Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Regulamin Forum.


ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin Forum Burgmanii

1. Podstawą rejestracji na forum jest dokładnie wypełniony profil użytkownika.

2. Wybrany nickname nie może zawierać w nazwie określeń obraźliwych, kontrowersyjnych społecznie oraz treści o charakterze reklamowym.

3. Użytkownik może korzystać wyłącznie z jednego forumowego konta. Korzystanie z większej ilości kont dostępu przez tego samego Użytkownika jest zabronione. Proceder ten skutkował będzie skasowaniem takich kont bez ostrzeżenia.

4. Głównym priorytetem jest wymiana doświadczeń, wzajemna pomoc, informacje o spotkaniach i imprezach oraz tematy dotyczące techniki związanej z tematem skuterowym. Wątki osobiste nie mogą dominować i przesłaniać idei skuteryzmu w tematach poruszanych na forum.

5. Zabrania się wielokrotnego publikowania i dublowania wątków w tych samych lub różnych działach (UŻYWAJ FORUMOWEJ WYSZUKIWARKI) , umieszczania zdjęć o szerokości przekraczającej 1200 punktów.

6. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na forum nie mogą:

a ) wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej, politycznej czy etnicznej, ani propagować przemocy.

b ) zawierać treści obscenicznych i obraźliwych, naruszać zasad Netykiety.

7. Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników powinny być zgodne z zasadami zawartymi w Poradach Forum oraz z zasadami Netykiety. Jej rażące lub notoryczne nieprzestrzeganie będzie traktowane, jako łamanie zasad Regulaminu.

8. www.burgmania. net nie odpowiada za treść wypowiedzi publikowanych na Forum.

9. www.burgmania.net zastrzega sobie prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania z forum wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w pkt. 3, 4, 5 ( a, b ).

10. www.burgmania.net zastrzega sobie prawo do zablokowywania dostępu do forum Użytkownikom, którzy notorycznie naruszać będą postanowienia niniejszego Regulaminu.

11. Na forum funkcjonuje system ostrzeżeń (warnów). Administrator lub Moderator może ukarać użytkownika za działania niezgodne z regulaminem, netykietą lub inne wedle własnego uznania.

- Minimalny poziom ostrzeżenia to 10% a maksymalny to 100%.

- Za jedno przewinienie użytkownik może dostać - w zależności od jego wagi - jednorazowe ostrzeżenie będące wielokrotnością 10%.

- Ostrzeżenia mogą zostać usunięte na wniosek ukaranego nie wcześniej niż 1 miesiąc po ich udzieleniu.

- Osiągnięcie przez użytkownika poziomu 100% skutkuje bezwarunkowym uśpieniem konta na okres 30dni.

- Po okresie uśpienia użytkownik wraca na forum z czystym kontem.

- Moderator lub Administrator forum ma prawo zmniejszyć poziom ostrzeżeń w wyniku widocznej poprawy postawy użytkownika na forum.

12. Ban udzielany jest zawsze po przedyskutowaniu jego zasadności przez minimum 2 Administratorów i nigdy nie jest on decyzją pojedynczej osoby.

Osoba zostaje obarczona banem kiedy zdecydowanie występuje poza normy przyjęte na forum Burgmanii. Ostrzeżenia poprzedzające bana dopuszczone są w formie słownej na forum lub w wiadomościach PM albo emailowych.

Forum jest prywatne, tworzymy je wszyscy, jednak jak w każdej strefie prywatnej, obowiązują tu pewne zasady, których powinniśmy przestrzegać.

Administracja zastrzega sobie formę bana i wykasowania dostępu do forum, jako ostatecznych środków pozwalających na ukrócenie lub zakończenie działalności forumowej Użytkownika, który nie zgadza się z zasadami działania forum oraz z ogólnymi zasadami Burgmanii.

13. www.burgmania.net może czasowo zawiesić działalność Forum bez podawania przyczyn takiego działania.

14. www.burgmania.net zastrzega sobie prawo do stałego modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...