Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dzień Dziecka dla dziewczyn z MOW w Łodzi.


Gość YARECK

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie już jak co roku poszukuję chętnych do uczestnictwa i pomocy w organizacji Dnia Dziecka dla dziewczyn (wychowanek) Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Łodzi.

W zeszłym roku impreza bardzo się podobała mimo kiepskiej aury - tutaj jeszcze raz dziękuję tym, którzy przybyli i wsparli imprezkę.

W roku obecnym planuję zrobić imprezę również w niedzielę (30 maja), a to dlatego że:

-w niedzielę z regóły większość ludzi ma wolne więc z przyjazdem nie powinno być kłopotów

-na razie po cichu, ale jednak planuje wyjazd 31 maja do Włoch na europejski zlot XJR, który to trwać ma do 4 czerwca.

Wiem, niektórzy pomyślą: "przecież dopiero luty się zaczyna...", ale z doświadczenia wiem, że nie jest to za wcześnie.

Gorąco zapraszam, o szczegółach będę informawał na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

No to fajnie, robi sie mała tradycja :angry:

Jarku może jakiś nr. konta do wplat na fanty!

Oczywiscie jak tylko się uda to i na mnie mozesz liczyć :D

Postaram sie i w tym roku pobiegać po ewent. sponsorach :lol: Zobaczymy co wyjdzie?

Zachęcam i Kolegów Forumowo/Klubowych do przejrzenia zakamarkow jak i rozejrzenia sie po zaprzyjaźnionych firmach! Nawet nie wiecie ile rzeczy da się zlicytowac na Allegro, aby uzyskać nieco środków na tę skromna imprezę lub uzupełnić wyposazenie pokoi Dziewcząt.

Z autopsji wiem, że to naprawdę sympatyczne Dziewczyny, a że nieco pobłądziły - zdarza się - mają szansę na poprawę.

Zachęcam do udziału Ich wożenie daje sporo frajdy zarówno Im jak i nam !OKK

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
No to fajnie, robi sie mała tradycja !tut ... bardzo bym chciał aby tak było.

Jarku może jakiś nr. konta do wplat na fanty! .. myslę, że na zakup fantów można by uzbierać gdzieś osobno, bo tak to moge podac numer konta Stowarzyszenia gdyby ktos chciał cos przelać, ale musze pogadać z zarządem czy da się później z tego konta kupić fanty na dzień dziecka.

Oczywiscie jak tylko się uda to i na mnie mozesz liczyć !happybth wiem że na Ciebie zawsze mogę liczyć.

Zachęcam i Kolegów Forumowo/Klubowych do przejrzenia zakamarkow jak i rozejrzenia sie po zaprzyjaźnionych firmach! Nawet nie wiecie ile rzeczy da się zlicytowac na Allegro, ... mądrze prawisz.

Coś źle zacytowałem post Roberta.

Odnośnik do komentarza

No więc ustaliłem, że można wpłacać datki na konto Stowarzyszenia, ale proszę wtedy w tytule napisać DZIEŃ DZIECKA to za te pieniązki kupi się coś na tę okazję.

Oto dane do konta:

STOWARZYSZENIE POMOCY MŁODZIEŻY NIEDOSTOSOWANEJ SPOŁECZNIE "DLA PRZYSZŁOŚCI"

91-008 ŁÓDŹ

UL.DREWNOWSKA 151

05 10501461 1000002231110319

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponieważ pojawiła się możliwość połączenia imprezy dla dziewczyn z imprezą na Lublinku organizowaną przez aeroklub łódzki, najprawdopodobniej Dzień Dziecka dla dziewczyn z MOW zrobimy 6 czerwca (niedziela) zamiast 30 maja (niedziela).

Będę oczywiście aktualizował informacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ten 6 czerwca nie koliduje ze zlotem BURGMANIA 2010 ? Pozdrawiam kolegów z łodzkiego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No więc zapadła decyzja:

ponieważ impreza na Lublinku, z którą miałem zamysł połączyć niespodziankę dla dziewczyn, stoi pod znakiem zapytania -

Dzień Dziecka dla wychowanek MOW nr 3 w Łodzi przy Drewnowskiej robię 30 maja 2010 (niedziela).

Jak widziecie nie będzie to kolidować ze zlotem Burgmanii więc gorąco zapraszam i proszę jednocześnie o wsparcie.

Proponuję zebrać się między 10:00 a 10:15 na parkingu przy Karskiego i stamtąd podjechać do Ośrodka.

Główną atrakcją ma być oczywiście wożonko ale nad innymi atrakcjami myślę - czekam również na propozycje.

Niech każdy kto ma i może, weźmie drugi kask - bez tego nie ma opcji wożenia.

O szczegółach będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odświerzając:

Wydrukowałem trochę ogłoszeń dotyczących owej planowanej imprezy. Mogę liczyć na czyjąś pomoc w porozwieszaniu ich na drzwiach sklepów, rozdaniu innym motocyklistom?

Proszę na PW lub telefonicznie: 792yamaha

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Klubowicze

Yareck jak tylko pogoda będzie znośna jestem o 10 na parkingu.Pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza

pazdzioch i RobB baaardzo wam dziekuję za obecność i poświęcenie czasu na umilenie dziewczynom dzisiejszego dnia.

Robert tobie dziękuję w szczególności - Ty już wiesz za co.

Mam taką idee aby robić takie imprezy już cyklicznie w każdą ostatnią niedzielę maja ale o tym jeszcze będę pisał na różnych forach. Im więcej nas się będzie w to włączać tym łątwiej będzie o sponsorów.

Oczywiście zapraszam was na kawke i ciasto do ośrodka, dziewczyny robią pyszne ciasto marchewkowe - o terminie będę pisał z wyprzedzeniem.

I oczywiście jak pogoda dopisze, zrobię ognicho u siebie na działce na które też zapraszam, poprzeżywamy jeszcze raz imprezkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...