Skocz do zawartości
Forum Burgmania

CF-Moto Fashion250cc.


matrixclan

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo

Zastanawiam sie nad kupnem Scootera, niestety nie mam za duzego wyboru;-( moim zdaniem jedyna rozsadna alternatywa jest: CF-Moto Fashion250cc.

to jest taka Honda Helix po Chinsku :-) zna ktos z was zna ta firme???

dzieki

Arek

Odnośnik do komentarza

99% sprzętów rodowitych made in china niestety są tylko z wyglądu podobne do wzorców. Jakościowo baaardzo ustępują (jak i cenowo).

Ja uważam, że lepiej ciut poczekać i zaoszczędzić, albo kupić sprzęt roczny czy dwuletni, ale porządnego producenta. Przyjrzyj się np. Kymco New Dink 200.

Co prawda to 175ccm, ale spore gabaryty, wygodny i cena - 10900 brutto bodajże za nowego.

Przyznam się, że marki cf-moto nie znam. Może to jakaś kolejna w PL nieznana, a przyzwoita firma robiąca 2oo?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kiedyś sporo pisaliśmy na ten temat. Jak poszukasz w archiwum to znajdzie wiele komentarzy.

Powiedz, jak i gdzie chcesz nabyć ten model? No chyba, że jesteś akurat w Chinach !placz1 !NOT

W EU nigdzie oficjalnie nie można go nabyć.

PS. Np. tutaj były rozmowy na interesujący Cię temat> KLIK

Odnośnik do komentarza
(...)Ja uważam, że lepiej ciut poczekać i zaoszczędzić, albo kupić sprzęt roczny czy dwuletni, ale porządnego producenta. Przyjrzyj się np. Kymco New Dink 200.

Co prawda to 175ccm, ale spore gabaryty, wygodny i cena - 10900 brutto bodajże za nowego.(...)

Misioooo, kolega jest w Shanghaiu !placz1 ...

Odnośnik do komentarza
(...)Ja uważam, że lepiej ciut poczekać i zaoszczędzić, albo kupić sprzęt roczny czy dwuletni, ale porządnego producenta. Przyjrzyj się np. Kymco New Dink 200.

Co prawda to 175ccm, ale spore gabaryty, wygodny i cena - 10900 brutto bodajże za nowego.(...)

Misioooo, kolega jest w Shanghaiu !OKK ...

Hi hi ,

Bigu czepiasz sie takich szczegółów. !OKK

Odnośnik do komentarza

Cze

wczoraj ogladalem taka "CF Honda" :P wyglada nawet przyzwoicie, wykonanie jak na chiny dobre, jest duzo podrasowanych , muzyka, led i inne dyrdymaly

cena za uzywany model wynosi ok 300 do 450€, mysle ze to jest ok, jesli sie rozsypie to mialem pecha ;)

warsztaty sa na kazdym kroku, problemu z czesciami nie ma, naprawy na miejscu

jak zrobi sie cieplej (przestanie padac i zrobie PJ) to poszukam i kupie

poz

arek

Odnośnik do komentarza

No tak - po pierwsze padło hasło "nie mam za duzego wyboru" ale potem już okazało się, że jeden typ.

Czy zapowiada Ci się dłuższy pobyt, czy zakup jest na pół/jeden sezon.

U nasz faktycznie ten model nie jest dostępny (AFAIK) więc pewnie o kompetentne opinie będzie ciężko.

Powodzonka w zakupach!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...