Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Gwiaździsty 2010


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Znany jest już termin Zlotu Gwiaździstego Jasna Góra 2010. Uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego odbędzie się w dniach 17 i 18 kwietnia 2010 roku na Jasnej Górze.

W ubiegłym roku, wg Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, na Jasnej Górze było ponad 23.000 motocykli i 40.000 ludzi. Był to największy motocyklowy zlot w Europie.

Jeśli ktoś chciałby plakat (można go zobaczyć tutaj) aby szerzej rozpropagować to wydarzenie, w marcu postaram się go mieć u siebie w większej ilości. Mógłbym je rozesłać do kilku naszych prężnie działających regionów, żeby na spotach można było się weń osobiście zaopatrzyć. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • leszek_krakow

    6

  • helmutek76

    6

  • ZYBEX

    5

  • Niunio

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Chociaż wolę bardziej kameralne zloty to myślę, że w tym roku przyjadę do Częstochowy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W 2009 tak zmarzłem, że paluszki czucie straciły. Jak będzie znowu 2 stopnie to tym razem ................................................. też pojadę. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mysle ze Burgmaniacy powinni sie spotkac w jednym ustalonym miejscu i razem prezentowac Burgmanie.

Co wy na to?

No właśnie. Bo ja ostatnio choć wypatrywałam to nikogo z Burgmanii nie wypatrzyłam... !tut

Odnośnik do komentarza

Mysle ze Burgmaniacy powinni sie spotkac w jednym ustalonym miejscu i razem prezentowac Burgmanie.

Co wy na to?

No właśnie. Bo ja ostatnio choć wypatrywałam to nikogo z Burgmanii nie wypatrzyłam... !tut

Przecież na środku była flaga burgmanii na baaardzo wysokim maszcie.Patryk się o to postarał !OK

Odnośnik do komentarza

Ja napewno jadę !OK Jeśli bedzie zbierała sie wieksza grupa z Warszawy na wspólny wyjazd to chętnie się podłącze !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mysle ze Burgmaniacy powinni sie spotkac w jednym ustalonym miejscu i razem prezentowac Burgmanie.

Co wy na to?

No właśnie. Bo ja ostatnio choć wypatrywałam to nikogo z Burgmanii nie wypatrzyłam... !tut

Przecież na środku była flaga burgmanii na baaardzo wysokim maszcie.Patryk się o to postarał !OK

To co ja ślepa!? :D Chyba zmienię soczewki na mocniejsze... Naprawdę nie widziałam. :P Może była za wysoko?.. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...) Jak dziadek jedzie to ja też !zorro

!zorro "Dziadek do orzecha"? !zorro

:D Trudny orzech do zgryzienia !w00t

Pewnie też się wybiorę.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się czy nie zastosować rozwiązania kompaktowego: w sobotę nasze rozpoczęcie w Wa-wie lub okolicy, a niedziela na Jasnej Górze. Co Wy na to? Taki wiosenny moto-łykend? !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...