Skocz do zawartości
Forum Burgmania

www.tusiedzieje.info/maps/motocykle


Enek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie mam bardziej do adminow dlaczego nie jestesmy zaznaczeni na mapie zlotow i imprez KLIK???

Chodzi głownie o taka impreze jak BURGMANIA 2010

Z tego co wiem to ta strona jest dosyc dobrze znana na cała polske.

Dobrze by bylo jakbysmy tez tam sie pojawili:)

Odnośnik do komentarza

Hmm, wydaje mi sie, ze najprosciej bedzie odpowiedziec: nie szukamy na sile "przypadkowych" uczestnikow zlotu i nie chcemy, aby ilosc przeslonila jakosc :( .

To tak w naprawde mocnym skrocie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że jest to zlot skuterowy i sympatyków skuterów, więc motocykle i cały z tym bałagan nie jest potrzebny, ale to oczywiście tylko moje zdanie. Kto był na Burgmanii i innych zlotach motocyklowych to na pewno zrozumie różnicę.

Odnośnik do komentarza

Ok-spoko-rozumiem.

Chyba faktycznie to nie ma sensu bo nazjezdzaja sie biegowcy i zacznie sie palenie gum,wycie silnikow,strzelanie z tłumikow itp,itd......

Ps.Sorry za ten głupi pomysl :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Myślę że jest to zlot skuterowy i sympatyków skuterów, więc motocykle i cały z tym bałagan nie jest potrzebny, ale to oczywiście tylko moje zdanie. Kto był na Burgmanii i innych zlotach motocyklowych to na pewno zrozumie różnicę.

Masz rację Marku. Różnica jest bardzo duża. Miłośnicy maxi na pewno nas znajdą jeśli tylko bedą chcieli. Burgmania to trochę jak zjazd rodzinny. Zloty motocyklowe to zupelnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza

GDYBY NIE CONIEKTÓRZY MANIACY MOTOCYKLOWI, TO NIE WIEMY CZY TEN JAK TO NAZWALIŚCIE "BAŁAGAN" W OGÓLE BY WYPALAŁ..... CO ROKU.... !!!!!!!!!!!!

BAAAAAAAARDZO EGOISTYCZNE PODEJŚCIE, BO NASZYM ZDANIEM NIE WAŻNE CZYM SIE JEŹDZI... ALE SKORO NIE CHCECIE MIEĆ WSPÓLNEJ IMPREZY TO ZROBIMY SOBIE DWIE BURGMANIE ( SPODZIEWAMY SIE, ŻE NA POMORSKIEJ BĘDZIE NAS WIĘCEJ)

DZIĘKI ZA SZCZEROŚĆ!! GRATULUJEMY PODEJŚCIA !happybth

Przypominam, że DUŻE LITERY na forum oznaczają krzyk.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kucharz, a możesz małymi literami (chyba, że musisz nadal krzyczeć) i trochę jaśniej określić o co Ci chodzi? !happybth

Szczególnie to mnie ciekawi:

ALE SKORO NIE CHCECIE MIEĆ WSPÓLNEJ IMPREZY TO ZROBIMY SOBIE DWIE BURGMANIE ( SPODZIEWAMY SIE, ŻE NA POMORSKIEJ BĘDZIE NAS WIĘCEJ)

Odnośnik do komentarza

DROGI MARIUSZU, NIE UKRYWAM, ŻE POCZUŁEM SIE DOTKNIĘTY !OKK A W SUMIE TO JAK USŁYSZAŁEŚ, ŻE KRZYCZĘ... !happybth Z PRZYZWYCZAJENIA PISZE Z CAPSA.

A W OGÓLE TO MYŚLISZ, ŻE NIE MAM RACJI? BO NIE WIEM, CZY MNIE SIE COŚ TAM POKRĘCIŁO...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Drogi Kucharzu, nie wiem co się komu pokręciło ale ponownie proszę... wyłącz Caps'a !happybth

Odnośnik do komentarza

Uważam, że z jednej strony mam dużą rację. Pewnie nie tylko ja tak myśle, ale nikt nie ma na tyle odwagi żeby nazwać rzeczy po imieniu !happybth sorry ale takie jest moje zdanie. Jeżeli nie macie ochoty na wspólne biesiadowanie to wydajcie ogólny "zakaz wjazdu" dla NAS na tego typu imprezy, a nawet zablokujcie na forum, bo to WASZE. Pozdrawiam Kucharyna !happybth

Skoro już sobie nagrabiłam w całym Klanie, to już nie bede do Was jeździć z Kucharzem !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ratunku! !OKK

Wiosno... przybywaj... !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kucharz wybacz mi też ale chyba nie zrozumiałeś czegoś lub czegoś się na wąchałeś - ale NIE w to wąchanie ie wierzę więc jednak na pewno coś Ci się delikatnie powymieszało.

Z dnia na dzień jestem coraz bardziej przekonany że tegoroczna zima działa negatywnie na burgmaniaków i pomysł z kuligiem zimowym to najlepsze co może nas spotkać.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Hmmm.chyba to troche za daleko zaszlo...

Przeciez nie jestesmy na "mapie" bo nie chcemy nikogo obcego(z poza forum)

Kucharz masz byc z kucharyna i koniec tematu !happybth

Odnośnik do komentarza

..... sugerujesz mi zimową depresję !happybth można i tak wytłumaczyć !happybth

Kończę już te miłe konwersacje, bo przyjdzie Kucharz z roboty i po d.... mi da :P

Mam nadzieje, że nikt sie na mnie nie obraził, no a Ty szczególnie, bo pospływać bym jednak chciała..... na zlocie (no chyba że mnie "wygonicie" z listy) :P !piwko

AHA! ALE KUCHARZ NIC NIE WIE, OK ?!! !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Spoko Kucharyna, nikt się nie obraził !happybth Kajaki będą na Was czekały !happybth

Ale tak na przyszłość--- jak będziesz balowała to daj znać... chętnie wpadniemy i także coś przechylimy !piwko ;)

Aha, i nie przejmuj się, ja też powoli dochodzę do wniosku, że czytanie forum na trzeźwo staje się nierealne :P;)

PS. Oczywiście Kucharzowi ani mru mru... !OKK

:P:P:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!piwko :P To się narobiło.Chyba też czegoś nie doczytałem i pisałem do kucharza a tu kochana przez kucharza kucharynka.Zawsze gdzieś coś namieszam !OKK .

Pozdrawiam serdecznie.

Z doświadczenia wiem że z kobietami się nie dyskutuje !happybth bo można źle na tym wyjść lub !happybth .

Odnośnik do komentarza

Naprawde, bardzo HA- HA, nie palę tytoniu i nie spożywam napojów alkoholowych, jeżeli mi zarzucacie nietrzeźwość, nie pamiętacie? !piwko :P

Nie wierze że to pisze, ale Łukasz wspominał ostatnio coś o ....

nowym burgolocie !OKK nie podoba mnie sie to, ale jak macie nas wyobcować.... !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
Ratunku!  !piwko

Wiosno... przybywaj...  !OKK

Zgadzam się z Ojcem Dyrektorem w 100% bo z tego co obseruję na forum to niektórym dosłownie odbija !happybth nie w tą stronę co potrzeba !happybth !!

"LUDZIE DAJCIE SOBIE NA WSTRZYMANIE - WIOSNA JUŻ NIEBAWEM !!"

dla rozluźnienia znowu zamieszczę tą fotkę :P

1265533119_by_xdmarian.jpg

Pozdrawiam

Marynarz :P

Odnośnik do komentarza

Przeciez fakt, ze nie "oglaszamy sie na sile" na jakis zlotowych stronach i nie walczymy zawziecie o liczbe Uczestnikow, wcale nie znaczy, iz nie chcemy spotkac sie ze znajomymi !happybth ...

Jedno z drugim nie ma nic wspolnego, przeciez nawet gdzies napisalem o mozliwosci przybycia moto, samochodem, PKS czy PKP...

Oczywiscie, ze zlot jest maxiskuterowy... ale wszyscy znajomi sa b. mile widziani. To przeciez jasne !happybth .

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że kontrowersyjne posty generują użytkownicy motocykli.Czyżby utworzyli tajną komórkę mającą na celu rozłam rodziny skuteromaniaków?

A tak na poważnie to ciekawe zjawisko.Czy można je tłumaczyć tym że jednak trzeba wybrać określoną opcję,bo trudno wyznawać zasady,inne w obu środowiskach?

Nie można zbyt długo stać w takim rozkroku bo w końcu coś pęknie :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem przewagą zlotu Burgmaniaków jest to, że mamy w zasadzie tylko jedną "organizację" maxiskuterową w PL. I niemal każdy miłośnik 2oo w budzie skuterowej wie, o którą chodzi. Nie każdy natomiast udziela się aktywnie na forum. Zlot w obecnej formie zapewni dobrą integrację, wymianę doświadczeń i !piwo Zloty motocyklowe niestety - zwykle pomimo, że impreza jedna to wyraźnie widać "obozy" - tutaj urzędują ściganci, tam za rogiem przyodziani w skóry harlejowcy etc. I jaki tu sens takiego zlotu?

Popieram formę "tylko klubowicze, forumowicze i znajomi" !happybth

Koledzy na nie-skuterach - przecież my wiemy doskonale, że jesteście tacy sami jak reszta userów 2oo obecna na tym forum. Niestety jak pokazuje historia wszelakich imprez motocyklowych - nawet na Motomikołajach pod Kościołem nie obyło się bez kilku anormalnych, którzy musieli zostawić nieco gumy na asfalcie i postraszyć babcie wychodzące z kościoła odgłosami wystrzałów !happybth Super zabawa - ale chyba tylko dla tak się bawiących...

Odnośnik do komentarza

popieram podpisując się ręcami i nogami !happybth .Co do motomikolaja 2009 wroclaw bylo wlasnie tak dokladnie jak opisales. jedna ekipa tu druga tam.ja pomimo tego ze na dzien dzisiejszy krece sie wokol zakupu biegowca, to swoj poczatek mialem ze skuterami. Duzo na tym forum dowiedzialem sie i dokonujac dobrych zakupow 2oo czy akcesoriow. mysle intensywnie o burgmanii w czerwcu ale jak narazie musze czekac ze wzgledu na prace.Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...