Skocz do zawartości
Forum Burgmania

przechowywalnia motocykli


Gość shadow1987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shadow1987

Witam

Poszukuje przechowywalni w Warszawie (najlepiej okolice Bródna) na te kilka miesięcy.

Lub Garażu .

Miał ktoś do czynienia z City Self Storage ile by chcieli za te 3 m2 ?

Odnośnik do komentarza

Garaż, niestety Praga Południe, pod pawilonem handlowym Granadierów 11, 130 zł za miesiąc, jak dobrze pogadasz to 100 zeta. Pewnie to nie jest jeden z tańszych parkingów ale jest.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam wynajęcie garażu w więcej osób. Koszty wychodzą śmieszne bo jak wiadomo tam gdzie zmieści się 4oo możemy upchać sporo 2oo. Przyjaźnie odnoszą się również na parkingach strzeżonych pod chmurką ok.50zł ( ale chyba nie o to ci chodzi ).

Odnośnik do komentarza

Ja moge sprzedac swoj patent na przechowywanie. Trzymam 2oo w szklarni przerobionej na parking. Zawsze to pod daszkiem koszt 25pln/miesiac. Niestety to 15km od Brodna (w Jablonnie).

Odnośnik do komentarza
Garaż, niestety Praga Południe, pod pawilonem handlowym Granadierów 11, 130 zł za miesiąc, jak dobrze pogadasz to 100 zeta. Pewnie to nie jest jeden z tańszych parkingów ale jest.

130 to u mnie za parking strzeżony pod chmurką na bielanach chcą ;)

Odnośnik do komentarza

u mnie na URSYNOWIE płacę 85zł pod chmurka i jest to przystępna cena jak na motor

wcześniej buliłem 113zł ale trzeba poszukać i coś się zawsze znajdzie !OK

Odnośnik do komentarza

!happybth co za ceny!

Dobrze mieć kawałek blaszaka. Może nie wyglada to pięknie, ale zawsze swój. I w cieplejsze dni można przytowywać się do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Gość shadow1987

a jest może ktoś z Bródna ,co by chciał coś wspólnie wynająć ? albo bym mógł do kogoś dołączyć

Zielone zacisze mają w parkingu podziemnym cena 140 zł za miejsce...

lub na zaciszu garaż 250 zł

Odnośnik do komentarza
Garaż, niestety Praga Południe, pod pawilonem handlowym Granadierów 11, 130 zł za miesiąc, jak dobrze pogadasz to 100 zeta. Pewnie to nie jest jeden z tańszych parkingów ale jest.

130 to u mnie za parking strzeżony pod chmurką na bielanach chcą !happybth

Tutaj po bardzo małej negocjacji zapłacisz 100 pln a sprzęt stoi w ciepełku (w sensie duzo cieplej niz na zewnątrz) !tut Maja sporo miejsca więc zawsze możesz zmienić kwatere dla swojego sprzętu !happybth

Odnośnik do komentarza
u mnie na URSYNOWIE płacę 85zł pod chmurka i jest to przystępna cena jak na motor

wcześniej buliłem 113zł ale trzeba poszukać i coś się zawsze znajdzie :ph34r:

Noguru- gdzie dokładniej na Ursynowie mieszkasz? płacisz 85 miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
u mnie na URSYNOWIE  płacę 85zł  pod chmurka i jest to przystępna cena jak na motor

wcześniej buliłem 113zł ale trzeba poszukać i coś się zawsze znajdzie  !OK

Noguru- gdzie dokładniej na Ursynowie mieszkasz? płacisz 85 miesięcznie?

Na Lachmana a parking jest koło ELECLERC po tej stronie co jest stacja chyba nestle za ulica ja mam 5m drogi !OK koło metra stokłosy 113zł ale lepiej 85 płacic hehe

Odnośnik do komentarza

Mój mieści się przed 4oo na tym samym miejscu na parkingu podziemnym pod blokiem.

Czyli jakby za darmo. Bo 4oo i tak trzeba gdzieś trzymać (na ulicy bardzo chudo z miejscami parkingowymi). Cena jak na lokalne warunki jest zdecydowanie przyjazna bo jedyne 200.

No a biorąc pod uwagę stosunek powierzchni zajmowanej przez 2oo i 4oo to na skuta pewnie przypada jakieś 40 zeta !OK

Może warto wejść w układ z jakimś właścicielem 4oo garażującego w pobliżu - zwłaszcza na takim wspólnym parkingu podziemnym, bo w garażu jednostanowiskowym będzie kłopot z przepchnięciem się obok dwuśladu.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Skoro 130 za 2oo to ile biorą za 4oo? !OK

Zdziercy za auto biorą 170 i nie pozwalają aby trzymać 4oo i 2oo na jednym miejscu parkingowym. Zobaczę ile będą chcieli za AC w ubezpieczalni, bo może opłaca mi się go ubezpieczyć i trzymać pod blokiem.

Odnośnik do komentarza

tak poszukałem i np.

przechowalnia Wola

Falenica-Wawer

Łomianki

takie przykłady cen. od około 50zł.

Np. na osiedlu niedaleko mnie (Tarchomin-Żerań)garaż gdzie spokojnie 4 motocykle można wstawić koszt około 180-200zł m-c - już chyba ostatnie sztuki wolne 1-2.

i tak jeszcze oferta:

garaże Warszawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...