Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suzuki B-Man 400


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Śmieszna nazwa: B-Man ;):D;);)

Wiem, wiem, pewnie to cudo techniki, ale mimo wszystko,

jakbym wogóle miał na myśli jakiś sport, to za tę kasę

wziąlbym orginał, czyli GSXR (600)...

Stylizacja podchodzi pod klasyczny japoński tjuning, tylko

malowanie mogło by być bardziej w stylu manga :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
(...)ale za tą kaskę wolę nowego T-Maxa(...)

Ja tez i jeszcze 500 euro by zostalo :lol: (cena Tmaxa w 2010 to 10500 euro)...

Odnośnik do komentarza

Nie podali mocy silnika ale skoro V-max fabryczna wyniosła 160 km/h to pewnie podkręcili go w okolice 40 KM. Wreszcie zdecydowali sie na koło 15" z przodu no i ciekawe jak będzie wyglądał w drugim zestawie kolorów czyli czarno-pomarańczowym.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie sie podoba,ale widziałem B650 w podobnym stylu i to dopiero jest cacko <_<

Odnośnik do komentarza

cena nie może być niższa, bo to produkt kierowany do wąskiej grupy.

Wygląda oczoje..nie w realu pewnie jeszcze bardziej.

Jakby ktoś rozdawał, to ja chętnie, ale kupić nówkę to już nie.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Kaper ma rację. Ten sprzęt jest taki ( i cena i wygląd ) bo skierowano go do konkretnych ludzi. No bo jak wytłumaczyć stylistykę pocisku wymieszaną jak by nie patrzeć z dość sporymi wymiarami skutera. Nigdy nie traktowałem takich nowinek jako potencjalnego celu zakupów. Lubię jednak oglądać takie sprzęty bo zawsze znajdę coś dla siebie.Cena, no cóż? Jak się ktoś dobrze najara to za jakiś czas kilka sztuk się u nas pojawi. Oby była okazja zobaczyć na żywo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak nie lubię B400 to ten mi się podoba :lol:

wrrrrrrrrrr !YES <_<

Nie ma co warczeć. Jedni lubią brunetki, inni blondynki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ale nadal to tylko SUZUKI...........

nie warte tych pieniędzy.

I tak nawet MP nie postara sie go miec w ofercie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
ale nadal to tylko SUZUKI...........

nie warte tych pieniędzy.

I tak nawet MP nie postara sie go miec w ofercie.

Oj widzę Zybex, że SMP mocno zalazła Ci za skóre :)

Co do B-mana, mi osobiście podoba się jednak mały prześwit i cena predysponują ten pojazd bardziej do kategorii "freak" niż jako maxi do jazdy na codzień :)

No i ciekawe jakie parametry ma silnik :)

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że fajny. Nie tylko tłumik. To tak jakby zwykłą czterysetkę poddać intensywnemu tuningowi - tłumik wtedy też by się zmieniło. Zresztą przy szeroko skrojonym tuningu cena pewnie też by wyszła w tej okolicy albo i lepiej - a tu jest na gotowo wyszykowany przez ICB.

Zresztą jak tłumik rajcuje to pewnie można go ściągnąć - katalogowo niecały tysiąc eurasków:

pdf z cenami i obrazkami

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Wszystko można "sportowo" wystylizować, ale poza efektem wizualnym to tylko słabość, nikłe przyśpieszenia, brak możliwości złożenia w zakręcie i nadmiar masy.

Do tego pozycja jak na czoperze i mały skok, zapewnie utwardzonych zawieszeń - powodzenia na studzienkach ściekowych :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Geni - z ust mi to wyjąłeś.

Moim zdaniem nie ma się czym podniecać. Oprócz jazdy na polskich wybojach to nie życzę potencjalnemu właścicielowi rozwijania zbyt dużych prędkości z tak niską owiewką. Chyba, że lubi powiewać na ogonie !happybth

Dziwi mnie jaką to pozycję powinien przyjąć kierownik tej sportowej maszyny na torze - może półzłożonego scyzoryka? Nie za bardzo wygodna do jazdy !happybth

Odnośnik do komentarza

Czytałm już na forum o takich osobnikach co im żony skuta w prezncie kupiły(pozazdraszczać żon :D ). Jak by moja miała taki gest to chciałbym właśnie taki wynalazek... :)

Odnośnik do komentarza
Jak nie lubię B400 to ten mi się podoba :D

wrrrrrrrrrr whist !tank

Nie ma co warczeć. Jedni lubią brunetki, inni blondynki.

a jeszcze inni łysych :D

Pewnie, że fajny. Nie tylko tłumik. To tak jakby zwykłą czterysetkę poddać intensywnemu tuningowi - tłumik wtedy też by się zmieniło. Zresztą przy szeroko skrojonym tuningu cena pewnie też by wyszła w tej okolicy albo i lepiej - a tu jest na gotowo wyszykowany przez ICB.

Zresztą jak tłumik rajcuje to pewnie można go ściągnąć - katalogowo niecały tysiąc eurasków:

pdf z cenami i obrazkami

kurcze zestaw "zrób to sam w warunkach domowych" - no Panowie od B400 może się któryś skusi i zapoda pełny lans na najbliższej Burgmanii ? !scooter :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Gość malina666

Czy to mozliwe ze on ma 62 cm szerokości??? to o 10 cm mniej niz burgman 150 co sprawi ze miedzy samochodami będzie latał, a nie przejezdzał. IDEAŁ NA miasto. Powiedzcie czy to mozliwe? Która 50cc ma taka szerokość?

Za chwilę do nich zadzwonię i sie dowiem.

Strona po angieslku wiec sadziłem ze będzie mozna po angieslku pogadac, a tutaj automat po niemiecku i po wysłuchaniu całego bla bla bla połączenie zostało rozłączone...

Trudno mi uwierzyć w tę szerokośc ale jeslo to prawda to jest rewolucyjna szerokość. za 10 lat kupie sobie takiego !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...