Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W dniach 19-21 Lutego 2010 roku odbywać się będzie II-ga Ogólnopolska Wystawa Motocykli 2010 organizowany przez firmę Motoroni. Miejsce tak samo jak w zeszłym roku: MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie.

Szykuje się kilka premier choć w kategoriach maxi raczej zastój :ph34r:

Pokazane zostaną jedynie znane modele dużych skuterów (może jakieś liftingi) a jedyne co może się pojawić z pojazdów płozowych nieznanych to Honda 125 PCX... choć i to nie jest pewne :(

Dziwi natomiast brak stoiska Yamahy... że o Piaggio/Vespie/Gilerze czy Kymco nie wspomnę :(

Tak czy owak- na targach Klub Burgmania będzie jak zawsze obecny !OK , więc do zobaczenia :o

Link do strony targów

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli klasycznie, imprezę zdominuje chińska myśl techniczna,

w myśl zasady Cena Czyni Cuda... :ph34r:

Ale przejść się można, zwłaszcza, że mam "rzut beretem".

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czyli klasycznie, imprezę zdominuje chińska myśl techniczna,

w myśl zasady Cena Czyni Cuda... !scooter

Masz rację, napewno pojazdów made in china nie zabraknie, jednak ogólnie sprzedaż chińskich skuterów w 2009 spadła drastycznie. Ciekawe więc jak zareaguje na to rynek... tzn. rynek sprzedawców 2010. Jedno jest pewne, sporo małych importerów odpadnie.

No cóż, sam jestem ciekaw jakie będą panowały nastroje podczas targów i jakie prognozy będą przewidywali importerzy na ten rok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniach 19-21 Lutego 2010 roku odbywać się będzie II-ga Ogólnopolska Wystawa Motocykli 2010 organizowany przez firmę Motoroni

Dziwi natomiast brak stoiska Yamahy... że o Piaggio/Vespie/Gilerze czy Kymco

Mariuszek chłopaku, ogarnij się i proponuję ci spojrzeć na stronę organizatora w/w wystawy, a tam jak wół widać, że Yamaha jest wystawiana przez PolandPosition - obecny ich dealer, oraz że KYMCO również się wystawia !happybth , więc nie pojmuję skąd te mylne informacje, że Yamahy i Kymco na targach ma nie być??? !happybth Może pomyliły ci się z targami w Mediolanie? !YES

Odnośnik do komentarza

Fajnie jesli pogoda sie troche wyklaruje i bedzie można zawitać na targi !scooter . W zeszłym roku cięzko bylo z parkingiem dla samochodu (i jeszcze płatny) !V . W tym mam nadzieje że dotre na :blink: !OK

Odnośnik do komentarza

Ja w zeszlym, roku bylem i bylo mase miejsc w podziemnym parkingu.

W tym roku pojade oblukac sobie spodenki, bede mial duzy wybor w jednym miejscu. Z checia popatrze na nowy wynalazek Rometa model Division ktorego polska premiera ma wlasie byc na tej wystawie.

Odnośnik do komentarza

No hej,

ja również bedę w sobotę

jak byście chcieli sie zobaczyć

to może gdzieś na targach

w centralnym miejscu ,...tylko o której? !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chciałem zdementować sugestie zamieszczone w pierwszym poście... tak to jest jak czerpie się wiedze niby "ze żrodła" :lol:

Do rzeczy: na targach jest oczywiście Yamaha jak i Kymco.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie stoisko Piaggio/Gilera/Vespa... nie spodziewałem się zobaczyć tam np. MP3 hybrid' a !holiday a jednak... !happybth

Ciekawostką są pokazane małe skutery z elektrycznym napędem, które są, w pewnym sensie, spuścizną po nie istniejącym już Vectrixie.

Np. Govecs

Oczywiście na targach nie brakuje pojazdów rodem z CHRL... rzekłbym nawet jest ich "bogato" ;)

Więcej szczegółów i może jakieś pierwsze fotki za kilka godzin. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Są i to nawet dość sporo !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem dzisiaj na wystawie. Jestem zaskoczony dużą ilościa zwiedzających w piątek. Cały parking podziemny zapełniony. Obawiam się że w sobotę i w niedzielę moze być jeszcze więcej ludzi. Warto przyjść i pooglądać sprzęty. Jest sporo motocykli i skuterów, a także kasków (chociaz nie wszystkie można poprzymierzać), odzieży i akcesoriów. FOTKI

IMGP3315.JPG

IMGP3319.JPG

IMGP3320.JPG

IMGP3337.JPG

IMGP3341.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że warto jednak sie przejść...

Szkoda, że nie będzie "zorganizowanej akcji

nalotu Burgmanii" na wystawę... !yeah

Jak mi się uda, to pewnie koło południa wpadnę.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem i powiem szczerze, to samo co rok temu... no może z wyjątkiem Hybrid MP3, SW-T400. Ale u większości generalnie bez jakiś powalających na kolana zmian.

Generalnie pojechałem bardziej podotykać nowe modele kasków LS2, Airoh, Schoei, Schubert :ph34r:

Fakt jest taki że i jak rok temu króluję chińszczyzna w 5 smakach (albo może nawet i 55 :lol: ).

TUTAJ macie parę fotek... no niestety tylko parę (bo zapomniało mi się naładować aku - i to 2ch sztuk do aparatu, skleroza !sciana ).

Worlan a żona wie o tej pani ??

P2204616.JPG

Hm... cos w tym jest...

P2204621.JPG

Jutro podrzucę coś może jeszcze jak kolega wróci...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...