Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie Sezonu 2010


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z prastarym zwyczajem należy się rozpocząć nowy sezon - 2009.

Minął już rok od tego ogłoszenia, ba: rok z okładem !OKK.

Po zapoznaniu się z odpowiedziami na wstępne sugestie zawarte w temacie dotyczącym "Zlotu Gwiaździstego" i po zakrojonych na szeroką skalę konsultacjach, dyskusjach i niekończących się rozmowach z Krzytrem, ogłaszam co następuje:

Rozpoczęcie Sezonu - Burgmania 2010 jest planowane na dzień 17 kwietnia (sobota).

Miejscem tym razem także będzie kościół św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 15.00, tak żeby można było "dokulać się" choćby z Darłówka !OKK.

Do Kolegów Warszawiaków jak zwykle prośba o organizację spotkania plenerowego. Poprzednie były super! Mam nadzieję, że i tym razem pomożecie w stworzeniu unikalnego klimatu Burgmańskich spotkań. "To jak Koledzy, pomożecie?"

Proponuję wklepać termin do naszego kalendarza i ewentualnie zarezerwować termin w prywatnych Outlookach.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sacetti

    11

  • MARCVS

    9

  • eMKa

    8

  • Marynarz

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie w możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu.

To samo miejsce, co rok temu !OKK , Roni trafisz ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie w możliwości uczestniczenia w tym wydarzeniu.

To samo miejsce, co rok temu ;) , Roni trafisz ??

Sz.P Worlanie nie da rady, gps padł, a poza tym wjazd do stolicy bez asysty się nie liczy !piwko

To jak ??? pomożecie >??? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak nie będzie żółtego  ;) na rogatkach to nie jade  !piwko .

Jak to Kisiel mawia, mus być !piwko

Wypatrujcie żółtego w Jankach, będzie na Was czekał. !scooter

PS. Tylko nie pomylcie z innymi, bo tyle klonów się narobiło !OKK !piwko

Odnośnik do komentarza
Miejscem tym razem także będzie kościół św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 15.00, tak żeby można było "dokulać się" choćby z Darłówka...

Dobre miejsce, dobry czas- tzn. meldujemy się.

Czyli wyruszamy z Gdańska coś około 11:30. Można się wyspać. ;) ( chyba że jedziemy eMKa(o) przez Bydgoszcz, Toruń i Włocławek- to ciut szybciej).

Hallo, hallo Worlan i Roni!!! Kto nas w Łomiankach przejmie??

Droga trudna i kręta na Żoliborz!! Trafić nie podołamy. :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Miejscem tym razem także będzie kościół św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 15.00, tak żeby można było "dokulać się" choćby z Darłówka...

Dobre miejsce, dobry czas- tzn. meldujemy się.

Czyli wyruszamy z Gdańska coś około 11:30. Można się wyspać. ;) ( chyba że jedziemy eMKa(o) przez Bydgoszcz, Toruń i Włocławek- to ciut szybciej).

Hallo, hallo Worlan i Roni!!! Kto nas w Łomiankach przejmie??

Droga trudna i kręta na Żoliborz!! Trafić nie podołamy. :-)

Z przyjemnością powitam i poprowadzę. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Kto nas w Łomiankach przejmie??

Droga trudna i kręta na Żoliborz!! Trafić nie podołamy. :-)

Prosil prosil i wyprosil, dla was wstane w srodku nocy zeby was z Lomianek doprowadzic do celu ;)

Odnośnik do komentarza

No to widzę niezła kolumna się szykuje ;) Marzenka, Kinga, Krzyś i kto tam jeszcze w AutoMapie pracuje. Zostajecie w domu. "Weekend" macie dla siebie :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Przemo84
Do Kolegów Warszawiaków jak zwykle prośba o organizację spotkania plenerowego. Poprzednie były super! Mam nadzieję, że i tym razem pomożecie w stworzeniu unikalnego klimatu Burgmańskich spotkań. "To jak Koledzy, pomożecie?"

eMKa mamy miejsce plenerowe jesli macie chec zagoscic u mnie na działce? Ja was całą grupa serdecznie zapraszam. W koncu bedzie możliwość sie poznac. Działka niespełna 30 km od kościoła na żoliborzu. Łatwy dojazd i z tym nie bedzie tez problemu bo na otwarcie sezonu tez sie wybieram wiec zwarta grupa zaprowadze kazdego na miejsce. Mam i pare miejsc noclegowych dla gosci z poza Warszawy. Działeczka spora(ponad 2000m2). Ognicho, muzyka jak najbardziej do zrobienia. Plac na nasze skutery tez spory. Dla przyjezdnych domek ok 5 osób, kemping 3 osoby. (Prosze sie nie smiac) Ford Windstar 3 osoby. Reszta towarzystwa pragnąca zostac na noc badz cały weekend zabiera namioty na które tez znajdzie sie sporo miejsca. Mamy miejsca duzo i obiecuje ze bedzie fajnie. To jak piszecie sie?? eMKa skoro organizujesz całe przedsiewziecie to na maila zaraz wysyłam numer telefonu i w razie co dzwon i pytaj o co chcesz... Pozdrawiam

EDIT: Failure Notice w mailu wiec podaje numer tu 609-298-312

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak miło się czyta tradycyjne wpisy o Mszy na początek nowego sezonu ;)

Nareszcie naprawdę powiało wiosną !w00t Nie mogę się doczekać.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Kto nas w Łomiankach przejmie??

Droga trudna i kręta na Żoliborz!! Trafić nie podołamy. :-)

Prosil prosil i wyprosil, (...) !OK

Artix, jesteś wielki. ;)

Zastanawiam się tylko czy nie przyjechać dzień wcześniej - zawsze trochę więcek (;)) czasu na dojazd i szansa, że się nie spóźnimy ;) !w00t

Sorki za OT.

A co do przygotowania "imprezy" - Krzytro (nieoceniony) wziął na siebie wszystkie sprawy związane z mszą (poza odprawieniem, tu ja się "wepchnę" ;) no i pewnie Arecki zgodnie ze zwyczajem "zajmie" się Czytaniami); jeśli ktoś chciałby włączyć się w tę część naszego spotkania - proszę o kontakt z Krzytrem lub ze mną - wszelkie inicjatywy i pomoc mile widziane.

Co do wszystkiego co będzie się działo "po" proponuję zastosować rozwiązanie jak w poprzednich latach: Worlan i Kisiel zgodzili się koordynować przygotowania do spotkania. Zatem pomysły i propozycje oraz pomoc kierujcie do nich.

Przemo84 - dzięki za zaangażowanie, spróbujcie się skontaktować ze sobą i obgadać ten temat.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
no i pewnie Arecki zgodnie ze zwyczajem "zajmie" się Czytaniami);

"Zajmie" się chętnie !OK , tradycja (bynajmniej nie świecka) zobowiązuje ;) .

Odnośnik do komentarza

Chętnie się wybiorę.

Trochę OT - ale bardzo fajne czytania są przewidziane na 17.04 (Dzieje Apostolskie - ustanowienie pierwszych diakonów i Ewangelia z Jezusem chodzącym po wodzie - co prawda krótka wersja z Jana a nie ta dłuższa z tonącym Piotrem jak u Mateusza).

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Jakby co to ja mogę się z tacą przelecieć ;)

A na co zbieramy? ;)

Marzenka, Kinga, Krzyś i kto tam jeszcze w AutoMapie pracuje. Zostajecie w domu. "Weekend" macie dla siebie :-)

Eee spokojnie, Krzyś w Wawie zawsze jest mi potrzebny !OKK Ktoś pamięta namiary? Bo w wielkim mieście nie chciałbym się zgubić :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...