Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZASADY KORZYSTANIA Z DZIAŁU OGŁOSZEŃ


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze zasady korzystania z działu "Ogłoszeń" www.burgmania.net

1. Aby korzystać z "Ogłoszeń" trzeba się rejestrować i logować, zamieszczając jedynie swoje prywatne ogłoszenia. Zamieszczenie ogłoszenia możliwe jest dopiero po osiągnięciu pułapu 30 postów. Niedopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń "grzecznościowych" w czyimś imieniu.

2. Zamieszczone ogłoszenia będą automatycznie kasowane po 30 dniach.

3. Ogłoszenia prywatne mogą dotyczyć wyłącznie sprzedaży maxi-skuterów.

4. Z powodu powtarzających się złośliwych oraz nic nie wnoszących do dyskusji komentarzy, możliwość odpowiadania na ogłoszenia została zablokowana.

5. Ogłoszeniodawca dodaje do ogłoszenia zdjęcie lub zdjęcia oferowanego pojazdu, dokładny opis, podaje cenę, przebieg oraz dane umożliwiające bezproblemowy kontakt (telefon, mail, komunikator). W treści dopuszczalny jest DODATKOWO link kierujący do ogłoszenia zewnętrznego.

Ogłoszenia nie spełniające powyższych kryteriów będą bez ostrzeżenia usuwane lub nieaktywowane.

6. W przypadku pomyłek, błędów w ogłoszeniach prosimy o poprawianie już zamieszczonych ogłoszeń poprzez funkcje "edytuj" zamiast wysyłania nowych.

7. Ogłoszenia na forum www.burgmania.net są bezpłatne.

8. Prosimy nie powtarzać ogłoszenia w trakcie jego 30- dniowej aktywności na forum.

10. Ogłoszenia są dodawane po akceptacji przez Administrację- prosimy dbać o ich właściwą treść i zgodność z niniejszym regulaminem. Są to zazwyczaj jedyne przyczyny, dla których ogłoszenie nie zostaje zaakceptowane i opublikowane.

11. W przypadku ogłoszeń sprzedaży kierujących do innych serwisów aukcyjnych lub ogłoszeniowych wskazane jest zamieszczenie informacji o dodatkowym bonusie dla kupujących z serwisu burgmania.net. Bonus może być w formie np. dodatkowych akcesoriów lub rabatu w postaci % od ceny ogłoszenia.

Nie stosowanie się do powyższych punktów skutkować będzie oceną według zasad Regulaminu Forum.

Uwaga:

www.burgmania.net nie bierze żadnej odpowiedzialności za treść i rzetelność prezentowanych tutaj ogłoszeń. Zastrzega sobie również możliwość usunięcia ogłoszeń bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...