Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dni otwarte Honda Plaza 6-7 Luty 2010


motokoce.pl

Rekomendowane odpowiedzi

armadillo.jpghonda.png

W dniach 6-7 luty 2010 zapraszamy wszystkich na 'dni otwarte' warszawskiego salonu Honda Plaza .

Podczas imprezy (w niedzielę o godzinie 13:30) odbędzie się prezentacja miejskiej odzieży Armadillo z kolekcji 2010. Będzie to dobra okazja aby zobaczyć z bliska i przymieżyć doskonałe produkty z Anglii, jak również przetestować właściwości ochraniaczy d3o!! Propozycja jest wyjątkowo atrakcyjna zwłaszcza, że od początku lutego wszystkie produkty Armadillo są w nowych, niższych cenach.

Dodatkowo zespół Honda Plaza przygotował:

- 5% rabatu na kaski Arai oraz 10% rabatu na pozostałe akcesoria, kaski i odzież w dziale motocykli,

- Prezentację oraz szkolenie nt. technologii stosowanych w kaskach Arai – w niedzielę o godzinie 12:00

- Prezentację długo wyczekiwanych nowości motocyklowych – VFR 1200F, VT 1300CX i Shadow Spirit Black – w niedzielę o godzinie 14:00.

Zapraszamy w sobotę w godz. 9-16 i w niedzielę w godz. 10-16. Do zobaczenia w Honda Plaza na ul. Malowniczej 29a w Warszawie!

Mens%20Parka_1.jpgCity%20Rider.jpgMac%201.jpg

Ladies%20Mac%205.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
- Prezentację długo wyczekiwanych nowości motocyklowych – VFR 1200F, VT 1300CX i Shadow Spirit Black –

W ostatni czwartek zostałem zaproszony na prezentację powyższych modeli do Klubu Eve. Największe wrażenie zrobił na mnie nowy VFR... naprawdę ciekawa propozycja dla ceniących podróżowanie i nie lubiących skuterów !sciana

Odnośnik do komentarza

Naprawde miła impreza. Ciekawy pokaz kasków Arai. Interesująca była również prezentacja motokoce.pl i kolekcji Armadillo. Moja kobieta był zachwycona tymi ciuchami. Po dokładnym obejrzeniu kolekcja naprawde godna uwagi. Oczywiscie to bardzo miejskie ciuchy i raczej nie na typowe maxi ale i tak ciekawe.

Odnośnik do komentarza

W ostatni czwartek zostałem zaproszony na prezentację powyższych modeli do Klubu Eve. Największe wrażenie zrobił na mnie nowy VFR... naprawdę ciekawa propozycja dla ceniących podróżowanie i nie lubiących skuterów  ;)

VFR jak dla mnie naprawdę piękny sprzęt,chociaż bardzo lubię skutery ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...