Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TapaTalk


Glub

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z nas pewnie ma telefony z dużym ekranem [np Nokia, Android, BlackBerry, iPhone]

można czytać naszą Kochaną Burgmanię w przeglądarce zawartej w tych systemach op lecz niestety to jest ciut uciążliwe.

Z pomocą przychodzi Tapatalk, plugin dodawany do silnika forum i aplikacja do wyżej wymienionych systemów operacyjnych.

Dzięki nim można czytać pisać itepe bardzo wygodnie.

chcialbym przekonać naszych adminów do zapoznania się z tym cudem i ewentualne wdrożenie !YES

Forum makowe.pl już czytam tym sposobem, rewelka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
hmmm.. znowu spisek? Dlaczego nie ma Pocket PC?

Dokładnie taka sama myśl mnie naszła :)

Windows Mobile można nie lubić, ale rzetelność

wymaga dodania go do listy powyżej :):)

Z drugiej strony, na diamond2 nie mam problemu

z przeglądaniem forum, ani z napisaniem czegoś. :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

na ajfonie i Safari też nie mam problemu tylko jest to diabelnie niewygodne...

nie wiem czemu na Win CE czy jak to się teraz nazywa, nie ma tej aplikacji, może jeszcze jej nie zrobili.

można do nich napisać i poprosić o odpowiednią aplikację na Win mobile.

Odnośnik do komentarza

Można, i dostanie się zapewne odpowiedź taką, jak z GagaBox (radio na komórkę, ale tylko Symbian, teraz robią iPhone i Android), że oni dostosowują swój produkt najpierw pod te telefony, których jest najwięcej, a że nie interesuje ich, ile jest na rynku, tylko ILE W DANYM MIESIĄCU się sprzedało, to wychodzi im, że zaraz po Symbianie jest Android :)

I nie wytłumaczysz im, że Windows Mobile jest sprzedawany od kilku (nastu?) lat, bo mają raporty sprzedaży komórkowców... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dżizas, dobrze, że mam zwykły telefon i nie muszę się znać na takich bzdurach :)

EDIT: A może jeszcze w wersji papierowej, będzie można w kiblu streszczenia czytać :)

Odnośnik do komentarza
EDIT: A może jeszcze w wersji papierowej, będzie można w kiblu streszczenia czytać :)

O to ja też poproszę! Mam nawet propozycję na kanał zwrotny do odpisywania... :):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
EDIT: A może jeszcze w wersji papierowej, będzie można w kiblu streszczenia czytać :)

:):) Kufa znowu się kawą oblałem .... Orzech .... cisza :):):):)

Odnośnik do komentarza

hłe, hłe, papierowa wersja jest the best. co prawda z aktualnością może być nieteges, ale za to całe spektrum zastosowań (także po przeczytaniu).

Też korzystam z "dobrodziejstw: PocketPC i o ile czytanie jest OK, to pisania nie ćwiczę - tylko z "uczciwej" klawiatury.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W chwili obecnej Tapatalk nie supportuje naszego forum ... ale ma w przyszłości.

Ale tak szczerze mówiąc jakoś zupełnie mnie to nie przekonuje ta aplikacja ...

A dodatkowo o ile czytanie forum na telefonie to jeszcze rozumiem , to już odpisywania z telefonu zupełnie nie (potem są posty typu "ja też" "mnie również" i inne trzy wyrazowe czego chcielibyśmy uniknąć) . ...

Właśnie przetestowałem forum z poziomu mojej nokii ... czytanie zupełnie bez problemu . E51

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej Tapatalk nie supportuje naszego forum ... ale ma w przyszłości.

Ale tak szczerze mówiąc jakoś zupełnie mnie to nie przekonuje ta aplikacja ...

A dodatkowo o ile czytanie forum na telefonie to jeszcze rozumiem , to już odpisywania z telefonu zupełnie nie (potem są posty typu "ja też" "mnie również" i inne trzy wyrazowe czego chcielibyśmy uniknąć) . ...

Wiem że obecnie TapaTalk nie supportuje invision powerboard. Lecz w invision nie ma nawet rss. Jest w dość leciwej wersji 1.3 gdy mamy już wersję 3.0.

Wiadomo że lepsze jest wrogiem dobrego lecz może już czas na zmiany?

Np na najczęściej spotykanego przeze mnie, vBulletin? z niejasnych dla mnie przyczyn częściej się na niego natykam.

Jeśli z powodów technicznych raczej nie da rady [np łatwiej od nowa napisać niż przenosić całą bazę] to moje pytanie brzmi:

Jeśli Tapatalk będzie supportował Invision to czy będzie szansa na dodanie naszego forum do TapaTalk community?

Tetsuo, często zdarza mi się coś skrobnąć z ajfona i nie jest to "ja też" itp. Nie skreślałbym z góry telefonów, tfu smarfonów jako narzędzia do czytania forum. A trzywyrazowcom bana :P

Właśnie przetestowałem forum z poziomu mojej nokii ... czytanie zupełnie bez problemu . E51

Na ajfonie da się czytać forum lecz jest to dalekie od wygody, tak samo na Androidzie. Pisanie jest bardziej niewygodne.

Chyba każdy mi to przyzna Tu kilka zrzutów z ekranu ajfona. Zrzut jest gabarytow obudowy telefonu, obrazek widziany realnie oczami jest mniejszy o jakieś 20%

4417559379_4c70d7cf85.jpg4417559715_40f877a002_o.jpg

4417559991_8edf6a8a2f_o.jpg4417560543_b3c77b980b_o.jpg

Dżizas, dobrze, że mam zwykły telefon i nie muszę się znać na takich bzdurach ;)

EDIT: A może jeszcze w wersji papierowej, będzie można w kiblu streszczenia czytać :D

Do kibla to se bierz iPada lub inkrzego netbuka:P tylko się nie zapędź w korzystaniu z "gazety" ;)

pozmieniałem ustawienia jpg, bo okno forum mocno się rozjechało

Artix

Odnośnik do komentarza

Ech... Ja na win mobile 6.5 używam Opery Mini w javie. Ładnie kompresuje - forum działa szybko, wszystko jest jak najbardziej do poczytania (jak na PocketPC). Odpisać też można - ciut mniej wygodnie, ale się da <_<

Moim zdaniem żadnych pluginów do forum nie potrzeba.

Ajfon to gadżet bardzo mocno niedopracowany i nie można go brać za wzór - prędzej urządzenia na Win Mobile lub WinCE - ale jak pisałem tutaj to kwestia skonfigurowania sobie urządzonka i zainstalowania pasującego nam oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Ech... Ja na win mobile 6.5 używam Opery Mini w javie. Ładnie kompresuje - forum działa szybko, wszystko jest jak najbardziej do poczytania (jak na PocketPC). Odpisać też można - ciut mniej wygodnie, ale się da <_<

Moim zdaniem żadnych pluginów do forum nie potrzeba.

Ajfon to gadżet bardzo mocno niedopracowany i nie można go brać za wzór - prędzej urządzenia na Win Mobile lub WinCE - ale jak pisałem tutaj to kwestia skonfigurowania sobie urządzonka i zainstalowania pasującego nam oprogramowania.

Misioooo, opinia typu "u mnie się da, wiec nie potrzeba pluginow" jest samolubna.

Ja Ciebie na ajfona nie namawiam. Zostan sobie przy win mobile i operze. Ale z tego powodu nie "zabraniaj" innym posiadania chęci czytania forum innym programem. Zwłaszcza ze Ciebie to w ogóle nie dotknie.

I nie tylko na ajfonie ten program występuje tez na inne platformy Android. Nokie i blackberry.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie szukalem taptalka w burgmanii i dotarlem do tego watku..

A szkoda !happybth

iPhone, nieiPhone, ale fakt faktem co raz wiecej z nas uzywa smartphone'ow.. a chcac nadazyc z duchem czasu, coz, wypadalo by kroczyc do przodu !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
... Właśnie przetestowałem forum z poziomu mojej nokii ... czytanie zupełnie bez problemu . E51

Też na takiej czytam ale tylko jak mnie dzieci wysiedlą z komputera. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czytalem i pisalem bez problemu z Nokii E51, teraz z Nokii N97 mini tym bardziej bez problemow...

Dr.Big jak już Ci się znudzi to może się dogadamy. !happybth

Odnośnik do komentarza

Ale "odgrzałem kotleta" ;) . Nokia to już hiiistoria, po zalaniu włożyłem ją do piekarnika na 180° i "trochę" o niej zapomniałem, bo nie znam "zdowaśek", przez co urządzenie się co nieco "przysmaliło" puchnąc niemiłosiernie (to prawie tak jak z tą Rozalką, co ją do pieca wsadzali- na dobre to też nie wyszło :rolleyes: ).

Ostatnio po krótkim użytkowaniu zaawansowanego technicznie LG KG375, który przerastał mnie swoimi ukrytymi możliwościami,

przesiadłem się na bardziej prosty model HTC Sensation :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...