Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dobry i praktyczny prezent dla motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, otóż tata zapalony fan 2 kółek ma wkrótce urodziny. I już nie wiem co mu kupic. Na urodziny co dopiero dostał ocieplaczo-usztywniacze motocyklowe na kolana. Ale nie wiem już co. Cały katalog Louisa obejrzałem i praktycznie wszystko ma !OKK Myślałem, żeby mu taką książkę ufundować Książka a do tego Portfel, aby nie zgubić tak łatwo. Szukałem po googlach i twierdzą ludzie, że ta książka to jeden z lepszych prezentów.

Może macie jakieś propozycje, co takiego przydatnego i oryginalnego mogę sprezentować? :D

Odnośnik do komentarza

Jazda w 98% po mieście, on potrafi całą sobotę pucować maszyne, aby na koniec dnia zrobić rundkę z 20 km dla czysytej frajdy. Maszyna to Suzuki VL 800 Volusia.

Już mu kupiłem na różne okazje: dobry pas nerkowy, ocieplacze, chustę Suzuki, dobrą kominiarkę, spinkę do krawatu z motocyklem (i z tego jest bardzo zadowolny, bo nawet krawat zaczął nosić z przyjemnością) ijeszcze kilka rzeczy. Na forum Virago bardzo polecali tę książkę, może ktoś już zapoznał się z nią, czy są tam rady dla nowicjuszy czy dla "starych wyjadaczy" też ?

Odnośnik do komentarza
Mam dylemat, otóż tata zapalony fan 2 kółek ma wkrótce urodziny. I już nie wiem co mu kupic. Na urodziny co dopiero dostał ocieplaczo-usztywniacze motocyklowe na kolana. Ale nie wiem już co. Cały katalog Louisa obejrzałem i praktycznie wszystko ma :D Myślałem, żeby mu taką książkę ufundować Książka a do tego Portfel, aby nie zgubić tak łatwo. Szukałem po googlach i twierdzą ludzie, że ta książka to jeden z lepszych prezentów.

Może macie jakieś propozycje, co takiego przydatnego i oryginalnego mogę sprezentować? ;)

Ta książka to znakomity prezent dla motocyklisty.

Jak ja dostałem w prezencie to była przeczytana do rana następnego dnia !OKK

Odnośnik do komentarza

Polecam cały zestaw książek z których nawet wytrawny motocyklista będzie czerpał wiedzę, czyta się je "jednym tchem" i zasób wiedzy z nich jest naprawdę przydatny.

http://www.allegro.pl/item934181047_motocy...ne_od_reki.html

Są to:

Motocyklista Doskonały oraz Strategie uliczne, znanego autora Davida L. Hough

Tato będzie na 100% zadowolony z prezentu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie tę książkę kupiłem :) Ale miałem pietra, bo mówię, że jade Burgiem do moto-akcesorii po buty (w założeniu to była prawda. Highway Atlanta, ale za duże były i mieli jedną parę !OKK ) i mówi mi, że jedzie też się przejechać. Pierwsza wspólna przejażdżka w nowym sezonie. I co tu zrobić ? Na szczęście Burgman odpalił, wystawiłem go, tata ładnie odpalił, wyprowadził Lusię i zgasił. Następnie nie odapliła, bo aku padł i mnie poratował ;)

A co do książki. Na pewno jest super! Miło poczytać, gdyż np jazda po mokrej nawierzchni w zakrętach trochę mnie przeraża, a tam ładnie wszystko opisane i wiem co robić ;)

Ale czekam tak na przyszłe lata na jakieś ciekawe propozycje :)

Odnośnik do komentarza

byliscie tak przekonujący ze sam zrobiłem sobie prezent ze "strategii"

przeczytanych natychmiast a "motocyklistę" pozyczonego od Pilota własnie

wchłaniam. racja, każdy jeżdziec powinien to znać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...