Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warszawa Ursynów - mini spotkanie przy !piwko


Glub

Rekomendowane odpowiedzi

Ursynów nie jest duży ale i nie mały.

Rzucam propozycję spotkania piwnego z powodu tego białego czegoś skutecznie utrudniającego nawijanie kilometrów.

Będzie odzew?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Glub

    25

  • Klaud

    12

  • Marynarz

    4

  • Niunio

    3

Top użytkownicy w tym temacie

okiej. w przyszły piątek 19 mam co prawda spektakl ale może się kolega da namówić na zamianę.

A może napiszesz coś więcej ? Ja pracuję do 19 a z Mokotowa to jak splunąć !happybth

Daj dokładne namiary gdzie, kiedy i o której !happybth

Odnośnik do komentarza

którą knajpę wybieramy? Starlight Cafe? jest czynna do 22. Charlie Pub do 24 i można pograć w billard lub w lotki. innych knajp nie znam. chyba że wy coś zaproponujecie.

- jeśli kolega nie zrobi za mnie spektaklu to dopiero na ursynowie będę o 22 więc ... tak nie do końca fajnie.

edit:

Jeśli [za dużo tych jeśli] się wymigam z roboty to wtedy może byśmy się spotkali o 20.

Ja proponuje Charlie Pub, w galerii ursynów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w końcu, czy się propozycja terminu była na dziś, czy na za tydzień - jeśli na 19go, to się piszę !happybth

Odnośnik do komentarza

Chłopaki tylko nie 19 - go, może 26 wszyscy sobie poustawiamy inne sprawy. Dziewiętnastego ja niestety nie będę mógł atak chciałbym się z Wami spotkać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi, to 26go też jest OK. Może te białe świństwo już stopnieje trochę i będzie można sprzęt wyprowadzić...

Odnośnik do komentarza

liczę na to:) a raczej chciałbym, lecz nie liczę na to po przejrzeniu prognoz.:lol:

Marynarzu- nie dasz rady się zamienić w pracy byś skończył wcześniej 26?

Odnośnik do komentarza

Umówmy się może, że każdy do środy 24- się zdeklaruje co do obecności i będziemy się udogadywać co do miejsca.

Klaud ty naprawdę wieżysz że to białe g....no zniknie do 26.02.2010? Niepoprawny z Ciebie optymista :D

Odnośnik do komentarza

Ja niestety jestem za 26. Wtedy nie muszę robić sztuk żeby się wymigać ze sztuki !happybth

a przypominam że w ten weekend jest wystawa moto

PS- a jakby kto chcial wpaść do teatru to info na PM a Repertuar TU. !happybth

Odnośnik do komentarza

Panowie- jutro zarezerwuje jakiś stolik w Charlie Pub w Galerii Ursynów, wejście z boku, od al KEN.

lub ze środka galerii.

Godzina 20:00 co by wszyscy zdążyli !piwko

Odnośnik do komentarza

dobra - żeby się zrozumieć: JUTRO ZAREZERWUJESZ, ale na piątek, tak? Czy NA JUTRO zarezerwujesz? !w00t

Bo ten tydzień jestem we Wrocku, ale na piątek na 20-21ą powinienem być :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...