Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mazury mazury


Piro

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie

Śnieg się topi wiosna się zbliża a ja knuję plany już na lato a jak jeziora już rozmarzną to proponuję szanownej braci skuterowej wyjazd skuto-nurkowy !NOT

Można zrobić kurs (5 dni) a można też wpaść na chwilę wczuć się w klimat. To co mogę zapewnić to to że woda będzie mokra i atmosfera jak zwykle wspaniała.

Noclegi murowane coś koło 20zł dzień lub własne (szałasy namioty itp. free)

no i ceny nurków 845zł kurs + papiery (jeśli się uda !yeah )

lub 70 zł dzień nurkowy ( 2 nurkowania)

Termin

do ustalenia

proponuje 2 tydzień czerwca - zaraz po burgmanii

lub 2 tydzięń lipca - co by od siebie trochę odpocząć

Cóż Wy na to??

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysl, jesli bede mial wolny czas to na pewno wpadne, zeby sie przejechac !yeah a moze i nurknac !NOT (kursow robic juz nie musze)...

Ciekawa inicjatywa, mi pasi zarowno jedno jak i drugie (chociaz ostatnio troche zaniedbane hobby !V ) ...

Odnośnik do komentarza

Piro może dopiąć to do wyjazdu w ostatni weekend (też na mazury)? Początek tygodnia z weekendem przedostatnim nurkowanie, a potem Wilczy Szaniec w drugiej połowie tygodnia i weekend?

Odnośnik do komentarza

czyli co że tydzień później ?? jeśli brać nurkowo-skuterowa będzie za takim rozwiązaniem to czemu nie :ph34r: a z drugiej strony przy takim ukłądze jak jest jest pretekst żeby trase na mazury pokonać 2 razy :lol: bez względu na wybór weekendowców też na na nurkach są mile widziani !sciana

Odnośnik do komentarza

Planowany "wolfszance" 28-31 lipiec. Tutaj masz szczegóły. Czemu by nie wrzucić nurkowania przed tym zaraz, aby nie trzeba było 2x się kulać? Ja na ten przykład na mazury mam "troszkę" daleko - cały kraj na skos muszę przelecieć ;P

Odnośnik do komentarza

Hmm...

Pomysł rewelka. :ph34r:

Będąc w ciepłych krajach połknąłem bakcyla nurkowania.

Od jakiegoś czasu myślę o zrobieniu uprawnień, nie wiem jednak co na to moje maleństwo (urodzona 18 styczeń 2010r.)

Jeżeli nie będzie sprzeciwów ze strony córeczki :lol: , to mocno się zastanowię nad mazurami.

Odnośnik do komentarza

Misioo to że cały kraj musisz przelecieć tosz to sama przyjemność na :ph34r: ale zadzwonię ogarnę czy taki termin będzie możliwy :lol: Mick zawsze możesz wziąć córę i żonkę pokoiki są murowane - sheraton to to nie jest ale !sciana No i córa jeszcze nurkować nie będzie bo jacketu w tym rozmiarze raczej nie będzie !OKK

Odnośnik do komentarza

Dzień nurkowy na czym ma polegać? Nie mam papierów, a chętnie bym spróbował :ph34r: czy to będzie na zasadzie "masz fajkę i google i nura" czy byłoby to ze sprzętem?

Odnośnik do komentarza

Maska i faja jest dobra na basen :ph34r: Dostajesz komplet sprzętu (w tym butla, automat jacket itp...) i schodzisz razem z instruktorem na ustaloną głębokość no i obserwujesz cóż tam się pod powieszchnią wyprawia :lol: No i oczywiście wieczorkiem jakiś grillik itp ale to już we własnym zakresie ;)

Odnośnik do komentarza

ja jestem w 2 weekend lipca na mazurach, więc teoretycznie dzień po lub 2-3 dni przed tym weekendem mógłbym zawitać na dzionek i spróbować podwodnej przygody :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Konkrety nurkowań

Start 19 Lipca - Poniedziałek - tego dnia już działamy więc przyjazd na miejsce dzień wcześniej lub tego dnia rano

Koniec 23 lipca - piątek- z wieczora

Koszty

Tak jak wcześniej pisałem + około 10%

czyli kursik w garnicach 950 zł powinien się zamknąć

dla osób chcących spróbować po raz pierwszy nurkowania - nurkowanie z instruktorem 80 zł

dzień nurkowy 80zł + sprzęt 30 zł

(przy nurkowaniu przez 3 i więcej dni sprzęt w gratisie)

Jako że muszę rezerwować baze czekam na zgłoszenia do końca marca

(zgoszenie i wpłata zaliczki 200zł)

Jak byście mieli jakieś pytania jestem zwykle pod telefonem 607651869 a gdybym nie odbierał (wyjeżdzam) piszcie na piropl na o2.pl

Lista na kurs

Lista na nurki

Piro 5 dni stażowych

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pomysł dobry. Uprawnienia mam jeszcze z czasów kiedy to był tylko LOK i kurs trwał cały rok na 3 stopień plus obóz 3 tygodnie z egzaminem państwowym. I uczyliśmy się na Morsach. Fachowcy wiedzą co to (to jeszcze od J. Cousteau - prekursora ). Jak Morsa opanujesz to możesz nurkować każdym sprzętem hehe. Hektolitry wody połknięte. Teraz to kamizelki , automaty a my liczyliśmy wzorami dobieranie balastu i nie raz dupą ryło się piach. Na 2 stopień była słynna rura w Gdyni (nigdy więcej) !scooter. Dawno nie pływałem w polskich jeziorach. Jak termin dobry to pomyślę. Dla nowych radziłbym zrobić sobie wpierw badania lekarskie.

Odnośnik do komentarza

Ja pisze się na 22 i 23 na dwa dni nurkowe. teraz jestem na etapie kursu i w czerwcu bede miał egzamin więc do lipca napewno bedę miał papiery. Czy jest mozliwość rezerwacji jakiegoś miejsca do spania? Czy to będzie przy jakimś ośrodku? Chciałbym jechać !scooter i wolałbym nie brać ze sobą namiotu.

pozdr

drzewo

Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo Jezioro Mamry Mazurskie centrum nurkowe. Naprawde fajna miejscówka

ośrodka w pobliżu nie ma ale w bazie jest kilka pokoi do wynajęcia więc nocleg nie jest problemem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...