Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chwile uniesienia na skucie


Rekomendowane odpowiedzi

Moze cos i czuje ale lepiej sie nie przyznawać bo też czyta forum czasami !tut Jeszcze wyjdzie że to jakaś zdrada czy cos... !piwko

No tak w sumie to troche egoistyczne. :) Ja mam skuter i ja a ona tylko mnie. !holiday

Może poprostu muszę ja namówić na mały :) co by nie był wiekszy od mojego !holiday ( :) oczywiscie ).

Odnośnik do komentarza

Jest pewien problem,

TO NIE BYŁ SKUTER ale zwykły MOTOROWER, ;):(;)

a to różnica.

Rozumiem, że nikt nie patrzył na pojazd, zaś wszyscy na stękającą babę.

Odnośnik do komentarza
....

Rozumiem, że nikt nie patrzył na pojazd, zaś wszyscy na stękającą babę.

Ojjj widzę, że kolega chce nam odebrać marzenia !scooter

rozumiem, że to nie z zawiści a z tesknoty !OK

i kolega by sobie chętnie poprostu pojeździł by rozładowac emocje, ...a na czym ta jazda, to już nie wnikam ;)

...i OCZYWIŚCIE chodzi mi o skuter lub motorower

Odnośnik do komentarza

Marzeń nikomu nie chcę odbierać,w końcu to właśnie marzenia są najciekawszą stroną życia ziemskiego. Jeśli chodzi o jazdę, to o takim motorowerze (powtarzam, że to nie jest skuter) marzyłem w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych więc jazda nim mogla by być jedyniem przejażdżką małym oldtimerem, natomiast jeśli chodzi o dziewczę na motorowerze, to ;) . Eeeeeeeeee, nie jest w moim typie !scooter

Widok z filmu akurat nie podnosi u mnie poziomu emocji, wiec nie ma czego rozładowywać, celibatu nie uprawiam, by łapac się wszystkiego, szczególnie na polnej drodze wypapranego w matce ziemi po wywrotce. Mało estetyczny widok !OK

Odnośnik do komentarza

Eeee tam. Zazdrościsz po prostu, że to nie ty "wypaprałeś" tę niewiastę w "matce ziemi", a MOTOROWER (a może jednak motocykl?). !YES

Odnośnik do komentarza
Eeee tam. Zazdrościsz po prostu, że to nie ty "wypaprałeś" tę niewiastę w "matce ziemi"

A Ty myślałeś, że jak jest, ja już jestem po pięćdziesiątce, po operacji czterech bajpasów, więc nie mogę się już przemęczać i powinienem unikać wszelkich wzruszeń. Najgorsze, że to wszystko jest prawdą, kurde !OKK !happybth

Odnośnik do komentarza

jagroski luzik - była taka książka "Stary człowiek i może" - więc idź za przykładem i nie przyznawaj się nawet, że jest inaczej !happybth

Swoją drogą to ta niewiasta skutrowa mogłaby być pielęgniarką Twoją osobistą - jak tym pogardzisz, to nie ma dla Ciebie rarunku żadnego. Nawet !happybth tu nie pomoże!

Odnośnik do komentarza
"Stary człowiek i może"

Swoją drogą to ta niewiasta skutrowa mogłaby być pielęgniarką Twoją osobistą - jak tym pogardzisz, to nie ma dla Ciebie rarunku żadnego. Nawet B) tu nie pomoże!

Jak widzę, wiesz czego mi potrzeba ;) Poczekam jak się ociepli to i przestanę marudzić ;) !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...