Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Uwaga !!! Nowy Konkurs *Yamaha Morphous* w Klubie


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W naszym klubie są wszelkiej maści skutery, wszelkiej to tak naprawdę są od dziś bo brakowało jednej perełki która dumnie by nosiła logo Burgmanii. Nie spotkacie tego skutera na ulicy bo w zasadzie w naszym kraju tylko jeden posiada od dziś logo Burgmanii, wiec latwiej spotkac jednorożca niż ten skuter.

Przedstawiam Jego Wysokość i Płaskość w barwach Klubowych - Morphous

0000002%2801%29.jpg

0000002.jpg

a pytanie brzmi w czyim garażu będzie mieszkał, do wygrania możliwość pomacania !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiem kto miał brać udział w losowaniu więc niestety nie mogę uczestniczyć w konkursie !piwko , podpowiem tylko, ze Kisiel miał ochotę na to "COŚ" ale stwierdził, że straszny szmelc !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
jak to u kogo, u ojca dyrektora przcież !piwko  !V  :P

Pudlo !tut na forum jest zarejestrowanych 1556 uzytkownikow oznacza to ze pozostalo jeszcze 1555 strzalow !tut

Odnośnik do komentarza
Sądząc po ostatnich tajemniczych wypowiedziach kolegi z forum zgadzam się z Magduśką :o

u Big'a :P

W podpisie ma "powrót do korzeni" a Morphous jak nic podobny jest do Helixa :D

No i tyle powodów do opijania na kuligu ... wspomnionych przez Mariusza ... !w00t

Odnośnik do komentarza
Zgadzam się z Magduską i Marynarzem !w00t . Stawiam na Biga :D .

Popieram to zapewne Biga, ale z tym stawianiem to niech On stawia. :o:PB)

Bigu, gratuluję 2druga.gif2druga.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... najważniejsze było aby pozyskać Morph'iego. Później odbyło się losowanie kto dostanie zaszczyt posiadania tak niespotykanego rodzynka :) ... i niestety, wyciągnąłem krótszą zapałkę !w00t :P

A teraz poważnie, wczoraj miałem okazje trasportować "Low and Longa" i jestem pod silnym wrażeniem tego pojazdu. Wersja US, kolor granat brylant metalik, rocznik 2008- przebieg symboliczny, pochodzenie USA Floryda :)

Optyka i pewne rozwiązania powalają :o ... Morphous to pełna indywidualność. Po bardzo krótkiej przejażdżce i przymierzeniu się stwierdzam, że jest to Helix XXI wieku w absolutnie nowym nietuzinkowym wydaniu :) . Każdy detal macany przyprawia o szybsze bicie serca :( . Jak dla mnie pełen odlot :( . Z drugiej strony zastanawiające jest dlaczego Yamaha zdecydowała, żeby Morphous sprzedawany był tylko w Japonii i USA... Może i wygląda jak Cadillac, może i jest optycznie kontrowersyjny (Helix też kiedyś był) ale napewno w EU jest wielu zapaleńców na takie "dziwadła" a konieczność indywidualnego importu zniechęca ich do zakupu... pewnie dzięki temu sztuka, którą wczoraj przywiozłem będzie drugą znaną mi w Polsce "indywidualnością" (jeden Morphous jeździ już po Wawie) a pewnie jedną z nielicznych w całej Europie. :(

Ciekawy filmik z prezentacją Morphiego>

A co do właściciela, który wygrał losowanie i stał się posiadaczem tego niespotykanego cacka... hmm, pewnie zaraz sam się dopisze bo euforia nie pozwoli mu długo milczeć. :D

Ps. Specjalne podziękowania dla Kiśla za pomoc w akcji pod kryptoniemem "Morphous musi być w Klubie" :(B)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję egzotycznego nabytku :D

I od razu pytanie: jaka pojemność silnika zastosowano w tym sprzęcie ? Przeglądam internet i widzę 250 i nie do końca wierzę swoim oczom ...

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza

No spoko !w00t , dawno "tak" sie nie cieszylem na skuter, ale wydaje mi sie, ze tutaj radosc jest jak najbardziej uzasadniona :P .

Dziekuje slicznie wszystkim "zamieszanym w sprawe", bez ktorych tego Morphousa bym po prostu nie kupil...

Radosc mnie rozpiera i nie moge doczekac sie teraz ladnej pogody i momentu w ktorym bede mogl na nim wyjechac "w trase" :D .

Co tu duzo mowic... jestem mocno "uchachany" nawet bez przejazdzki...

PS. Magduska oczywiscie, jako pierwsza, wspaniale "pokombinowala" wszystkie przeslanki i zlozyla je do kupy... Gratki :o ...

Edit: Pojemnosc to rzeczywiscie 250 ccm :) , info jakie do tej pory udalo mi sie ustalic podaje, ze skuter przyspiesza niewyobrazalnie wartko jesli chodzi o ta klase i gabaryty. Waga: 201 kg ... Wiosna lub wczesnym latem ukaze sie obszerny test tego skutera na stronie glownej B) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Przeglądam internet i widzę 250 i nie do końca wierzę swoim oczom ...

Wszystko się zgadza, Morphous to typowy couch scooter a w przypadku takich pojazdów komfort jazdy i odpowiednia pozycja za kierownicą są sprawą nadrzędną :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zastanawiałem się komu powinieneś dziękować za możliwość zakupu Morfiego. Otóż wychodzi mi na to że ...... mojemu T-maxowi. Gdybym miał chociaż jedno ale względem niego Morfi dzisiaj byłby mój !w00t . Celowo nie napisałem że stał by u mnie w garażu bo i tak stoi :(:)

EDIT

...akcji pod kryptoniemem "Morphous musi być w Klubie"  :P  B)

:( Zgrabny kryptonim wydumałeś :D:):o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aj tam, marudzisz Orzech, wiesz doskonale, że Yamahy się nie psują !w00t

Bigu, jakby Ci trochę wiało to wygrzebałem właśnie wyższą szybę akcesoryjną- jest dostępna :D:o

TallWindscreen.gif

Morphous7Jurock01.jpg

Jest też coś takiego

MorphousCeeBailey02.jpg

Odnośnik do komentarza
Gratki Bigu. Fajny "śmietnik". Oby woził bez problemów bo z częściami będzie problem.

Wiem, ze fajny !w00t . Przeciez wiesz, ze swiat stal sie "globalna wioska", co za problem zamowic cos z USA? Przesylka kosztuje troche wiecej, ale poza tym nie ma chyba zadnych "przeciw" :P ?

PS. Mariusz, tylko nie to B) , mi sie bardziej podoba ta w oryginale... Chociaz ta na ostatnim zdjeciu ... hmmmm ... :D

Edit: Przeciez Marcin nie wytrzyma i "przynajmniej filtry pomierzy" :o ...

Odnośnik do komentarza

Widzę że koszty są ściśle tajne :o więc juz nie dopytuje, pewnie sprzęt sprowadzany przez Agenta Tomka :P

A co do szyby to może i z tą krótką będzie wiało lecz wyglada naprawdę zajebiście :D !w00t Bigu jak będziesz sprzedawał ten sprzęt to daj znać...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiem, znam preferencje... ale dobrze wiedzieć, że jest taka opcja :P

Kolejne fotki

MorphousFrontRear.gif

Wersja Japanese nazywana tam Maxam

maxam_002_800.jpg

No i porównanie ze skuterem, który był motywacją dla twórców Morphiego.

MorphousStorage.gif

Zresztą Helixów w US jest do tej pory bardzo dużo, nawet niedawno pojawiła się wersja Helixa 20th anniversary....... a teraz leniwi amerykanie mają kolejny obiekt westchnień B)

PS. A może coś takiego? :D

Ruth_on_the_Morphous_Trike.jpg

Yam%20Morphous%208.JPG

!w00t :o

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...