Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I Wiosenne Pomorskie Spotkanie 2010


damianibeata

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do wiosennego spotkania, o którym wspominałem wcześniej chciałem podać datę 14-16 maj 2010 .To jest tylko propozycja ,ale mam nadzieję że wielu osobom będzie pasowało.Wybrałem taką datę bo myślę ,że w tym terminie pogoda będzie już naprawdę wiosenna.Mam już wstępne ustalenia co do miejsca spotkania ale szczegóły podam później.Narazie czekam na odpowiedz z waszej strony.Jeśli jest już ktoś, któremu termnin pasuje to proszę o wpisywanie się , bo to ułatwi mi organizację noclegu.

Adres spotkania Unieście ul Róży Wiatrów 26.

Współrzędne 54.266598,16.087216

Po krótkich ustaleniach podaję zbliżony plan wionennego weekendu

Dzień 1 : Przyjazd

Wieczorem ognisko i biesiada przy muzyce(kiełbaski itp. zapewnione)tańce mile widziane ;)

Dzień 2 : Pobudka

;);)

Dojście do siebie po wcześniejszym ognisku :P

Rano dla pań i oczywiście chętnych mężczyzn moja małżonka, która jest instruktorem aerobiku zdeklarowała się poprowadzić aerobik ;);) !TAZ na świeżym powietrzu (może na kaca dobrze zrobi- nigdy nie prubowałem ;) - ten punkt jest dla chętnych ;)

Krótki wyjazd MAXI na latarnię morską w Gąskach.

W drodze powrotnej postój w Mielnie na obiad (zaprzyjaźniona smażalnia ryb - " Rybka Zwana Wandą")

Wędzenie rybki w murowanej wędzarni na terenie naszgo

spotkania i znowu biesiada przy muzyce - tańce mile widziane :P

Dzień 3 : Pobudka

:P:D

Znowu dojście do siebie ;)

Buziaki, uściski ,powrót do domów. !OK

Cena pobytu jednej osoby czyli :nocleg 2 doby,prowiant i inne rzeczy przydatne do biesiadowania przy ognisku, także rybka do wędzenia - 110 zł

Nocleg jest w pokojach z łazienkami,pokoje głównie 2, 3 osobowe

No to otwieram wstępną listę I Wiosennego Pomorskiego Spotkania 2010

1. damian i beata (wpłacone)

2. Mareczek i Marysia (wpłacone)

3. fundi600 i Sławka (wpłacone)

4. Magduska i Marcin ,Mała Maria + "młody" - rezygnacja

5. Pleban

6. Dziadek i Babcia (wpłacone)

7. Smerfetka i Abach (wpłacone)

8. Siemik i Sylwia ?

9. Michu i Jolka ? rezygnacja

10. Marzena i Tomekgdz (wpłacone)

11. Komar

12. Bilety i Ewa (wpłacone)

13. Pidzam i Mirka (wpłacone)

14. melmacie i Ela + 2 osoby (wpłacone)

15. Romka i Darek (wpłacone)

16. Osoba towarzysząca x 2 (wpłacone)

17. ArtCho (wpłacone)

18. ... ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • damianibeata

    25

  • Tomekgdz

    12

  • Mareczek

    8

  • bilety

    8

Top użytkownicy w tym temacie

No to piersze koty za płoty !OKK .Pomyślałem sobie że pierwsze spotkanie zrobimy tak po swojsku.Nie będzie to żaden ośrodek wczasowy, ale pokoje gościnne z fajnym terenem zielonym (rekreacynym) z dostępem do jeziora .Jakieś atrakcje też przewiduje ale narazie to wszystko jest w powijakach.Jak już będę znał szczegóły to napewno o tym się dowiecie.Jeśli chodzi o cenę to też niebawem podam :D

Odnośnik do komentarza

Magduska z Marcinem też puki co są chętni na wyjazd majowy !OKK

p.s.

fajnie jak by do miejsca w którym miało by się odbyć spotkanie można było brać czworonogi :D

Odnośnik do komentarza
fajnie jak by do miejsca w którym miało by się odbyć spotkanie można było brać czworonogi ;)

Ktoś zamierza się "sponiewierać" tak, aby chodzić na czworaka? !OKK :D;)

Wstępnie proszę trzymać dla nas miejsce.

Odnośnik do komentarza
fajnie jak by do miejsca w którym miało by się odbyć spotkanie można było brać czworonogi ;)

Ktoś zamierza się "sponiewierać" tak, aby chodzić na czworaka? :D;);)

nigdy w życiu !! !OKK

ale "młody" też lubi wszelkie wyjazdy "integracyjne"

page2p.jpg

Zdjęcie z Kątów Rybackich ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiosna zapowiada się całkiem ciekawie.Nie wiem jednak czy na wszystko będę miał z Sylwia czas.Nie bierz mnie pod uwagę ale jeśli tylko przekręcę żonkę to szybciutko dam znać :blink: .

Odnośnik do komentarza

W związku z tym że I Wiosenne Spotkanie w Mielnie jest zaraz po Spotkaniu w Bieszczadach mogę zaproponować jeszcze jedną datę tj 21-23 maja.

To jest tylko propozycja i czekam na Waszą odpowiedz

Pomyślałem ,że większy odstęp między dwoma imprezami spowoduje, że będzie jeszcze więcej chętnych, bo jak wiadomo wyjazdy co weekend nie każdemu pasują.

Zapraszam do zabrania głosu i o wpisywanie się chętnych.

Plan jest w pierwszym poście tego tematu, a ostateczna cena od osoby 110 zł (2 noclegi) !OK

Odnośnik do komentarza

Program bardzo mi się podoba i jeżeli spotkanie będzie w pierwotnym terminie (14-16.05) wstępnie deklaruję naszą obecność.

Proszę dopisać do listy: Smerfetka i Abach

Odnośnik do komentarza
W związku z tym że I Wiosenne Spotkanie w Mielnie jest zaraz po Spotkaniu w Bieszczadach mogę zaproponować jeszcze jedną datę tj 21-23 maja.

To jest tylko propozycja i czekam na Waszą odpowiedz

U nas ten weekend niestety odpada bo mamy Komunię Marcina Chrześnicy , wiec liczymy na pozostanie przy pierwszej propozycji tj. 14-16 maja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W związku z tym że I Wiosenne Spotkanie w Mielnie jest zaraz po Spotkaniu w Bieszczadach mogę zaproponować jeszcze jedną datę tj 21-23 maja.

A my oczywiście zawiedzeni drugi termin SUPER !happybth

Odnośnik do komentarza

Większość wcześniej wpisanych nie wypowiada się na temet nowego terminu,więc przypuszczam, że pierwszy termin pasuje bardziej.No i nawet na pierwszy termin deklarują się nowe osoby.

Wniosek jest jeden: Pozostaje pierwszy termin czyli 14-16 maja a że czasu jeszcze trochę jest ,to myślę,że jeszcze kilka niezdecydowanych dołączy do Nas.

Marku jeszcze napewno będzie okazja na wspólne !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam

Wstępnie chętnie byśmy się wybrali , ale to będzie zależało od tego czy będziemy mieli wolne , więc nasza obecność ?????

Pozdro

Michu i Jolka

Odnośnik do komentarza

Do programu w dniu 2 dodałem bardzo nietypowy punkt (jak na taki rodziaj imprezy) Pomyślałem, że nasze Panie będą zadowolone no i ludzie nie będą mówili , że motocykliści spotykają się tylko po to żeby pić :lol:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że lista przestała się powiększać :lol: .Mam nadzieję, że to tylko przejściowy zastój !sciana i będzie Nas jeszcze więcej ;) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystkich , którzy na 100 % przyjadą na spotkanie proszę o PM to podam nr konta na które można wpłacić kaskę.Generalnie chodzi o to , że właścicel pensjonatu chce już wiedzieć ilu Nas mniej więcej będzie :lol: .

Odnośnik do komentarza

Chyba najlepiej i najłatwiej będzie wysłać PM z nr konta do każdego z listy zadeklarowanych.

Ile trzeba wpłacić? Całość, czy jako zaliczkę część?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...