Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mapa klubowiczów


andi.nb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , kiedyś był poruszany ten temat i cisza.

Sezon praktycznie rozpoczęty i według mnie taka mapa mogła by się przydać w razie problemów na trasie :lol:

Temat przeniesiony do właściwego działu

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Najprościej to cyba użyć google maps i API. Wtedy tylko wrzucamy na stronę gotowy kod z mapą googla i użytkownicy sami mogą dodawać swoje lokalizacje.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Myślę, że należy tutaj określić czy mapa miałaby dotoczyć Klubowiczów Burgmanii czy ogólnie wszystkich userów forum. Jeśli wariant drugi to należałoby oddzielić tych aktywnych użytkowników od tzw. "martwych dusz".

Kolejna sprawa, sama mapa w przypadku potrzeby szybkiej pomocy (assistance) nic nie da. Ważniejsze są numery telefonów, a na to znowu wszyscy muszą wyrazić zgodę.

Jedyną opcją jaką widzę to właśnie system google maps i upload danych przez każdego we własnym zakresie. Każdy sam określa czy chce się znajdować na takiej mapie oraz sam zamieszcza dane o sobie, które będą dostępne, tzn. widoczne dla innych.

Odnośnik do komentarza

No to wstawcie taką mapę ino po polsku, wytłumaczcie jak się na niej zaznaczyć i jak wpisać dane w okienku. I ruszamy bo sezon tuż tuż. Jako chętny do pomocy wędrującym Burgmaniakom mogę się nanieśc na mapie pierwszy. J.D.

Odnośnik do komentarza
Moze to bedzie lepsze !happybth : KLIK

Edit: Jesli ktos ma inny pomysl lub inne wykonanie :) ... Mnie tak naszlo z mapa googla...

no ok, tylko czy każdy może na tą mapę nanieść jakieś dane ?? jeśli tak to proszę o pomoc !happybth

Odnośnik do komentarza
Moze to bedzie lepsze !happybth : KLIK

Edit: Jesli ktos ma inny pomysl lub inne wykonanie :) ... Mnie tak naszlo z mapa googla...

Czy to jest ta mapa na ktorej mozna siebie zaznaczac????

bo ja juz tam bym sie zapisal , ale tam widze ze tam nie ma osob tylko miejsca spotkan.

hmmm !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...