Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spot-Wrocław


Tomcio92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako nowy forumowicz ,zapytam sie nieśmiało,może by tak zorganizować spotkanie we Wrocławiu? Myślę że fajnie było by się spotkać,poznać,i pogadać. !happybth Co o tym myślicie?

Pozdro Tomek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od czasu do czasu są organizowane spoty zarówno przez użytkowników tego forum, jak i przez lokalny klub skuterowy KSW (Klub Skuterowy Wrocław). Na razie z powodu zimy, nic nie jest planowane.

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej "za" :P

Ale jednak mysle ze trzeba poczekac do wiosny i sie spotkamy-przyjedziemy na swoich "rumakach" :lol:;)

P.s.Tomcio - mamy wspolne tematy - majka250:)

Odnośnik do komentarza
Jestem jak najbardziej "za" :lol:

Ale jednak mysle ze trzeba poczekac do wiosny i sie spotkamy-przyjedziemy na swoich "rumakach"  :P;)

P.s.Tomcio - mamy wspolne tematy - majka250:)

Jasne że mamy :o w niedzielę wracam do polski,i dalej podejmuję walkę ze ściąganiem ,i lakierowaniem plastików. :P Wiesz zawsze można się spotkać bez :P

Odnośnik do komentarza

tylko sie nie podzielmy na alkoholowych i bezalkoholowych..skuterowych i nieskuterowych badz ze skuterem i bez skutera, bo sie ekipa przerzedzi.Pomysl git ze spotkaniem,bierzmy przykład z kolegów z Warszawy.Najdalej w drugiej polowie marca mozna cos wymyslic bo dla chcacego nie ma nic trudnego..jak juz sie jezdzi to do meetingu niedaleko:).powodzenia w przegladach, wymianach, sciaganiach z zagranicy itp.itd.Byle do zobaczenia. !happybth !OK

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Pogoda w końcu się do nas uśmiechnęła,może zorganizujemy jakiś spocik ? trzeba się obudzić z letargu zimowego !scooter !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam!ja bardzo chętnie ale jakos w tygodniu po poludniu bo weekendy srednio.jak np.dzis siedze w pracy a jutro uczelnia.28go mamy jechac do ksiaza...wybierasz sie?6:53 ty rzeczywiscie nie mozesz juz spac z powodu ladnej pogody...gdyby nie praca to juz bym siedzial na moto.. !TAZ

Odnośnik do komentarza
Witam!ja bardzo chętnie ale jakos w tygodniu po poludniu bo weekendy srednio.jak np.dzis siedze w pracy a jutro uczelnia.28go mamy jechac do ksiaza...wybierasz sie?6:53 ty rzeczywiscie nie mozesz juz spac z powodu ladnej pogody...gdyby nie praca to juz bym siedzial na moto.. ;)

Jeżeli tylko pogoda dopisze to chętnie się zabiorę.....

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Może by tak na szybko zorganizowac jakieś spotkanie,pogoda ma być przez cały weekend bardzo ładna,co Grupa Dolnośląska na to ? !happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Dzis, godzina 16:00. Pod Pasazem Grunwaldzkim przy wejsciu od strony salonu SKODY (Piastowska). Bede ja z malzonka, Tomcio z luba. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Trudno :/

Na nastepny weekend planuje z zona grila nad odra na walach (kolo mego domku - ZBigu wiesz gdzie). Kto chetny - zakupic kielbache i trunki (jakie kto lubi) i zapraszamy. Piesek bedzie wiec i zwierzaka mozna wziasc tez! Polecam autobus/kolege aby ;) moc wypic.

Odnośnik do komentarza
niestety pozdrawiam z pracy:(...ale możecie mnie odwiedzić w rynku:)dzis ma padac wogole ale jesli tak jak wczoraj to nie ma co pekac:)

BIG Z,

a gdzież Ty tam pracujesz w tym Rynku?

!piwko

Odnośnik do komentarza
niestety pozdrawiam z pracy:(...ale możecie mnie odwiedzić w rynku:)dzis ma padac wogole ale jesli tak jak wczoraj to nie ma co pekac:)

Mateusz,twoje zdrowie !tut !happybth !tut :) następnym razem będzie nasze zdrowie :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Panowie może zorganizujemy małe :) na sobotę ???? oczywiście bez !OK Czekam na propozycje, i mam nadzieje że BigZ nie pracuje akurat w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza

Qrcze-chyba jakis spot mnie ominal:(

Moze jakies spotkanko zrobimy na weekend przy !bicz bo pogoda raczej nie sprzyja !scooter

Co wy na to?????

Odnośnik do komentarza

Ja niestety bez $$$ jestem do 1-go !bicz Premia i prowizja z pracy mi się odwlekła o pół miesiąca więc raczej spasuję. Chyba, że gdzieś blisko mnie to przynajmniej popaplać będzie można !happybth

Enek ja zawsze do siem zapraszam :) Tylko tel wcześniej czy jestem w domq. Pakuj brovar do majki i przyjeżdżaj!

W sobotę ma być 20 stopni i bez deszczu !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...