Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zawiośniało - pobudka :)


leszek_krakow

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Po dzisiejszym + 10 stopni zauważyłem że zaczynają się pojawiać krokusy na mojej trawce, a więc - WIOSNA ?

Czas więc na pobudkę, wydobyłem Burgera z pokrowca, kluczyk, zapłon i ... poszedł od kopa :)

Od razu banan wstąpił na twarz, teraz tylko wiosenny przegląd, powymieniać mazidła, filtry, poczekać aż zejdą resztki śniegu i jazda - już się cieszę....

Panie i Panowie - do roboty ;)

Odnośnik do komentarza

"nie wyglądaj w lutym wiosny, bo marzec zazdrosny" ;)

a tak serio, ja sobie wczoraj pośmigałem ;) jeszcze bez wszystkich plastików, ale przy okazji przetestowałem nowy deflektor :)

Odnośnik do komentarza

to widzę że wiosna wyprzedzi moje zaawansowanie prac przy sprzęcie. ale

banan na twarzy jus jest. Leszek - nieśmiało zapraszamy na "codrugoczwartkowe"

krakowskiej burgmanii - szczegóły w regionalnych - miło będzie spotkać

w realu nowe osoby

Odnośnik do komentarza
to widzę że wiosna wyprzedzi moje zaawansowanie prac przy sprzęcie. ale

Reno chyba !w00t zdąże przed tobą w tych pracach :) he.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Reno - nie daj się na finiszu tak łatwo wyprzedzić!

Ja wszystkie potrzebne materiały i części wymienne mam już zgromadzone, tylko czekam na urlop. A tu jeszcze żonka na narty by pojechała !w00t

Ale jak wrócimy, jak zaszyję się w garażu, jak się zawezmę to w jeden, góra dwa dni przygotuję go do sezonu - wsiadam i już nie schodzę z siodła :)

Odnośnik do komentarza

No tak chyba wszyscy tęsknimy za wiosenką i :) , ..... dziś jak tak przygrzewało to pomyślałem ze już bym dosiadł sprzet i zrobił parę km...

Odnośnik do komentarza

Ja wszystkie potrzebne materiały i części wymienne mam już zgromadzone, tylko czekam na urlop.

A ja już jestem na półmetku :) !w00t ,no morze troche dalej

Odnośnik do komentarza

Ja wszystkie potrzebne materiały i części wymienne mam już zgromadzone, tylko czekam na urlop.

A ja już jestem na półmetku :lol: !w00t ,no morze troche dalej

Ja mam nadzieję że do końca marca się wyrobię,w poniedziałek zrobiłem krótką jazdę,i nie mogę się doczekać końca prac,no i oczywiście słoneczka :)

Odnośnik do komentarza

Faktycznie"zawiosnialo"wczorej spotkalem Burka przy moscie polnocnym w budowie tablice mial WB i byla to chyba 200,drugiego spotkalem na podjezdzie ul Dolna byl to chyba Atlantis fajnie to wygladalo jak se goscie smigneli,nie wspomne o"pizzy"z rejonu Dolna-Chelmska-Belwederska,jezdza na czyms wiekszym ale smigja tak szybko ze nie zauwazylem co to jest :)

Odnośnik do komentarza

Kraków już ma słonko i przebiśniegi !tut a północ niestety śniegiem przyprószyło !tut !piwko nici z przyjażdzki

Odnośnik do komentarza

widziałem dzisiaj w Krakowie srebrnego an 650 i jak wspomniałem w innym poście

Pilot rozpoczął jazdę i sezon, jak na tę chwilę pogoda sprzyja, tylko boczne, osiedlowe

uliczki moga być lodową pułapką

Odnośnik do komentarza

Nie było dziś w nocy przymrozków więc startuję dziś z otwarciem sezonu , nie wiem jak pogoda !w00t pozwoli długo cieszyć się z jazdy czy nie pokaże jeszcze swojego białego oblicza ale dobre i parę dni na rozruszanie :D sprzęta :o

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie na próbę odpaliłem sprzęta i mnie pozytywnie zaskoczył :-)

Co prawda dopiero za drugim razem zapalił ale bez zbędnego kręcenia rozrusznikiem (za pierwszym razem pewnie jakbym minimalnie przegazował to by nie zgasł).

Niestety w jakieś długoterminowej prognozie pogody widziałem, że na początku marca ma jeszcze złapać mróz tak nawet do -7C i trochę posypie śnieg :-(

Więc sezon wystartuję raczej dopiero w drugiej połowie marca :-(

Odnośnik do komentarza
Więc sezon wystartuję raczej dopiero w drugiej połowie marca :-(

Patrząc za okno mnie też kusi coraz bardziej, ale raczej przez najbliższe tygodnie nie zdecyduję się na nic więcej niż lokalne przejażdżki. Jako dojazd do pracy zacznie funkcjonować myślę nie wcześniej niż pod koniec marca ... choć jeśli aura będzie nadzwyczaj korzystna, kto wie :-)

Pozdr.

Pisklak

Odnośnik do komentarza

ja odpaliłem wczoraj !scooter .Bezproblemowo po zimowaniu.Niestety klient przyjechał i skut mu przypadł do "serca".Dzisiaj jeszcze z rana rundka po podwórku,pakowanie na przyczepkę i odwieziony do nowego drivera ;)

Odnośnik do komentarza
Gość malina666
Faktycznie"zawiosnialo"wczorej spotkalem Burka przy moscie polnocnym w budowie tablice mial WB i byla to chyba 200,drugiego spotkalem na podjezdzie ul Dolna byl to chyba Atlantis fajnie to wygladalo jak se goscie smigneli,nie wspomne o"pizzy"z rejonu Dolna-Chelmska-Belwederska,jezdza na czyms wiekszym ale smigja tak szybko ze nie zauwazylem co to jest ;)

Na dolnej to mnie mozna często spotkać bo jedzę tam do dziewczyny Burgmanem 150 a ogólnie jestem na trasie Bemowo - Centrum oraz Ogólnie na Bemowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj znowu słoneczko - zapakowałem się na Burka i jazda do pracy - mmmm - jak miło wreszcie poczuć świeże wiosenne powietrze..... oby biała już nie wróciła....

Odnośnik do komentarza

Ja najpierw musze wkręcić filtr oleju, zalać olejem, odpowietrzyć chłodzenie i uzupełnic, a potem jak sił jeszcze starczy mogę jechać !OK

W zimie zmieniałem uszczelkę na pompie wody i jeszcze się nie poskładałem...

Odnośnik do komentarza

Przez swoje lenistwo i braki finansowe, będę musiał poczekać na konkretny wyjazd aż do czerwca. Odbywam, co prawda króciutkie przeloty ale to nie to samo. Sprzęt jest w zasadzie gotowy do jazdy ale mam jeszcze sporo czasu aby ewentualne problemy usunąć. I usunę, jestem dobry w usuwaniu !OKK trudności. Aby do wiosny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...