Skocz do zawartości
Forum Burgmania

głosujemy na fanklub motoryzacyjny roku 2010?


kmodzele

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Adminów o zgłoszenie naszego maxi-klubu (który chyba mogę nazwać fanklubem maxiskuterów) do plebiscytu zorganizowanego przez tygodnik Auto Świat na najlepszy fanklub motoryzacyjny roku 2010.

A potem proszę wszystkich maxi-maniaków do głosowania na burgmanię. Liczę, że nikt nie zapomni zagłosować, zwłaszcza biorąc pod uwagę nagrody dla najlepszych klubów (organizacja i pokrycie kosztów związanych z organizacją 2 dniowego zlotu dla zwycięskiego klubu).

Nie wiem, czy to byłoby uczciwe, ale chyba można - wpisać w opisach swoich komunikatorów (tlen, gg, skype, itd) zachętę do głosowania naszych znajomych.

Link do głosowania http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/

Admini - podejmujcie decyzję i do dzieła. Każdy dzień zwłoki działa na naszą niekorzyść. Juz 2 dni w plecy.

A nawet jeśłi nei wygramy (co szczerze mówiąc jest prawdopodobne), to przynajmniej info o burgmanii pojawi się na stronie często odwiedzanej przez ludzi zainteresowanych motoryzacją. Może komuś z nich zaświta, że jednak porządny skuter, to coś, o czym podświadomie marzyli od dawna... :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    18

  • Barti

    14

  • czaro69

    14

  • eMKa

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm... powyższe głosowanie dotyczy fanklubów KONKRETNEJ MARKI, więc nie można zgłosić OGÓLNIE naszego klubu maxiskuterowego, no... chyba, ze konkretną markę osobno:

Suzuki, Honda, Yamaha, Kymco, Piaggio, Gilera, Peugeot... ble, ble, ble itd.

Chyba fanklubów dotyczących powyższych nie ma zbyt wiele, a jesli są to chyba niezbyt liczne (tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza

"Dobre" :P:(:D Polak potrafi kombinować nawet w tak banalnych sprawach. Cytat ze strony http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/

"W związku ze zmasowanym atakiem botów na nasz system głosowania, zostaliśmy zmuszeni do zmiany mechanizmu, natomiast głosy oddane do tej pory uznać za nieważne.

Niektóre fankluby uruchomiły automatyczne skrypty do głosowania. Postanowliśmy nie wyciągać wobec nich konsekwencji dając im szansę na przemyślenie postępowania i poprawę.

Przepraszamy za powstałe nie z naszej winy zamieszanie i zapraszamy do zabawy!"

Odnośnik do komentarza

no proszę mój czterokołowy klub na prowadzeniu hehe idziemy łeb w łeb z BMW hehe

Wobec tego skoro mamy szansę to zapraszam do głosowania na Mazdaspeed :P

Hmm... powyższe głosowanie dotyczy fanklubów KONKRETNEJ MARKI, więc nie można zgłosić OGÓLNIE naszego klubu maxiskuterowego

ale w regulaminie nic takiego nie ma :lol:. Tylko rzeczywiście pozostaje problem pod jakim logiem zgłosić Burgmanie :(

Odnośnik do komentarza

Ale mnie rozczarowaliśta, Admini. Sam bym zgłosił Burgmanię, tylko nie chciałem się wcinać.

Członków mamy nie za dużo, ale za to zgranych. Skoro na zlot potrafiło się przytelepać 200 osób (no mniej więcej), to głosów byśmy zebrali sporo.

Ale trzeba toto zgłosić, a do tego potrzebny jest admin, żeby nie było, że szeregowiec się wpiep..a w nie swój zakres kompetencji.

W regulaminie nei ma mowy o MARCE ani nawet o SAMOCHODACH, tylko o fan klubie motoryzacyjnym.

Zgłośmy się, ja sam załatwię z 50 uczciwych głosów.

A logo nie mamy? A co jest na górze po środku strony, którą widzimy przed oczami?

A dr.big zamiast zadziałać, ... zagłosował na konkurencję :-( Gdzie jest Twoje serce?

Odnośnik do komentarza
Gdzie jest Twoje serce?

Nie wiem jak u Biga, ale... Moje w epoce lodowcowej zamarzło i na skuterek patrzę z utęsknieniem, ale i niesmakiem... Śmigam "cudzakiem" czterokołowym, bo inaczej się nie da niestety :lol:

Odnośnik do komentarza
(...) Zgłośmy się, ja sam załatwię z 50 uczciwych głosów. (...)A dr.big zamiast zadziałać, ... zagłosował na konkurencję :-( Gdzie jest Twoje serce?

A jak chcesz zalatwic tych 50 "uczciwych" glosow? W jakim stopniu uczciwych? Czy bedzie to ktos z Burgmanii lub do niej przekonany? Czy tylko nastepna lipa?

Nie potrzebuje tandetnych i sterowalnych ankiet pod publike :lol::lol: ... to ma byc tylko zabawa...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tylko też warto się zastanowić, iż plebiscyt dotyczy raczej marek samochodów.

Przepatrzyłem ranking i brak motocykli :lol:

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie pierwsze zdanie i spróbuj się połapać. Pisze jak wół " głosuj na klub lub na markę " :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja zapraszam do zagłosowania na Największy i Najlepszy klub zrzeszającego skutery Aprilia Scarabeo GT 200, niska szybka, kolor czerwony Warszawa. Jest już jeden głos! :lol:;)

Z góry dziękuję za wszystkie głosy! Obiecuję, że jak wygram to podzielę się z Wam piniędzami ;):blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wobec tego skoro mamy szansę to zapraszam do głosowania na Mazdaspeed ;)

Nie mam mazdy to się nie będę wychylał. Kymco nie produkuje autek! A najgorsze, że Fiat z najwyższej klasy nie ma swojego funclubu :blink: Wobec tego olewam, nie głosuję ;)

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem fanką włoszczyzny to też oddałam swój głos na Alfę Romeo !placz1

Odnośnik do komentarza

uprzejmie informuję, że nie jest to konkurs "tylko marek" aut lecz klubów motoryzacyjnych. dowód - klub kamperowy camperteam.pl który ma prawie

400 głosów . jestem jego członkiem i mailem z klubu zostałem poinformowany

o rankingu i poproszony o udział. w regulaminie jest wyrażnie określenie; klub

motoryzacyjny. camperteam jest klubem użytkowników kamperów wszelkich

marek. chyba dokłądnie tak jak burgmania? chyba że się mylę?

BRAWO Kmodzele!

Odnośnik do komentarza

Głosuję na www.smartlandia.pl to i na www.burgmania.net również !happybth

Pierwszy głos należy do mnie, tak jakoś wyszło że nikt przedemną nie zagłosował, trochę dziwne, ale pewnie strona została dodana przed chwilą.

http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/motoc...wy-klub-polska/

Odnośnik do komentarza

Cóż i ja spełniłem swój obywatelski obowiązek !tut. Jeszcze tylko 8848 głosy i będziemy ON TOP !OK.

DO BOJU BURGMANIOOOOOO !happybth !tut

ps. widzę, że Pan Ninja od "dr.Puleya" też zgłosił swój klub !tut:)!tut. Narazie sam głosował !happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...