pozdrawiam Franio

Ja też stażowo na tym forum jestem jeszcze niemowlaczkiem , ale wydaje mi się że nie zależnie od ilości postów każdy ma prawo powiedzieć tu swoje zdanie.

W kwestii naliczania postów tylko w tematach bezpośrednio związanych z użytkowaniem naszych oo popieram Administrację

Pozostałe działy forum typu: uprzejmości , czy regionalne, już ktoś tu napisał , to zwykłe GG. :)

Z jednej strony licznik postów to wykładnik aktywności i wiedzy w temacie tytułowym każdego forum.

Z drugiej strony zaś może być to mylące

Mam tu namyśli „frania212“

Właśnie straciliśmy możliwość konfrontacji doświadczeń „starego“ motocyklisty z doświadczeniami użytkowników skuterów. Szkoda!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Propozycja by nie punktowane tematy całkiem wywalić.

Stąd moje niedoiformowanie,przecież nie będę całego forum czytał , prawie wszystkie działają tak samo.

Szczerze mówiąc ciężko zrozumieć o co chodzi. Po co coś "wywalać"? Coś Cię nie interesuje- nie czytasz.

Nie chcesz czytać całego forum bo działy wyglądają tak samo- dziwne stwierdzenie.

Mam wrażenie, że byłeś przez lata na jakimś forum i jesteś przyzwyczajony do tamtego układu.

Każde forum ma jakiś układ, jakieś zasady, jakieś kryteria. Oczywiście celem przewodnim jest wymiana poglądów, doświadczeń oraz pozyskiwanie wiedzy... ale tą nie da się inaczej pozyskać jak poprzez poświęcenie czasu na przewertowanie zawartości. Nasza jest tworzona od początku 2004 roku... więc nie oczekuj, że przez godzinę dowiesz się wszystkiego.

No i jeszcze jedna zasada... jeśli wchodzisz do kogoś do domu pierwszy raz to odrazu proponujesz mu przesuwać meble i przewieszać obrazy? :)

Ja także pozdrawiam !OK

Właśnie straciliśmy możliwość konfrontacji doświadczeń „starego“ motocyklisty z doświadczeniami użytkowników skuterów. Szkoda!

Jarek... trudno wyczuć co straciliśmy/ nie straciliśmy. Narazie widzę, że kolega franio musiał się wyżalić !placz1 , ale może jeszcze wróci i napisze coś wartościowego !OKK

Ps. Jeszcze coś...

Kisiel chyba masz rację po 36 latach na motorku i kilkanaście na forum motocyklowym ciężko się przestawić.

Ciekawi mnie o którym forum piszesz... kilkanaście lat... hmm... jedne z najstarszych moto grup dyskusyjnych w necie mają 10/ max 12 lat. Jeśli jesteś na tych o których myślę to przez tyle lat powinieneś mieć więcej "wyczucia".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Właśnie straciliśmy możliwość konfrontacji doświadczeń „starego“ motocyklisty z doświadczeniami użytkowników skuterów. Szkoda!

Też tak uważam.

Mam jednak nadzieję, że franio poczyta dogłębniej nasze forum i będzie się tu dzielił swoim doświadczeniem. Inne zasady niż na innych forach to nasza zaleta. No i jaki bogaty mamy dział techniczny.

Franio, nie rezygnuj tak szybko. Ci co tu trochę tobie dogryzają są wspaniałymi kumplami i zawsze możesz na nich liczyć. cheers.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i jeszcze jedna zasada... jeśli wchodzisz do kogoś do domu pierwszy raz to odrazu proponujesz mu przesuwać meble i przewieszać obrazy? :blink:

.......Jeśli jesteś na tych o których myślę to przez tyle lat powinieneś mieć więcej "wyczucia".

Właśnie Mariusz wyjął mi to z ust. Ja powiedziałbym, że zachowujesz się jak przysłowiowa teściowa, która wszystkie rozumy pozjadała.

Nie jesteś starym dziadkiem bo wiek to nie wszystko (tu są też starsi od Ciebie) i warto czasem posłuchać innych może z mniejszym stażowo, ale bogatszym doświadczeniem.

Franio wyluzuj, poznaj nas i nie patrz na nasze forum i związanych z nim ludzi przez standardowy pryzmat. Podjedź na nasz zlot w Żywcu. Pewnie zmienisz zdanie na nasz temat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Franio, nie rezygnuj tak szybko. Ci co tu trochę tobie dogryzają są wspaniałymi kumplami i zawsze możesz na nich liczyć. cheers.gif

Słuchaj się starszych a dobrze na tym wyjdziesz ...uwierz mi !w00t

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że kolega franio212 nie dostał za pokutę zarejestrować na na Burgmanii więc może zrobić jak będzie uważał.

Ko, Ko, Ko Spoko !!!

Pokuta odprawiona, Amen !winkiss

Ps. Franio bądź mężczyną, przełam się i pozostań z nami, u nas naprawdę jest !OKK

Może wspomnisz moje słowa kiedyś, posty na forum zawsze mogą być rozumiane na 100 sposobów przez innych odbiorców, nie ma czym się przejmować.

Do zobacenia.

Odnośnik do komentarza

Dostałem ostatnio, przez krótki okres czasu 3 maile z potrzebą wyjaśnienia i dlatego odświeżam ten temat, którego hasło przewodnie brzmi:

w niektórych działach posty nie są zliczane!

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma np. 30 postów, a chce koniecznie być "wyjadaczem" :) i mieć ich 100 na koncie, to takie monosylabowe posty się zdażają. Albo jak koniecznie chce dać ogłoszenie.

Odświeżam, bo zapytania znowu dostałem i powtarzam do znudzenia: Posty nie są naliczane we wszystkich działach. A w jakich dokładnie? Wystarczy prześledzić ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Dnia 6 maja 2016 o 11:01, dr.big napisał:

 Albo jak koniecznie chce dać ogłoszenie.

Witam Administracjo!!!

Jak wyżej wspomniane i ja chcę dobić z odrobiną czystego sumienia do 30 postów stąd piszę wszędzie gdzie mam coś do dodania, ponieważ mam "sprawę" do działu ogłoszeń, a jestem typem czytelnika więc i postów nie zadużo, ale do brzegu ... albo ktoś bawi się ze mną w kotka i myszkę albo dziwy jakieś?. Rano miałem 10 postów, po południu bzo ich już 17 (+ jedn warn, thx :P), teraz po dopisaniu kolejnego posta mam ich tylko 8,a teraz pytanie, co się stao?

 

Jestem zarejestrowany na forum maja 2010, czytałem/czytam nie piszę, jednak z W-wy kilka osób mnie zna, stąd chęć skorzystania z ogłoszenia, jednakże wymóg 30 postów po dopisaniu dzisiaj kilkunastu nowzch oddala się odemnie w syzbkim tempie, a zakładałem, że będzie odwrotnie. Może warto wprowadzić dodatkowe kryterium, staż dłuższy jak x lat dla ogłoszeń??
 

Odnośnik do komentarza

A może skoro ostatni Twój wpis był w 2014 a ostatnie logowanie 23.01.2014, dziś próbujesz na szybko zebrać 30 postów to lepiej daj ogłoszenie na Allegro lub inny portal, tam  nie będziesz musiał się męczyć z dobijaniem do 30 postów. Nie ma zgody na takie postępowanie i próbę omijania zasad działu ogłoszeń. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...