Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Daelim S2 250 vs Grand Dink 250


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Z testem Dealim-a ze strony zapoznalem sie

teraz zbieram informacje na temat Kymco

Czekam na sugestie w ktora strone sie kierowac

Skut bedzie raczej exploatowany ( niemylic z explozja !YES ) w miescie i ewentualnie czasem dalsze wypady

Czy bedzie test Kymco 250 przeprowadzony przez kogos z Burgmanii ??

A moze gdzies w necie jest ( ja nieznalazlem )

Z gory dzieki za opinie - choc zdaje sobie sprawe ze moze byc ich niewiele bo skuty raczej narazie malo spotykane jednak mam nadzieje na kilka konkretnych wypowiedzi :angry:

P.S. W tym temacie rowniez mozna gratulowac mi zrobionej Kat. A

P.S. W temacie testu Daelima na stronie jest blad czeski ( a-e )

Pozdrawiam Wszystkich maxi :lol:

Odnośnik do komentarza

No przede wszystkim gratuluje kat. A, jak widac mozna zrobic a dopiero pozniej rozgladac sie za odpowiednim pojazdem(a nie na odwrot !YES ).

Co do S2 a Kymco, to wymienilismy pare pogladow z Mariuszem, ale moze on sam sie wypowie :lol: .

Ach te el. skladane lusterka :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na test Kymco Grand Dinka 250 zabrakło czasu mimo tego, że Motorland oferował przekazać mi taki pojazd na test ale bez tablic. Wtedy kiedy miałem czas oni nie mieli zarejestrowanego egezmplarza a nie stać mnie poraz kolejny nabywać następnego Kymcasa tylko dlatego, że postawiłem sobie za punkt honoru (tak było z Xcitingiem 500) zamieszczenie testu na www.burgmania.net... Mam nadzieję, że taki test pojawi się na wiosnę 2006.

Je?li chodzi o porównanie Grand Dinka 250 z Daelimem 250 to osobi?cie wybrałbym tego pierwszego mimo jego kontrowersyjnej stylistyki nadwozia.

Oto moje argumenty:

- Jest tańszy od Daelima o 1500 PLN.

- Ma lepsze wyposażenie (elektryczne lusterka, uchwyt na telefon, zegary digital)

- Kymco ma jednak lepszy serwis w Polsce niż Daelim.

- Moim zdaniem pozycja za kierownic? jest dużo lepsza w Grand Dinku 250

- Mimo wszystko bardziej ufam firmie Kymco aniżeli Daelim

To co napisałem opieram o kilku kilometrow? jazde Grand Dinkiem 250 i Daelimem S2 250 więc moje zdanie może być nie do końca obiektywne. Mam nadzieje, że jak już pojawi się test Grand Dinka 250 na naszej stronie zostan? rozwiane wszelkie w?tpliwo?ci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...