Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Debil, to mało powiedziane...


Marynarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemo84

Wiecie co? Nie wiem czym te "zwierzeta " sa karmione. Słowo debilizm to najdelikatniejsze jakie moge uzyc w takiej chwili. Czy po pierwsze ludzie maja taka znieczulice na ludzka tragedie? I dlaczego ludzie którzy w ten sposób afiszuja swoja osobe nie sa karani? W pierwszej kolejnosci skazał bym na długie lata TYPA który rozpoczyna taki Blog. "Zabiłes człowieka POCHWAL sie na NK". Nie wiem co napisac rece opadaja. Jest takie nieprzyzwoite zdanie apropos tego. "Zeby matka wiedziała co z ciebie wyrośnie to od razu by cie z h... zlizała.

Przepraszam ale mi nerwy puszczaja.

Z dala o takich kretynów tylko jak ich rozpoznac?

Odnośnik do komentarza
Gość Tomek_Smartlandia

Hmmmm ... a ja byłbym ostrożniejszy w ocenie bo jeśli sprawca pokazał to w necie jako przestrogę a nie jako "chwale się" to ... przekaz jest wtedy zgoła odmienny tym bardziej, że nie znamy szczegółów zdarzenia i być może krzywdzimy tego kogoś ... hmmm

W większości wypdaków z udziałem jednośladów wskazuje się opiniami z reguły jako sprawcę "motocyklistę" a sami wiecie, że z tym bywa różnie.

Tak czy owak ... w mojej ocenie okropny wypadek, niepotrzebna śmierć i motocyklista będzie nosił jego piętno do końca życia, niestety. To sa fakty które moim zdaniem wynikają z załączonego materiału i nie ryzykował bym na ich podstawie dalszych ocen ... ale to mój odbiór przekazu i opinia z która oczywiście nie musicie się zgadzać :lol: .

Odnośnik do komentarza

Bez komentarza.

Myślę, że to prowokacja. Jeśli tak, nie warto sobie zawracać głowy. A jeśli to "żart" (podpis pod fotką pochodzi od osoby trzeciej) to humor nie bardzo w moim guście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

demotywatory to nie jest według mnie portal opiniodawczy i wpisy oraz zdjęcia tu umieszczane mają cel, jak wyżej wymieniono, prowokatorski.

Dlatego do niego nie przywiązuję istotnej wagi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie nie oburza podpis pod zdjęciem z demotywatorów tylko komentaż pod zdjeciem zamieszczonym na Naszej klasie: "mój wypad(ek).... Lepsze zdjęcia http......." i to jest karygodne. Wiadomo wypadek, wypadkowi nie równy i nie mażna po oceniać na podstawie takich suchych faktów. Jak ktoś zamieszcza zdjęcie na takim portalu i odsyła do lepszych zdjęć, żeby się pochwalić, to napewno nie bedzie miał skrupułów.

Odnośnik do komentarza
Wiecie co? Nie wiem czym te "zwierzeta " sa karmione. ..........

Nie da się ukryć, że ów luddź ma coś poważnego z głową ekscytując się czyjąś śmiercią. I nie jest ważna tu czja wina, tragedia zawsze nędzie tragedią!! Jednak nie zgodzę się na porównywanie takich zachowań do zwierząt, one jeśli zabijają to z potrzeby obrony lub zdobycia pokarmu, ludzie natomiast z chęci zysku lub ????? Zwierzęta są dużo lepsze pod tym wzgledem od gatunku homo sapiens, nie morduję, nie są złośliwe, nie donoszą, nie sprzedają znajomych z chęci zysku itp, niestety człowiek to nie brzmi dumnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Przemo84
Nie da się ukryć, że ów luddź ma coś poważnego z głową ekscytując się czyjąś śmiercią. I nie jest ważna tu czja wina, tragedia zawsze nędzie tragedią!! Jednak nie zgodzę się na porównywanie takich zachowań do zwierząt, one jeśli zabijają to z potrzeby obrony lub zdobycia pokarmu, ludzie natomiast z chęci zysku lub ????? Zwierzęta są dużo lepsze pod tym wzgledem od gatunku homo sapiens, nie morduję, nie są złośliwe, nie donoszą, nie sprzedają znajomych z chęci zysku itp, niestety człowiek to nie brzmi dumnie.

Zgodze sie z Tobą lecz jak ujac to COŚ skoro to nie zwierze a napewno nie człowiek.

Mimo tego ze prawdopodobnie jest to prowokacja badz inne sprzyjajace prowokacji sytuacje nie moge do siebie dopuscic jak mozna wrecz drwic sobie z tragedii. Wogole pod jakim wzgledem ma byc to smieszne?

Słowo "lepsze zdjecia" itd albo "Pochwal sie..." jest czyms co w tym przypadku jest najbardziej karygodne.

Sam wypadek jest napewno nieprzyjemny dla nikogo sprawcy jak i ofiary a zwłaszcza gdy jedno z nich konczy zycie w ten sposób i napewno u wiekszosci osób wywołuje pokore, żal, i zyciową tragedie której sie nie cofnie.

Słowa i sam pomysł stworzenia czegos taiego jak ta strona to zwyrodnienie umysłu tego człowieka który za tym stoi.

I faktycznie za co przepraszam. Zwierzetom nie bede ujmował bo ich zachowanie jest stosunkowo bardziej mądre od zachowania "ludzkiego".

Ps. Nie mam zamiaru nikogo urazic piszac "ludzkiego" . Mam tylko i wyłacznie na mysli tych idiotów, którzy w ten sposób drwią z tragedii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

rzeczywiście link i opis są conajmniej nie na miejscu chyba że zdjęcia tam umieszczone miałby dowodzić niewinności człowieka który słusznie bądź nie został oskarżony o zabicie człowieka. I nie chce być źle zrozumiany "chwalenie się" spowodowaniem wypadku to dobilizm jakich mało ale z drugiej strony bardzo często słyszymy że wariat na motocyklu zabił a wina nie zawsze jest po jego stronie. W poprzednim sezonie w nocy na droge przedemną szeroką sinusojdą wyszedł koleś który był podcięty to małe słowo nic się nie stało ale gdyby coś było w takim przypadku napewno nie chciałbym żeby pisano o mnie że debil rozjechał pieszego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...