Skocz do zawartości
Forum Burgmania

01-02 ma,j las woda & blues


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA! Z POWODU MAŁEGO ZAINTERESOWANIA WSPÓLNY WYJAZD ODWOŁANY!!! Zainteresowanych wyjazdem proszę o indywidualny kontakt z ośrodkiem.

Proponuję Burgmaniakom wypad na wspaniałą imprezę w Radzyniu nad jeziorem sławskim.Równolegle odbywa się zlot garbusów, oraz zjeżdża się wielu ciekawych ludzi również na motocyklach. Byłem na wszystkich poprzednich edycjach i gwarantuję miejsce przednie , kupa dobrej muzy i zabawy.

Więcej info o festiwalu http://wratislavia.pl/blues/index.php?opti...id=12&Itemid=29

http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t=15...7cf8adab1bfeca4

Więcej info o ośrodku http://www.wratislavia.pl/

Mapa dojazdu http://www.wratislavia.pl/mapa-dojazdu.php

Chętnych na wyjazd zapraszam i proszę się zgłaszać na forum lub mój PM lub ewentualnie samodzielnie dokonać rezerwacji bezpośrednio w ośrodku. Przypuszczam że na dzień dzisiejszy jest jeszcze szansa na noclegi poza namiotem i spróbuję wstępnie zarezerwować dwa domki (12 miejsc klasy komuna).

Pozdrawiam i polecam J.D. :lol::):)

Wstepnie zarezerwowałem dla Burgmanii trzy domki czteroosobowe od 30.04 piątek do 02.05 niedziela w cenie 90 zł za domek na dobę lub jak kto woli 22,50 od osoby za dobę.W sumie koszt pobytu wyniesie 45 zł od osoby.

Wyżywienie można dokupić na miejscu w rozsądnych cenach lub przygotować we własnym zakresie.

Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny.

Wpłata na poczet noclegów 45zł od osoby do końca marca, nr konta podam zainteresowanym na PM. Okres dokonywania wpłat zostaje przedłużony do 10 kwietnia.

W chwili obecnej (25.01.10) pozostało jeszcze kilka wolnych domków więc jeżeli ktoś woli to może dokonać rezerwacji we własnym zakresie.

LISTA ZGŁOSZEŃ

Nocleg w domku

michu044 + 3

Namiot własny lub bez noclegu

1. misiooo+1

2. Lucjan73

3. marecki

Prawdopodobnie ilość miejsc nieograniczona.

Odnośnik do komentarza

Witam, Jacek napewno wpadne tam, w końcu to moja okolica. Nie wiem tylko czy zaostane dłużej bo planuje wypad w Bieszczady które są w następnym tygodnu. Dwa wyjazdy jeden po drugim małżonka może nieżdzierżyć :lol:

Odnośnik do komentarza

Być może i ja z plecaczką zawitam (choć nie na nocleg, a na jeden dzionek) - jakieś nr telefonów może zebrać to na miejscu zawsze się będzie można odnaleźć łatwiej?

Odnośnik do komentarza

Witam wstępnie zainteresowanych plenerową imprezą blusową, na wszelki wypadek podaję mój nr. tel. 601 34 06 21. Jutro podam wiadomość (w pierwszym poście) czy udało się zarezerwować domki.Nawet jeżeli już będzie za późno na rezerwację to warto przyjechać z z własnym namiotem.

Z blusowymi pozdrowieniami J.D. !wchair :unsure:;)

W sprawie noclegów i cen odsyłam do pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza

Wiadomość z ostatniej chwili wszyscy chętni na pobyt w ośrodku do 03.05 (poniedziałek) będą mogli przedłużyć pobyt na miejscu.

Pozdrawiam J.D.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobierz czwartego chętnego to będziecie mieli cały domek do dyspozycji.

Proszę o podanie jaką wybieracie opcję - domek czy namot ponieważ powoli powinienem sprecyzować ilośc zamówionych miejsc w ośrodku.

Pozdrawiam J.D.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W związku że marzec dobiega ku końcowi proszę o ostateczne zadeklarowanie się osób chętnych na przyjazd na Las Woda i Blues oraz noclegi w domkach. Proszę o podanie na forum nicka i ilości osób towarzyszących (nie dotyczy osób przyjeżdżającyh z własnym namiotem). Pod koniec przyszłego tygodnia muszę wysłać listę uczestników. Następnie podam Wam kwotę i nr konta na które należy ją wpłacić.

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jestem

Profesor - 1 osoba

Nocleg - domek

W/g wiedzy na dzień dzisiejszy jestem na 100%

(chyba nie daj Boże wypadek losowy)

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Po aktualizacji jest jeszcze 6 wolnych miejsc noclegowych w domkach.

Tak więc zapraszam wszystkich chętnych ( dolnoślązacy przy okazji mogą przeprowadzić małą akcję integracyjną ).

Termin wpłat został przedłużony do 10 kwietnia.

Numer konta i kwotę do wpłaty prześlę wszystkim na P.M.po ostatecznym zamknięciu listy.

Pozdrawiam J.D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z przykrością muszę powiadomić że z powodu małego zainteresowania wspólny wyjazd na Las Woda & Blues zostaje odwołany. Wszystkich którzy byli by zainteresowani imprezą proszę o indywidualny kontakt z ośrodkiem.

Za zamieszanie przepraszam i do ewentualnego następnego...

J.D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...