Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Liga gokartowa


phil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Z okazji nudy zimowej jak i nadchodzącego sezonu proponuje Ligę gokatową Burgmaniii :ph34r:

Zasady są proste... min 5 eliminacji na różnych torach i klasyfikacja generalna ze wszystkich eventów. Organizowałem coś podobnego w moim klubie rajdowym. Zbieramy listę chętnych i załatwiam rezerwację torów. Ok. 1 eliminacji na miesiąc. Eliminacja to min. 1 bieg przejechany przez uczestnika w danym dniu. Cena... koszt biegu na torze + powiedzmy 2 złote na nagrody które będę zbierał.

Zakończeniem ligi będzie oficjalne rozdanie pucharów które zorganizuję - dodatkowo nagrody jeżeli pozwoli na to budżet.

Chętni ?! Organizacją całkowicie mogę się zająć !

Pierwsza eliminacja w marcu!!!

1.phil

2.mxmichal

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich!

Z okazji nudy zimowej jak i nadchodzącego sezonu proponuje Ligę gokatową Burgmaniii !happybth

Zasady są proste... min 5 eliminacji na różnych torach i klasyfikacja generalna ze wszystkich eventów. Organizowałem coś podobnego w moim klubie rajdowym. Zbieramy listę chętnych i załatwiam rezerwację torów. Ok. 1 eliminacji na miesiąc. Eliminacja to min. 1 bieg przejechany przez uczestnika w danym dniu. Cena... koszt biegu na torze + powiedzmy 2 złote na nagrody które będę zbierał.

Zakończeniem ligi będzie oficjalne rozdanie pucharów które zorganizuję - dodatkowo nagrody jeżeli pozwoli na to budżet.

Chętni ?! Organizacją całkowicie mogę się zająć !

Pierwsza eliminacja w marcu!!!

1.phil

2.mxmichal

Mamy wogóle pięć torów w Warszawie? Jakie bierzesz pod uwagę? Rozumiem że każdy z uczestników bierze udział w pięsciu wyscigach tak? Możesz cos blizej o tym napisać? Czy kobiety też mogą brać udział bo moja juz sie wyrywa do jazdy?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to mamy pole and position, M1 od kwietnia i imolę. Tak rzuciłem 5 eliminacji żeby każdy mógł się rozjeździć. Kobiety?! Jasne czemu nie przecież to zabawa dla wszystkich! Na razie zainteresowanie znikome a żeby było ciekawie musi się zebrać min.10-15 osób. Kwestie organizacyjne można dograć i przedyskutować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...