Skocz do zawartości
Forum Burgmania

proszę o pomoc w ocenie Majesty


Julek

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na allegro Majesty 250, dzwoniłem do facia, sprowadzona z Włoch w tamtym tygodniu, podobno wariator do wymiany , daje nowy, "mówi, że przy tym przebiegu trzeba wymienić" 22kkm, podobno bez obcierek, wygląda nieźle, co myslicie, może ktoś coś zauważy niepokojącego?

Majesty

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze w 2001 nie bylo jeszcze takiego budzika, ale moge sie mylic, i jesli to jest czarny kolor to chyba tez takiego nie bylo fabrycznie.

Wzorki na kanapie pasazera tez chyba pozniej sie pokazaly.

Odnośnik do komentarza

kolor granat ciemny, z tymi zegarami to też nie wiem jak i co...ogólnie nie wygląda źle...ale nie chciałbym się wpakować w jakiegoś strupa :)

Odnośnik do komentarza

Zegary musialy byc wymienione taka deske rozdzielcz Majka dostala chyba w 2003r.

Kolega Rudy ma Majeczke do pogonienia, z nim pogadaj a nie szukasz na alledrogo.

Odnośnik do komentarza

facio sprzedaje praktycznie w Warszawie, więc nie musiałbym nawet po nią jeździć daleko i cena ciekawa dosyć...podejrzewam, że jeszcze coś do urwania ale skoro mówicie, że jakaś niepewna to rzeczywiście trzeba uważać..

Odnośnik do komentarza

Zegary i kanapa jest z 2003, a wiec. Albo Majka jest poskladana z paru majek. Albo to jest majka z 2003 a papiery sa od innej z 2001.

Ja bym nawet nie tracil czasu na jej ogladanie, smierdzi z daleka.

Odnośnik do komentarza

Chyba gościu ewidentnie coś popieprzył. W opisie info, że ma do sprzedania dwie sztuki. Możliwe, że zdjęcia są od nowszej... innej sztuki.

Odnośnik do komentarza

Niby ładna ale coś tu śmierdzi... zegary od innego rocznika w aukcji nie ma praktycznie żadnych informacji (przebieg itp) no i niby 2 sztuki a o drugiej ani słowa coś nie halo.... ale to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Niby ładna ale coś tu śmierdzi... zegary od innego rocznika w aukcji nie ma praktycznie żadnych informacji (przebieg itp) no i niby 2 sztuki a o drugiej ani słowa coś nie halo.... ale to tylko moja opinia

Burgmany 400 też ma niby dwa z dwóch róznych roczników ale o drugim nic nie ma.

Może ta yamaha to własnie są dwa egzemplarze złożone do "kupy". Albo jeden a z drugiego papiery.

Odnośnik do komentarza
Znalazłem na allegro Majesty 250, dzwoniłem do facia, sprowadzona z Włoch w tamtym tygodniu, podobno wariator do wymiany , daje nowy, "mówi, że przy tym przebiegu trzeba wymienić" 22kkm, podobno bez obcierek, wygląda nieźle, co myslicie, może ktoś coś zauważy niepokojącego?

Majesty

To jest Majka 2003 w górę- wskazuje na to kanapa z przetłoczeniami, lakierowany plastik pod szybą, zegary, tylna lampa. Albo zamieścił od złej zdjęcia, albo papiery ma z 2001. Warto podjechać, zobaczyć, spisać nr VIN i podjechać do serwisu Yamahy i sprawdzić po VINie co to powinno być.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie widziałem ta majesty link , facio sprowdził ja z Włoch rok prod. 2001, a modelowy 2002, wszystko wygląda ok więc raczej model nowszy, czy ktoś z Warszawy może będzie miał czas i ochotę podjechać ze mną jeszcze raz aby sprawdzić ja mechanicznie, czy silnik chodzi ok itd.(jeśli chodzi o skutery to raczej sie nie znam na mechanice), będe wdzięczny za pomoc ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...