Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BMW znowu cos kombinuje


Gość Michał Kupczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Kupczyk

Hej,

Jak widac na zalaczonym obrazku,

http://www.cyberscooter.it/modelli/bmw/redazione/s850rt.htm

BMW chce prowadzic wyscig w klasie mega-skuterow, opracowujac giganta 850. Niedawno pokazano pierwszy w historii BMW motocykl z rzedowa dwojka, a teraz widac ze ten silnik niejedno bedzie mial zastosowanie.

Moc: 50kW !

Przednie zawieszenie: Telelever, widac po pchanym wahaczu montowanym do ramy.

Duze 17 i 15 calowe kola

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza

bmws850rt01.jpg

przod od an650 ... tył od Xcitinga ...

takie moje pierwsze wrazenie ...

a co do kombinowania ... mieli cos juz wykombinowac i nic poza tym nie słyszałem ...

Odnośnik do komentarza

A co z dachem? !w00t ;)

Z tego co czytałem to BMW podpisało umowę z Aprilia /Aprilia została wykupiona przez Piaggio/ w celu wyprodukowania nowego skutera

Odnośnik do komentarza

50 KW, calkiem milo ;) , tylko gdzie upchnac bagaze? Bo jesli bedzie to pod tym wzgledem drugi tmax, wtedy raczej nie wroze mu sukcesu nawet w D ;) .

Ale ogolnie juz od dluzszego czasu czekam na ruch BMW, jesli ten mialby bagaznik ok 40l plus kufer ok 50l to czemu nie :) ?

Kola 15 i 17 cali sprawuja sie dobrze na dziurach, wyglad calkiem, calkiem !w00t .

Pozostaje kwestia zuzycia paliwa i kosztow serwisu w BMW...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie stylistycznie to poł?czenie Burgiego z Xcitingiem, i prawdopodobnie bagażnik tylko na portfel z kartami kredytowymi co pomoże przy częstym tankowaniu, bo miejsca na zbiornik paliwa też mało.... .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jest po prostu brzydki ;)

i te oparcia jak na krze?le w szkole.

Motorki BMW bardzo mi się podobaj? ale ten skuterek niestety nie, a szkoda.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie super. Koła 17 i 15 cali ?wietny pomysł, oczywi?cie co? za co?. W tym przypadku większe koła odbij? sie zapewne na mniejszym bagażniku, ale komfort jazdy szczególnie na naszych drogach bedzie wiekszy. No i jeszcze ta cena ok. 10 tys. euro czyli mniej więcej tyle co b.650 za 850-tkę ze stajni BMW. Bardzo ciekawie zrobi się na rynku maxi, tylko pytanie kiedy??? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaki? taki rachityczny mi się wydaje...

Niby masywny przód ale nieproporcjonalnie w?ski przekrok. No i te oparcia,

dla mnie porażka. Poza tym, mam wrażenie, że będzie miał dużo wyżej ?rodek

ciężko?ci niż jakikolwiek inny skuter.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie bardzo widzę powód dla którego w tej chwili mieliby?my się podniecać skuterem BMW, który jest jak narazie tylko na deskach kre?larskich !w00t .

Je?li jednak pojawi się kiedykolwiek to przy takiej postaci moim zdaniem dadz? plamę... Ani to ładne ani praktyczne ;)

Duży skuter musi być przede wszystkim pojazdem PRAKTYCZNYM... czyli musi posiadać dużo przestrzeni na bagaż a także bardzo dobr? ochronę przed deszczem czy wiatrem.

Je?li BMW pójdzie w "swoj?" wizję maxi- skutera to nie wróżę firmie sukcesu a nowy pojazd z płozami podzieli los skutera z dachem czyli C- 1' ki.

Odnośnik do komentarza

Jesli nawet kiedykolwiek wejdzie do produkcji to bedzie raczej nie do poznania w oryginale !w00t . Nie ma sie co napalac na ten szkic, poczekamy ... zobaczymy ... ;)

EDIT: Muahaha, to juz drugi post... spozniony zaledwie o niecala minute...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...